Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

23 sty 2008, 14:13

a najgorsze jest to że ja mam wszystkie rachunki na początku miesiąca i jest ich sporo, ale cóż jakoś damy radę, a bo my mamy kasę oddzielnie i rachunki też, tzn jak już mi brakuje, to a mi daje i na odwrót, ale ogólnie 2 konta, 2 portfele. Nam to pasuje, chociaż niektórych może dziwić.
A ja placki tylko na pikantnie, dużo cebuli, dużo pieprzu - mniam!

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

23 sty 2008, 14:17

Cześć :ico_ciezarowka: !!!
Ja dziś poranną kawkę wypiłam z Ł. Ale on się kochany i czuły zrobił :509:
Śniadanko do łóżeczka, potem kawka.. a na deser posprzątał cały domek :-D I co chwila zagaduje dzidzię. Tylko imion nie chce jeszcze wybierać. A moje propozycje odrzuca, nie będzie z tym łatwo :ico_nienie:
Co do piersi to mam ten sam problem. Zawsze były za duże, no ale teraz to już ich unieść nie mogę :ico_zly:

Marta, ja miała robiony wymaz, ale teraz to nie jest konieczne badanie. Dopiero przed porodem ok35-36 trzeba sprawdzić czy S.agalactiae nie masz, bo jeśli tak to przed porodem trzeba wyleczyć, bo może ta bakteria być groźna dla dziecka.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 sty 2008, 14:18

spinka, szczerze zawsze mnie taki podział dziwi- mam kolezanki które tak z facetami mieszkaja, nie umiałabym dzielic, no bo jak z zakupami, rachunkami itp? No a na dzidzie to bedziecie się skladac?Ja z domu wyniosłam "wspólnotę majatkowa " dlatego to mi dziwne, ale nie odbierz tego jakos negatywnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja sie śmieje że my mamy pieniadze " nasze i moje" bo te co zarobię to odkładam na dzidzie, usg, ciuchy itd, ale tak naprawdę wszystkie mieszam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

23 sty 2008, 14:18

Z tego co sie orientuje to wymaz robi sie w 9 miesiacu i wynik musisz zaniesc jak idziesz rodzic. Wiec jeszcze troche czasu zostalo :ico_oczko:

Co do kasy to u mnie tez krucho :ico_zly: Dlatego tez sie zastanawiam czy nie sprobowac jednak wrocic do pracy,moze dam rade. Ja mam na umowie mniej niz faktycznie zarabiam, wiec zus mi placi jakies marne grosze teraz. A tu remont w toku i dziecko w drodze :ico_oczko: Ale tragedii nie ma, tylko z zakupami nie moge poszalec, a ja sie nie nadaje do oszczedzania :ico_haha_01:

Chyba sie zbiore na spacerek z psem, tylko czekam bo za 20min mi sie aukcja bluzki konczy i poluje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 sty 2008, 14:18

Marta26 pisze:Dzwoniłam do m. i dałam mu nie lada zadanie- ma po drodze z pracy znalezc cukiernie w której jeszcze o tej porze beda drozdzówki i kupic mi jakas z pyszna masą, może biedak do wieczora coś znajdzie


Ja często do miśka dzwonię, żeby mi coś kupił, przeważnie to jakaś dziwna zachciewajka, Oj, ci nasi faceci to z nami mają :-D

Ja właśnie zjadłam kanapkę z pasztetem i przegryzam teraz jabłkiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 sty 2008, 14:19

lulu_, dzieki, może o to własnie mamie chodzilo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-23, 13:21 ]
Tuska, ale zus powinien Ci liczyc nie tak jak na umowie tylko z dochodu jaki miałaś w ostatnich miesiącach, na pewno,! Wiec sie dopytaj czy cie ktos nie robi w balona, bo oni tak lubia :ico_zly: Dowiadywałam sie o takie rzeczy dla mojej kuzynki jak była :ico_ciezarowka: bo ja chciał pracodawca w ogóle zrobić w konia i zwolić w ciąży, :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-01-23, 13:22 ]
M. tez kupuje mi rózne rzeczy tylko dzis mu dałam trudne zadanie bo u nas ani marketu ani dobrej cukierni nie ma w pobliżu. Jak nie znajdzie to wie że bedę :ico_zly: , niezaleznie os\d siebie, po prostu bedę zawiedziona, jak małe dzidzi :ico_puknij:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 sty 2008, 14:25

Ja co do kasy to nie mam co narzekac, nie jest źle. Też mamy osobne konta i portefele. Z tym, że właściwie u nas to m. nas utrzymuje,czyli jedzonko, opłaty i większe sprawy. A ja swoja wypłatę mogę miec dla siebie :-), a jak mi zabraknie to m. ratuje :-D

Teraz staram się oszczędzac, bo wiadomo dodatkowe wydatki (i to nie małe) czekają
Ostatnio zmieniony 23 sty 2008, 14:27 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

23 sty 2008, 14:26

Marta26 pisze:Tuska, ale zus powinien Ci liczyc nie tak jak na umowie tylko z dochodu jaki miałaś w ostatnich miesiącach, na pewno,!


przeciez nie moge w zusie powiedziec ze zarabiam wiecej niz na umowie bo pojde siedziec i ja i pracodawca :ico_haha_01: jak sie zatrudnialam to sie zgodzilam na takie warunki, wiedzialam ze jak w ciazy bede na zwolnieniu to bedzie klapa z kasa :ico_noniewiem: Z tym ze zamierzalam twardo pracowac do konca, a tu klops.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

23 sty 2008, 14:27

Też dzisiaj miałam śniadanko do łóżka :ico_brawa_01:

Z tym podziałem jest tak też dlatego, że ja brałam kaske 1 a A. 15, no i w sumie to i tak wspólnie ja wydajemy, ale ja mam swoje rachunki (tzn ja je opłacam) i A. ma swoje.
Poza tym A ma 3 a nawet 4x tyle co ja, ale On ma też inne wydatki, bo u nas np prąd to 500 zł jedna rata, oj długo by pisać...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 sty 2008, 14:27

NOWA, u nas ma każdy portfel tylko m. zwykle ma pusty :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: moja wypłata jak pracowałam zawsze szła równo z m. kasa bo jak mi sie skonczylo to co mi dał to wyciągałam ze swojego, bo konta mamy oddzielne przez to ze on miał w innym banku a ja w pko bo mi kredyt spływał. ale teraz moje konto pójdzie do likwidacji a do m. konta mam upowaznienie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość