Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 sty 2008, 13:48

Dzien dobry :ico_oczko:
U nas nocka ok,mala spala od 21 00 do 5 30 sama i pozniej miala mala przerwe w spanku i zasnela znowu o 7 45 do 8 30 a pozniej poszlysmy szybko na nasze zajecia na 9 00 :ico_oczko: Bylo fajnie,dzisiaj mielismy muzyczne instrumenty i spiewalismy i ja wszystkie te piosenki znalam prawie ze na pamiec bo mala ma ksiazke Karaoke i tam te same piosenki sa takze mialam latwiej :ico_oczko: Dzisiaj taka Kresztina corka tej mojej znajomej Karin to siedziala mi na kolanach i tak jej sie spodobalo ze niechciala zejsc.. a Nicolinka jak zobaczyla ze ta mala Kresztina mi siedzi na kolanach zaraz przyszla i tez sobie usiadla obok niej.. i ta mala przytulala a pozniej Nicole sobie poszla usiasc do takiej innej mamy zobaczyc jak to jest u kogos innego siedziec na kolanach :-D Nicolinka ogulnie byla grzeczna i kochana nawet jak juz zmeczona byla to nie marudzila tylko sie ladnie bawila lalkami i instrumentami :ico_oczko: Bylo super ale zauwazylam ze Nicole nie byla zazdrosna tylko pokazala ze ja jestem jej mamcia i juz :ico_oczko:
Pozatym u nas pogoda ok,ladne sloneczko swieci chociaz jest mroznoo ale na spacerek moze pojdziemy :ico_oczko: Musze isc wyslac list zobaczymy :ico_oczko:

Basia dzieki za milutkie slowa :ico_oczko:

Maggie w dniu urodzin wszystkiego czegos sobie tylko zapragniesz niech tak zostanie duzo szczescia,zdrowia i usmiechu i spelnienia wszystkich marzen i czego jeszcze chcesz :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :ico_brawa:
Fajnie sie Antos nazywa :ico_oczko: Moja Nicolinka na wszystko mowi mama mama wiec niewiem jeszcze jak siebie nazywa :-D

Justyna powodzenia ci zycze i szybkiego powrotu do zdrowia oszczedzaj sie i kuruj :ico_oczko:

Milego dnia aha nie napisalam ze moja Nicolinka teraz sobie spi wiec ja mam czas na kompie pobyc :ico_oczko: obiadek gotowy,placki mi zostaly od wczoraj ale juz dzisiaj beda zjedzone no to trzymajcie sie do pozniej pa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 sty 2008, 15:04

[size=150]Maggie, z okazji kolejnych 18-stych urodzin życzę Ci, abyś zawsze była szczęśliwa, uśmiechnięta, radosna. I niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia.
[/size]
justyna25, zdrowiej nam szybciutko!!!

My już po spacerku, Kinga położona do spania. Zanim zasnęła, oczywiście znowu przeprawa... Kilka razy smok wypluty na podłogę, "mama oć", później mi powiedziała, że zrobiła si, ja do pampersa, a tam kupal wielki... Dzisiaj Grzesiek do 18 pracuje, więc z obiadem się nie spieszę, posprzątam jak Kinga się obudzi.
U nas pięknie pada śnieg, ale temperatura jest dodatnia i zaraz się topi.

Barbara, Kinga jak widzi Asię, to mówi "Sia" :ico_haha_01: I pokazuje jej 2 kucyki i się cieszy.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 sty 2008, 15:11

Barbara, Kinga jak widzi Asię, to mówi "Sia" :ico_haha_01: I pokazuje jej 2 kucyki i się cieszy.


Jakie to sympatyczne!!!
Wielki buziak dla Kingusi ode mnie i od Asi :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 sty 2008, 21:32

Dobry wieczór Mamuśki ....

[ Dodano: 2008-01-23, 20:35 ]
Iwonka, zapomniałam podziękować za zdjęcia Piostrusia .... widzę że zaliczyliście pobyt na placu zabaw ... i jak ..?? .. Piotus był zadowolony ?? podobało mu się ??

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 sty 2008, 22:09

Dobry wieczor
U nas dzionek minal fajnie ale leniwie :ico_oczko:
Moja mala ksiezniczka zasnela szybko bo o 20 30 i ciekawe jaka bedzie ta nocka,a ja wlasnie patrze na tv :ico_oczko:
Milej nocki wam zycze paa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 sty 2008, 22:09

Dobry wieczor
U nas dzionek minal fajnie ale leniwie :ico_oczko:
Moja mala ksiezniczka zasnela szybko bo o 20 30 i ciekawe jaka bedzie ta nocka,a ja wlasnie patrze na tv :ico_oczko:
Milej nocki wam zycze paa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

23 sty 2008, 23:27

Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 sty 2008, 00:01

cześć kochane moje
w pierwszych słowach, chcę podziękować WAM za wszystkie życzenia, jesteście Wielkie
U nas narazie bez zmian, doszliśmy z mężem do wniosku, że jak będziemy mieli pieniążki to sobie pojedziemy w jakieś romantyczne miejsce...potrzeba nam tego.

U mnie ciągle coś ciągle coś mi zaprząta głowę, ciągle się czymś stresuję, gdzie te beztroskie czasy...? :ico_haha_01:
Eeee, szkoda gadać..

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

24 sty 2008, 10:28

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: przyjmuje zamowienia:)
dzioen dobry baboski
maggie wszystkiego dobrego:)
tak aginko super bylo:) maly cala godzine biegal sam wchodzil na taka mala zjezdzalnie z pileczkami a pozniej zabralam go na taki zamek ze zjezdalnia dmuchany....ale sie balam jak tam weszlam to sie chcialam wycowac ale niestety jedyna droga wyjzscia to zjechac ....maly az kwiczal z radosci....i nawet mi sie spodobalao:)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 sty 2008, 13:46

Dzien dobry dziewczynki.

Maggie, Ciesze sie, ze u Ciebie juz lepiej. I bardzo dobry pomysl z ta pordorza, napewno sie Wam nalezy. Trzymam kciuki, zeby odbyla sie ona jak najszybciej!

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: przyjmuje zamowienia:)


To ja poprosze, popoludniowa :ico_haha_01: . To bedzie moje 2ga ....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość