jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

24 sty 2008, 23:22

witajcie laseczki , dla solenizantow wszystkiego co najwspanialszego!!!!!!!!!!!!!spelnienia najskrytrzych marzonek Tych wielkich jak wy i tych małych jak wasze smyki...

u mnie ferie dobiegaja konca mala nadal przeziebiona do tego te zabkowanie ktore przechodzi marudnie wiec ja nawet nie wiem co to usiasc na du...mam tyle kwesti do poruszenia z Wami a tu....


achhhhh ale co tam nie ma co sie dołowac...Laura jak widze ostania nie ma zębow...ciekawe jeszcze ile...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 sty 2008, 23:36

ja na chwilke tylko ta czapeczke od spiworka pokazac:
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 sty 2008, 23:57

Mróweczka, ale Erys fajnie wyglada w tej czapie :ico_brawa_01: i jak pieknie butle trzyma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jogobella, Laura napewno bedzie miala ząbki..obiecuje Ci to!! :ico_oczko: wcale nie spiesz sie do nich...im pozniej wyjda tym beda zdrowsze :-) hektorka, a masz ochote na ta prace??ja bym chciala isc do pracy ale nie mam szans z 4 dzieci :ico_placzek:

A do Irl nie lece tylko jedziemy z Kacpim do Julki i Kolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 sty 2008, 00:00

Mróweczka, sliczna czapka,wprawdzie nie przypomina klasycznej "szlafmycy",ale wyglada w niej slodko.

Jogus-strasznie mi przykro,ze te ferie przelecialy a Twoja krolewna chorowala.Nie martw sie brakiem zabkow,bo przynajmniej nie ma Cie czym ugryzc a wierz mi,ze jak Antos dziabnie mnie tymi osmioma igielkami to okropny bol.Na szczescie zdarza mu sie to nieczesto,bo inaczej chyba zrezygnowalabym z karmienie piersia.Teraz duzo dzieci kwietniowych bylo chorych,taki paskudny czas.Nie doluj sie,glowa do gory-jestes wspaniala mamusia.

[ Dodano: 2008-01-24, 23:02 ]
M0rD3CzKa, to jak tak namotalam z ta Irlandia,fajnie Wam,ze sie spotkacie.Wycaluj Koleczke urodzinowo od nas jak juz tam dotrzecie.Juz sie ciesze na ten reportaz z pierwszej randki Julci i Kacperka

[ Dodano: 2008-01-24, 23:53 ]
Hektorka-wypisz sobie za i przeciw i wybierz to co bedzie mialo wiecej plusow.Mysle,ze wszystko zalezy od tego czy 1.masz z kims zaufanym zostawic Kamilka, 2.Czy potrzebujesz isc do pracy(chodzi o syt.materialna,bo moje zdanie jaest takie-jesli rodzina daje rade wyzyc z zarobkow meza,to dobrze jest jak mama sama opiekuje sie babelkiem przynajmniej do dwoch lat)Kazda kobieta jednak jest inna i sa takie ,ktore musza sie spelniac zawodowo bo inaczej sa nieszczesliwe,osobiscie mialam klika takich kolezanek i to potrafie zrozumiec.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

25 sty 2008, 00:53

czołem dziewczynki dawno mnie nie było ale Lenka daje mi w kość a poza tym to musiałam was nadrobic zeby być na bieżaco i zajęło mi to 3 dni :ico_olaboga: to znaczy tak z doskoku

nas na szczęscie choroba omija ale pogoda paskudna wiec tez za bardzo sie niewietrzymy , Lena posówa jak mały samochodzik i stara sie puszczac jak stoi i chodzi wiec daję jej jeszczemiesiąc tak coś czuje :ico_olaboga: a w tedy sie zacznie , no ale ja już bede pewnie w pracy kurde mol dziewczyny jeszcze miesiac wolności mi został , aż na te konto mąz mie zabiera w góry na tydzien odpocząć bo tych wybrykach porodach itp. śmiałą sie z koleżanką , że strzelimy sobie druge zaraz ona ma 3,5 miesieczna córeczkę :ico_szoking: a tak serio to ostatni miałą wkręta ze jestem w ciązy bo mie żołądek bolał kilka dni i nic nie pomagało , ale juz mnie nieboli i juz w ciązy nie jestem :ico_brawa_01: :-D

Jogo moaj córciateż nie ma zeboli

My cycuś juz tlko 2 razy w nocy i raz na śniadanko :ico_placzek: to przez ta pracę , ale powiem wam ze sie wcale nie dopomina w dzien o dziwo no i dobrze w sumie może mniej boleśnie przejdziemy to odstawianie

Plamy juz zeszły zostały tylko takie przyciemnione mniejsca po nich ale to myśle chila czasu i zniknie bez śladu , ale ma taka schize ze co chwila ja ogladam :ico_olaboga:

a włąsnie dziewczyny w nastepnym tygodniu mam gości i nie mam pojeca co przygotować podrzućcie mi jakies przepisy na sałtki dobre może Kolka bo ona często sie gości z gangrenami szarańcza i kims tam jeszcze hihihihi Kolak to taki żarcik :ico_sorki:

Aha no i moc całusków dla jubilatów Kolki i Oskarka

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 sty 2008, 00:58

kamelek1, ja Ci nie odpisalam na pytanie,wiec teraz-przed choroba Antosia,w ciagu dnia tez prawie nie karmilam,tylko wieczorkiem,2-3 razy w nocy no i rano,ale teraz przez goraczke jak nie chcial nic jesc i pic to lecial caly czas niemalze na cycu.To tyle na temat.Zycze milego odpoczynku w gorach.A jesli chodzi o salaltki to znajdziesz na forum w temacie gotowania super przepisy.Ja ostatnio zrobilam polecana tam salatke gyros i normalnie rewelka-wszyscy zaczwyceni-polecam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sty 2008, 01:37

ja na sekunde - spoznione ale szczere zyczonka dla kolki - wlasnych czterech scian oddalonych od scian tesciow i rodzicow minimum 19 km - rodziny ( stonek ) o jakies 19000 km :-D

Duzo asertywnosci i wytrwalosci w zwiazku z R i opiece nad Julka :ico_tort:

No i dla Oskarka :ico_tort:

To tyle bo padam na twarz.Dobranoc :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 sty 2008, 10:07

Dzień dobry laski :-D Julka na kolanach to za wiele nie popiszę :-)

Dziękuję Wam za życzenia. Jesteście bardzo kochane :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Aż milej człowiekowi na duszy się robi :-)

Kamelek
:-D ja tamtym często nawet herbaty nie robię, wczoraj tylko nawet ciastka postawiłam, bo okazja była :-D No i 100 zł dali :ico_szoking: :ico_szoking: to niech żrą :-D

O dziecko mi się wnerwia. Potem zajrzę.

Miłego dnia. papa

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

25 sty 2008, 12:36

Hej :-D
przyszłam wam życzyć miłego weekendu, a KOLCE i MORDECZCE udanego spotkania, ale wam fajnie dziewczyny :ico_brawa_01: Koniecznie zróbcie dużżżoo fotek narzeczonym :-D.
Ja jadę dzisiaj do Krakowa na uczelnie, a jutro mamy ten ślub też w Krakowie, więc nie będę miała czasu poklikać z wami.
DELICJA - a gdzie dokładnie jedziesz na wypoczynek?
Ok zmykam się ubierać trzymajcie się papa :ico_buziaczki_big:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 sty 2008, 12:39

Cześć kochane!

Dużo buziaczków dla Kamilka, który dziś kończy 10 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Musze zmykac, moze wieczorkiem wiecej skrobne, bo teraz nie mam szans :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość