Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 sty 2008, 19:53

DUŻO ZDRÓWKA DLA NASZEJ KOCHANE MILENKI :-D

Kingus sliczne zdjęcie w podpisie :-D a po kim Eliza taka blondyneczka :-D czy jej farbujesz juz włoski :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 sty 2008, 20:25

Dziękujemy Obrazek

A włoski to ma po rodzicach, tylko mamusia farbowana Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 sty 2008, 20:57

witajcie wieczorową porą
bardzo ładne foteczki aniu, śliczna z was rodzinka
a wreszcie i szymonka jakoś widać, bo wcześniej to mamusia zaniedbywała ten temat

ogromniaste buziaczki dla zosieńki :ico_buziaczki_big:
a te kołysanki to świetny pomysł, my mamy od dawna i wyjątkowo się podobają naszym dzieciom, a poza tym są teksty napisane, więc rodzice szybko mogą się nauczyć
sosim to jest książeczka, a raczej książeczko-broszurka autorstwa Tadzika alergologa, być może gdzieś ją można dostać, my ją mamy od lekarza (dr Zygmunt Nowacki), jak chcesz, to w wolnej chwili mogę ci zeskanować i przesłać na maila
violu a u ciebie ten sznureczek chorobowy kiedy się wreszcie skończy? mam nadzieję, że prędko, bo inaczej na lekarstwach zbankrutujecie

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 sty 2008, 22:07

wiecie...dziś oglądałam w tvn style program Mamo to ja i wypowiadał się lekarz na temat jogurtów z kulturami bakterii...i wiecie :ico_szoking: okazało sie, że najbardziej wartościowsze są jogurty które są tuż przed końcem terminu ważności....wtedy jest najwięcej kultur bakterii...

Basiu wpadam do was na chwilkę...Milena niby śpi, ale co chwila kaszle...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 sty 2008, 22:10

no niedługo się okaże, że najlepsze te przeterminowane
biedna Milenka, to pewnie co chwilę ten kaszelek ją budzi

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 sty 2008, 22:18

barbapuppa pisze:no niedługo się okaże, że najlepsze te przeterminowane

Basiu chodzi o to, że to białko, które jest w jourtach, serkach.....jest zjadane przez kultury bakterii...i im krótszy okres ważności, tym więcej tych dobrych bakterii.
tak właśnie powiedział ten lekarz..., że najlepiej jeść dzień, dwa przed kończącym się terminem ważności...

barbapuppa pisze:biedna Milenka, to pewnie co chwilę ten kaszelek ją budzi

tak co chwila się budzi...bo ten kaszel jest taki silny :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 sty 2008, 22:21

a może posmarowałabyś ją maścią np. Pulmex Baby - jest bardzo dobra, ja zawsze moim dzieciakom przy kaszelku na noc aplikuję

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 sty 2008, 22:21

Hej a ja dopiero teraz Obrazek ale padam na twarz.Moja mnie tak wymeczyla nie wiem Obrazek co dzis bylo ale ciagle mama i na raczki i przytulanie.Fajnie ale nic nie moglam zrobic a spala 2 godz. na spacerku i w domciu nic.Wiec ani zabawa bo zajela sie tylko 10min i na raczki.Moze to ta pogoda. Obrazek
Dla Zosi Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Kinga ale Eliza ma przyjaciela. Obrazek Super zdiecie Obrazek
Malolata nasze dzieciaszki rojberki,ale pewno najadlas sie strachu? Obrazek
No i duzo zdrowka dla Milenki Obrazek Obrazek
A jesli chodzi o stroj to dziekujemy. :ico_sorki: :ico_sorki: Maz widzial i no powiedzialabym jak bysmy byli sami to tydzien ogladalabym pewno tylko sufit na tym urlopie. Obrazek A moj to tylko sie spytal czy ta pani bedzie w promocji z tym strojem.Terminu jeszcze nie mamy bo czekam na paszport i w styczniu i poczatkiem lutego nie mozna jezdzic do Egiptu bo sa tam straszne wiatry i piasek wszedzie wlazi a to jest nie mile :ico_nienie: no i dla dzieci tak czy siak. Obrazek Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 sty 2008, 22:26

joasiu u mnie też dziś Tadziu zachowywał się podobnie, może to ta pogoda...

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 sty 2008, 22:29

barbapuppa pisze:a może posmarowałabyś ją maścią np. Pulmex Baby - jest bardzo dobra, ja zawsze moim dzieciakom przy kaszelku na noc aplikuję


Basiu mam tą maść...i tak się zastanawiałam .... :ico_noniewiem: czy można... Obrazek
a powiedz mi czy smarujesz tylko stopki, czy też plecki i klatkę piersiową?

[ Dodano: 2008-01-24, 21:40 ]
lecę do kuchni...muszę upiec biszkopt na jutrzejszy tort dla Marcelka...
szarlotka juz stygnie... Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości