Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sty 2008, 18:28

ano tak ja raczej dojna krowa
ale juz mleka nie daje :-D

a moaj mała wlasnie z czworaka usiadła
a teraz wlasnie rąbła glową o zyrafe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 sty 2008, 18:39

czesc wszystkim ......

no ciekawe co tam u Gochy .. hymmmm..

ja dzis znowu w trasie pol dnia .... a teraz chwila przerwy ....... Jakub spał w dzien tylko 1,5 h i juz sie robie nie tomny hehe a do 19 musi wytrzymac ..

i ta pogoda wrrrrr

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 sty 2008, 19:04

ej....goraczka chyba o nie byla tylko taka po snie rozpalona wstala....
teraz znow spi.....
:ico_brawa_01: dla Jagodki za siad z czworaka :ico_brawa_01:
aha...no i Jagoda nie jest sa,a w tym malojedzeniu...moja od jakis 2 tygodni tak malo pojada...pol sloika zupki jej podgrzewam a zjada z tego pol albo i mniej.....ale zato kaszki 100ml i caly deserek....wiec mysle ze i tak fajny ma apetyt....a ze o polowe mniej je niz dawniej to na zęby zganiam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 sty 2008, 21:05

hej wszystkim...
Ewcik dostałam sms-a ale byłam tak zalatana, że zapomniałam odpisac :ico_wstydzioch: ..przepraszam
anza - mała słodka i ty sie ciesz, ze jeszcze nie raczkuje...mój tak daje , że szok- siada, wstaje przy wszystkim i pare razy udało mu sie stac bez trzymanki ...wie gdzie jest lampa pokazuje raczka i tv i krzesełko ...zabawne
a teraz dziekuje za wsparcie ..byłam codzienie - czytałam..ale nie miałam siły pisac ...3 lekarzy nastarszyło mnie smiertelnie...żę przeszczep ..że zatrzyanie żółci ...operacja ..... badanie, pobieranie krwi ... usg ... i co?????? ..nic ..nic mu nie jest .. ma przyspieszona perystaltyke jelit ..... bez komentarza ... ile nerwów ..aaaa szkoda gdac...
i zmienił mi sie szef ...jagodka - ten duzy ..Grzegorz ........... najwiekszy słuzbista jakiego poznałam .... i było fajnie w firmie..krótko .... jutro ze mna jezdzi ..... koszmar ... a twoemu mężowi gratuluje - pewnie do B... :-D i :ico_brawa_01: najwazniejsza umowa i dobra kasa :ico_brawa_01:
ale moze ja tez juz niedługo popracuje :-D bo mi Duzy powiedział, że może za m-c czy dwa...będę mogła sie zwolnic ...... oby ....
a poza tym dostałam 2 @ ..... po 45 dniach :ico_noniewiem: boli jak cholera... mam depresje...bo gruba jestem ... ja nie wiem jak ja funkcjonowałam przed ciaza??? wazyłam tyle samo ..ale ten brzuch jakis taki ....a cycki ..to mam jakies duze D ....czy E ..jakis koszmar ..a miałm małe c i było fajnie ....eeee wogole jakiegos mam doła ....
lece raport strzelic szefowi :ico_zly: i wroce ...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 sty 2008, 21:27

Gosiu...super ze z Hubciem wsio ok :ico_sorki: :ico_brawa_01: ...i czadowo jakbys nie musiala pracowac...tego chcesz prawda?
Maya dzis bez goraczki czyli poprawa...katarku odrobinke udalo sie wyjąć fridą....jeszcze cosik popracujemy nad tym :ico_oczko:
byla tez przymiarka pakowania i do torby sie nie zmieszcze...musze jednak zabrac duza walize :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 sty 2008, 21:54

Gosia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak to dobrze, że jest ok :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 sty 2008, 22:11

no to dobrze ....... kamien z serca ....

a u mnie od godziny cisza ... moge pograzyc sie w swoim necie hihi

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 sty 2008, 22:12

ja tez sie ciesze ze z Hubciem wszystko ok :ico_brawa_01: :-)

ja też mam dołka :ico_placzek:

dobranoc
:516:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

24 sty 2008, 22:18

Gosia A, kamień spadł mi z serca

massumi wiosna, wiosna, wiosna, ja też już o niej marzę, mam już dość ubierania tych wszystkich ciuchów, Karolek ma dość jeszcze bardziej, chcemy już ciepełko

GLIZDUNIA, dzieciaczki po spaniu nawet jak są zdrowe to często są takie rozpalone i mają ciepłe policzki, nie wiem w sumie czemu. Ale życzę zdrówka, oby May wszystko szybko do końca przeszło

Kurcze Wy płaczecie, że dzieci Wam mało jedzą, a ja dziś bałam się, jak mój jadł obiadek, że to za dużo na niego, że się przejje i mu coś będzie. Zjadł pół ziemniaka (taki nie był duży) mięska pieczonego z kurczaka taki kawałek wielkości mojego kciuka powiedzmy i starłam mu do tego pół jabłka i pół marchewki - to wszystko na jeden posiłek, nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to naprawdę dużo było, zastanawiałam się jak to mu się tam mieści, ale pałaszował z taką ochotą.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 sty 2008, 22:24

moj maluch zjada podobnie Sikorko tzn
4x po 180 mleka z grysikiem ryzowym ......
jeden słoiczek owocow ...... jeden obiadku ..... dzis jeszcze ze to mil pomidorowki ... zjada codziennie moja jedna kromke chlebka ..... do tego woda i sok ..
nie wspomne o Filipie ktory je cały czas ... i juz poprostu czasem nie wiem co wymyslic mu do jedzonka ...
oj te chłopaki ......

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość