kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

24 sty 2008, 01:41

Sylwia.O., ale masz maly brzuszek :ico_olaboga: jestem w szoku.. :-D gdzie ty masz te malenstwo? hmm? :-D o ja cie.. normalnie jutro wkleje swoje ja to mam balon! :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

24 sty 2008, 09:28

czesc, dziewczyny

kamila_torun pisze:Sylwia.O., ale masz maly brzuszek


No, zgadzam się. Sylwia, a ile Twoje maleństwo waży?
Własnie oglądałam twoje hafty. Cudne! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895, pozdrowionka dla asiab :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a ja dzis miałam odebrac wyniki, ale jakos nie chce mi sie wychodzic z domku, wieje troszkę

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 sty 2008, 10:45

Sylwia. O. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla brzusia, rzeczywiście nieduży :-)

Przekazałam Asi pozdrowienia, napisała, że robią jej ktg, podają kroplówki i leki
a skóra już jej tak nie swędzi
Synek kopie. :-)

pozdrawiam

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

24 sty 2008, 11:04

Cześć dziewczyny!
Kurcze ale tu się znowu dużo działo!!! :ico_szoking:
Biedna ASIAB w szpitalu :ico_placzek: nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak cholestaza...- (nawet nie wiem czy dobrze to napisałam). I że to takie niebezpieczne dla dziecka :ico_szoking: . Ale na pewno wszystko będzie dobrze-musi być!!!!!!

Sylwia rzeczywiście masz malutki zgrabniutki brzuszek, ja też nie mam za dużego :ico_oczko: .

W ogóle w nocy spać nie mogłam...miałam skurcze i brzuch mnie pobolewał, wzięłam 2 nospy. Chyba za bardzo się wczoraj podekscytowałam bo kupiliśmy wózek dla niuni :ico_brawa_01: Wydaje mi się że to od nawału wrażeń hi hi. Ale jak tu się nie cieszyć i nie wzruszać...
A jeszcze dzis musiałam iśc do dentysty oze i to też wpłynęło na stres..ale na szczescie nie mialam dziurki zadnej :ico_brawa_01:

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

24 sty 2008, 12:53

Witam serdecznie
Sylwia.O., piekny i bardzo zgrabniutki brzusiu :-D :ico_brawa_01:
Wczoraj z mezem robilismy male zakupy dla dzidziusia typu kosmetyki oj ale sie nachodzilam.Jeszcze tylko staniczek i pampersiki i mozemy pakowac torbe do szpitala :-)
Umnie nie najlepsza pododa pada i wieje.
A moj mąz dzis wyjezdza na noc och znow nie bede mogla spac zawsze tam mam jak go nie ma na noc :ico_szoking:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

24 sty 2008, 13:23

Aneta 30, bedzie dobrze rybko nie martw sie :-)

a ja wczoraj od meza uslyszalam super wiadomosc. rozmawial z firma spedycyjna dla ktorej wykonujemy usugi transportowe, ze jest szansa na to by zmienil rodzaj pracy, nasz pracownik nadal bedzie jezdzil 3 tyg tam po europie i tydz w domku, a moj Tomek bedzie na miejscu i bedzie robil strzaly z domku. firma pod ktora jezdzimy ma podpisane umowy z paroma firmami z polski, beda to strzaly do szwecji, finlandii, estonii i wegier. do tego jeszcze stare znajomosci Tomcia i bedzie mogl byc w domku. to bedzie czesciej przy mnie i synciu. taki strzal do szwecji to 2,5 dnia poza domem. to lepsza perspektywa niz 3,4 tyg :-) no i trosze stawki za km wzrosna no i dla dobrych przewoznikow (jakim jest nasza firma) beda doplaty, premie uznaniowe :-) takze perspektywy ladne, jak bedzie wszystko sie okarze w najblizszym czasie

a teraz wazne pytanko:

jakie kosmetyki dla maluszka? co jest potrzeba?

moze stworzymy taka tu liste? co jest potrzebne co juz macie a czego nie trzeba kupowac?

[ Dodano: 2008-01-24, 12:26 ]
i jeszcze jedno pytanko do marcoweczek ktore juz rodzily, co tak naprawde do ubranka dla maluszka potrzebne jest do szpitala? bedziemy rodzic w marcu to moze byc rozna pogoda.. i czy to konieczny jest rozek? jak bedziecie transportowac malenstwa do domu? na reku w samochodzie czy zgodnie z przepisami w foteliku? matko ale mam pytan.. sorki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

24 sty 2008, 14:24

Dona pisze:No, zgadzam się. Sylwia, a ile Twoje maleństwo waży?
w 32 tygodniu moje córcia ważyla 2250gr czyli nie tak mało a brzusdzek faktycznie mały ale pewnie za to mam pomaślone wszystkie wnętrzności i stąd te moje problemy z jelitami.
Kamila1982 pisze:Chyba za bardzo się wczoraj podekscytowałam bo kupiliśmy wózek dla niuni
pokazuj wózeczke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kamila_torun pisze:a ja wczoraj od meza uslyszalam super wiadomosc. rozmawial z firma spedycyjna dla ktorej wykonujemy usugi transportowe, ze jest szansa na to by zmienil rodzaj pracy,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wiadomożć.. Brawo

Teraz CO POTRZEBA DLA DZIECKA Z KOSMETYKÓW - według mnie:
- oliwka dla dzieci (my kupujemy skarb matki bo jest według mnie najlepsza i jedyna nie uczuliła mojego Kubę)
- do kąpania kupujemy oilatum albo oillan (tanszy niż oilatum)
- sudocrem

[ Dodano: 2008-01-24 ]
kamila_torun pisze:i jeszcze jedno pytanko do marcoweczek ktore juz rodzily, co tak naprawde do ubranka dla maluszka potrzebne jest do szpitala?
do szpitala na te kilka dni to różnie bo nie wszystkie szpitale chcą ubranka. Np mój nie chce ubranek bo zawija dzieciaki w pieluchy tetrowe i takie jakby kołderki. Dopiero ciuszki potrzebne są na wyjście czyli:
- bluzeczka lub body
- kaftaniczek, spiochy lub pjacyk
- jakiś np kombinezon
- czapeczka.
My przywoziliśmy Kubę w kombinezonie i jeszcze był zawinięty kocykiem i na rakach był wieziony ale to dosłownie mieliśmy 5 min drogi wiejskiej. Po mieście chyba bym włożyła w fotelik

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

24 sty 2008, 14:55

Sylwia.O., o dzieki wielkie.. troche mi to naswietlilo sprawe. :-D :-D :-D juz sobie zanotowalam. hihi :ico_sorki:

Kamila1982, ja tez sie przylaczam do Sylwii.. pokarz nam wozek.. :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 sty 2008, 15:04

Sylwia.O. pisze:Teraz CO POTRZEBA DLA DZIECKA Z KOSMETYKÓW - według mnie:
- oliwka dla dzieci (my kupujemy skarb matki bo jest według mnie najlepsza i jedyna nie uczuliła mojego Kubę)
- do kąpania kupujemy oilatum albo oillan (tanszy niż oilatum)
- sudocrem


a ja słyszalam, że po kąpieli dziecka w Oilatum, nie trzeba go już smarować oliwką, bo przecież już jest dziecko natłuszczone...

ja kupiłam właśnie do kąpieli emulsję Oilatum i szampon dla niemowląt też z Oilatum
sudokrem też mam :-)

[ Dodano: 2008-01-24, 14:08 ]
my właściwie mamy wszystko dla maleństwa

tak się zastanawiam, czy wystarczy mi ubranek..

pokażę Wam jaką karuzelę wczoraj kupiliśmy
http://www.allegro.pl/item298964786_kar ... atisy.html

[ Dodano: 2008-01-24, 14:09 ]
acha, co do monitora oddechu, wczoraj się narazie rozglądaliśmy, ale zdecydowaliśmy, że też go kupimy

[ Dodano: 2008-01-24, 14:22 ]
Basiu czy już podjęłaś decyzję, gdzie będziesz rodzić?

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

24 sty 2008, 16:10

emilia7895 pisze:a ja słyszalam, że po kąpieli dziecka w Oilatum, nie trzeba go już smarować oliwką, bo przecież już jest dziecko natłuszczone...
Niby tak powinno być ale nasz Kubuś po oilatum tez był suchy i najbardziej oliwka go natłuszczała. Zresztą to tzreba sprawdzić na własnym dziecku bo każde ma inną skórę.
O i zapomniałam o szamponie no ale my tego nie używaliśmy bo Kubuś przez około 1 rok nie miał włosów na głowie hihihihihi
emila karuzela bardzo ładna i bardzo droga :ico_szoking: . My polujemy na soc takiego.: http://www.allegro.pl/item300644346_pro ... ot_gw.html

[ Dodano: 2008-01-24 ]
Dziewczyny a kupujecie przewijaki ?????????/ bo to też bardzo przydatna rzecz
Ostatnio zmieniony 24 sty 2008, 16:20 przez Sylwia.O., łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość