Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 sty 2008, 11:57

Wszystkiego najlepszego dla Miłoszka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

I dla Oliwki na 11 miesiecy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 sty 2008, 12:05

I dal Oliwki serdeczne życzenia! :ico_tort:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

23 sty 2008, 13:23

dla Miłoszka W DNIU 1-SZYCH URODZIN

Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę, i zamiauczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!
W Dniu Pierwszych Urodzin życzę Ci dużo, dużo zdrówka, radosnej twarzyczki, wspaniałych zabaw i pięknych prezentów

Obrazek


oraz

Najlepsze życzenia dla Oliwkii na 11 miesięcy :ico_tort:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

23 sty 2008, 13:26

olala schabik robiłam z tego przepisu z onetu już 2 razy, mniam , palce lizać - dodam tylko że jestem młodą (23latka) mamusią , która niestety jest antytaleniem do gotowania , a powiem Ci szczerze że wyszło mi to miesko fantastycznie..mąż nawt z garkiem do Austrii wziął jak w szkole byłam , hihi- tylko uważaj na ser , musisz kupić odpowiedni żeby się rozpóscił a nie ściął..ja za pierwszym razem kupiłam twardy Morski chyba , a pozniej kupiłąm specjalny do spagetti, już wiórki - ale było smaczniejsze.. I ja podsmarzyłam pieczarki , i dałam więcej czosnku , bo uwielbiam..
NApewno zaskoczysz rodzinkę;-)

aga0406 - chętnie dołączyłabym do Ciebie na fitnes, bo nie mam z kim pojść;-(
Prawko to rzeczywiście super sprawa , tylko mi się już przejadło.. Od 17 roku życia mam prawko i już tyle zrobilam km , że mój ojciec chyba w swoim zyciu nie zrobił..

Ile ja czasami sama się najeździłam z Julka Opole - Wiedeń ..także teraz biegam wszedzie na piechotkę bo mieszkam w centrum , wiec nie ma sensu autkiem jeździć..

Masz rację , odchamiłam się jak nic;-) i jeszcze mi się chce;-) kurde teraz sobie odbiję ten czas kiedy byłam w ciąży..moi znajomi też nie mają dzieci, dlatego dziecko wciskam tacie a ja na tany tany..
asiam_26, myszka_f - dostałyście link do sklepiku ur?

asiam_26- Pytałaś o krzesełko więc odpowieadam- Jest kolorowe- jak siada dzidzia dupką to sie włacza i mówi -Witaj siedzisz na krzesełku. wstakesz z krzesełka.
po prawej stronie ma lampkę która świeci na rózne kolory - jak naciskasz to mówi - " swieci się czerwone , zielone , czerwone itd- swiatełko.. jest zegar do poznej nauki ..i ksiązeczka interaktywna "Moi przyjaciele"- jak przekładasz ''karteczki'' to mówi " piesek , kotek, itp..i jest odgłos tych zwierzatek..
pozatym są piosenki itp. dgłos jest podobny jak przy Szczeniaczku - uczniaczku..
Mam nadzieję ze zrozumiałaś coś z tego co napisałam;-)

Moje dziecko uczy się przy nim chodzić;-)

POzatym ma dalej 8 zabków , bardzo ladnie chodzi na nóżkach ale jak trzymam ją za rączki , jak puszczam , to upada na nonono,,

my mamy pokręcony dzień - Julka chodzi spać o 23 i nie wiem jak ja oduczyć;-(

MAM strasznego doła bo zaczęła sie sesja i nie mam jak się uczyć , a to filozofia i strasznie się boję ze nie dam rady tego zdać..JUlka mi siedzi na kolanach i nie da rady się uczyć;-( Tesciowa miala dzis wziasc julkę ale się wycoafała , nie pytam czemu , niech spada..
Idę kupić Julci coś do ubrania bo z wszystkiego wyrosłą..
Miłego dnia..

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 sty 2008, 14:38

mamaJulci, schabik właśnie się dusi, mam nadzieje ze będzie równie pyszny jak w twoim wykonaniu, bo ja też jestem antytalencie jeśli chodzi o mięska.

[ Dodano: 2008-01-23, 14:42 ]
Rany, jakie to wyszło boskie! mniam! Wyszło takie delikatne i kruche ze nawet Asiunia zjadła z ziemniaczkami. Tylko musiałam sosik troche zagęścić mąką. I następnym razem dam więcej pieczarek!!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

23 sty 2008, 16:13

Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

23 sty 2008, 19:04

Dla miłoszka z okazji 1. urodzin!!!
Obrazek
lulu no to ładnie się narobilo!! Rozumiem Cie ze to za wcześnie na układnaie sobie życia z kimś nowym mimo że byłoby Ci dużo łatwiej na codzień gdybyś miała męża. W końcu byliście z Twoim byłym mężem długo razem i wiele przezsliscie. Ale z tego co piszesz wnioskuję ze twój przyjaciel nie jest Ci obojętny i darzysz go nie tylko przyjacielskim uczuciem... czy sie mylę?? Może z czasem Twoje serce otworzy sie na nową miłosć!!! Życzę Ci dużo szczęścia!!!
olala u nas też był problem ze sprzętem, bartek cały czas chciał przy im majstrować, ale mąż wpadł na pomysł jak pozasłaniać. Wzięliśmy 3 duze pudła, napełniliśmy je gazetami i innymi cieżkimi rzeczami i zostały zakryte kocem i jeszcze przytrzymuje go łożeczko turystyczne od tylu ( złozone). Dobrze sie to sprawdza także jako sprzet przy którym Bartolinek chodzi i opiera sie o tą konstrukcje. Także sprzet jest bezpieczny!!
Świetny ten przepis na schabik!! JA też musze spróbować, dzieki!! Na a już koniecznie musze zrobić te bułeczki. Do tej pory mój Bartuś nie jadł nic słodkiego, w ogóle nie zna smaku słodkiego za wyjatkiem naturalnie słodkich owocow, nie chec mu nic podawac, wiadomo musze uważać na jego wagę!

[ Dodano: 2008-01-23, 18:06 ]
Obrazek

dla Oliwki!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

23 sty 2008, 20:29

lulu to miło że jest gdzieś bratnia dusza, która darzy Cię uczuciem, ale dobrze by było jakbyście porozmawiali sobie oko w oko, bo gg czy telefon to nie to samo szczególnie jeśli chodzi o uczucie, na pewno poczułabyś się sama lepiej gdyby powiedział Ci wszystko patrząc głęboko w oczy :-)
A czy Twój były wie o was? Bo pisałaś że ten przyjaciel znał sie dobrze z ojcem Filipka?
Oby Ci się wszystko poukładało, może nie tak od razu ale jak macie być razem to będziecie, trzymam kcuki mocniutko :ico_haha_02:

roczek dziewczyny nie mam zielonego pojęcia co kupić niuni na Roczek?? Czy zabawkę czy całą torbę ładnychubranek i dodatków... Naprawdę nie wiem..

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

23 sty 2008, 23:33

witajcie Lutowki! troche mnie nie bylo ale podczytywalam was regularnie.

wszystkiego naj naj najlepszego dla Miloszka w pierwsze urodziny. niech rosnie zdrowy na pocieche mamy i taty no i zeby ten tata szybko wrocil.

serdeczne zyczenia takze dla 11-miesieczniakow z tygodnia kiedy mnie nie bylo

Hekkate menu Tymka wyglada tak
7.30- 210ml mleka
11.00- kanapka lub ostatnio parowka cieleca i danonek
14.00- obiadek (zupka ugotowana przeze mnie)
17.00- danio lub owoce
19.30- 210ml mleka z kaszka
w miedzy czasie chrupki, herbatniki, kawalek jablka...
co do mszy to my tez nie zamawiamy, nie ma u nas takiego zwyczaju. a zajomi- to mamy dwie pary przyjaciol jedni sa malzenstwem, drudzy nazeczenstwem, al bezdzietni no i spotykamy sie w miare mozliwosci dosyc czesto. nie ma co narzekac. no i zawsze mozemy na nich liczyc

katelajdka gdzies tam pisalas ze wasza lekarka mowi ze Bartus jest gruby. a mnie sie on wydaje bardzo proporcjonalny i nie wyobrazam sobie zeby on wazyl np 9kg. to by dopiero byla masakra! no i ladne kapcioszki ma ten twoj Bartolinek

Malgorzatka nie mialam okazji wczesniej pogratulowac ci zdaego egzaminu co teraz czynie :ico_brawa_01: . no i bardzo mi przykro ze ten bezlitosny urzad skarbowy nie wykazal sie wspanialomyslnoscia i dobrym sercem

lulu dziekuje za pamiec.Ty zawsze o wszystkich pamietasz:). bardzo sie ciesze ze z Twoja mama juz lepiej i mam nadzieje ze szybko bedzie mogla byc w polsce, kolo ciebie. a co do Twojego przyjaciela, to zgadzam sie z innymi dziewczynami. a poza tym Ty najlepiej wiesz co czujesz...

Eva Dorota.M. :ico_brawa_01: dla waszych chodzacych szkrabow

karolas dobrze ze jestes juz zdrowa no i wracaj szybko bo naprawde Cie tu brakuje

praca ja do pelnoetatowej pracy na razie nie planuje wracac. przede wszystkim dlatego ze nie mamy z kim Tymka zostawic a jak mam 3/4 penski zostawic opiekunce to dzieki. poki co w miare mozliwosci chodze popoludniami do klientek jak juz Filip wroci z pracy i wcale niezle na tym wychodzimy

fitness dzis rozmawialam z moja kumpela z ogolniaka ktora ma corke 10miesieczna i zdecydowalysmy ze od marca zapisujemy sie na aqua aerobic i saune. polecam wszystkim

prezenty na roczek my powiedzielismy rodzince zeby dawali pieniazki bo chcemy kupic Tymkowi spacerowke
http://www.allegro.pl/item296913483_woz ... folia.html
tak na marginesie co o niej myslicie??
no i jak wystarczy to jeszcze lozeczko turystyczne
zdecydowalismy zeby nie kupowac mu na roczek zabawek bo na swieta dostal pelno no i za chwile wielkanoc i znowu dostanie ich mnostwo

menu na roczek my imprezke robimy w domu w sobote przed roczkiem (urodzinki wypadaja we wtorek). najpierw podamy cos a la obiad, czyli zapiekanke z kurczakiem i brokulami, pieczona kielbase z warzywami i rayzem w sosie jogurtowym, leczo, kurczak i jakies dwie salatki no i na slodko tort, cynamonowiec z jablkami i sernik.

a poza tym u nas: Tymcio rosnie, nadal ma 7 zebow, smiga przy meblach, sam sie jesszcze nie odwazyl ale zaczal sie puszczac (bez skojarzen)

pozdrawiam zycze dobrej nocy wszystkim i postaram sie juz wpadac codzinnie
uff ale sie rozpisalam

[ Dodano: 2008-01-23, 22:35 ]
tak patrze i doszlam do wniosku ze to moj najdluzszy post na tik taku jaki deo tej pory napisalam:)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 sty 2008, 23:35

Az mi lezka w oku stoi, powtarzam sie, fajnie ze Was mam
:ico_buziaczki_big:
katelajdka, :ico_oczko: no raczej tylko po pryjacielsku, ale nie wierze w przyjazn mesko-zenską. :ico_haha_01: . Tak popatrzyc ze strony na niego, to... wart grzechu :ico_wstydzioch:

Kajunia masz racje, fajnie miec kogos kto cie kocha, fajnie jest tak, codziennie slyszec slowa milosci, i takie tam, samej jest bez tego ciepla cholernie ciezko, chociaz przez telefon to i tak lepiej sie czlowiek czuje niz wcale
A byly maz... obawiam sie tego jak sie dowie, ale raczej na razie nic nie ma, i nikt o tym nie wie, no tylko Wy, ale wiem ze nie rozgadacie, :ico_haha_01:

Kajunia, co do prezentu, kup to co jest praktyczniejsze, przeciez dziecko jeszcze nie rozumie, nawet jak i nic nie kupi sie, to nic sie nie stanie.
Kupilam teraz krzeselko do karmienia, myslalam ze nic juz nie kupie na roczek, ale kusi mnie to krzeslko-uczydelko, co MamaJulci mówila, jaki fajne to jest, ogladalam na allegro, super :ico_brawa_01:
ale znow wydatek :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości