Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 sty 2008, 11:31

Iwona :ico_olaboga: jejku, szkoda ze i Patryk zachorowal. Niech szybciutko zdrowieje. No i dziewczyny juz napisaly, ze nie wolno sie myc

Hekkate, nic nie wiem czy zwiekaszac, musze sie zapytac, jak do tej pory dawalam 4 kropelki CebionMulti.

olala, ja daje D3, i to codziennie po 2 kropelki, staram sie nie zapominac, bo to są wazne witaminy. Zalecane po dawac do 2 roku zycia :-) zawsze po kapieli i przed ost. jedzeniem podaje i tak juz sie przyzwyczailam, ze juz nigdy nie zapominam :ico_oczko:

Wczoraj doszlo krzeselko :ico_brawa_01: o dziwo Fillipek nawet siedzi w nim :-)
Nocka dzis spokojna,
Ale co teraz z nim mam :ico_olaboga: , chyba go przywiąze do czegos :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , tyle energii, wszedzie musi zajrzec, dotknąć wszystkiego, nabalaganic..
Zadne zabawki go nie interesują na sekunde wiezmie w rece i juz.
A jak najlepiej , dac mu jedną zabawke czy dac duzo, zeby chociaz na 10 minut go zainteresowac

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

25 sty 2008, 11:36

mamaJulci to fajnie że powoli przekonujesz sie do drugiego maleństwa!
Ja też powoli o tym myślę! :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-01-25, 10:37 ]
lulu81 pisze:o dziwo Fillipek nawet siedzi w nim

:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

25 sty 2008, 11:41

MamaJulciBędę mocno trzymać kciuki w sobotę ja też musiałam przebrnąć przez filozofię - dla mnie okropność podobno ma uczyć myśleć dla mnie to tylko wykuć ją można - jak się uczyłam to usypiałam ach ten Artystoteles i inni...... :537:
IwonaŁukasz uwielbia szczeniaczka uczniaczka zawsze jak jest pioseneczka to się kołysze na pupie tak śmiesznie ( upodobał sobie szczególnie ucho).Poza tym ciągle go miętoli i wkłada do buzi. To fajna i mądra zabawka - taka jest moja opinia.
LuluŁukasz to też paskudny nerwus muszę przyznać, że już momentami potrafi mnie wyprowadzić z równowagi ( jak go karmię macha rękami bije mnie po rękach normalnie oszaleć idzie) jak mu coś nie wychodzi histeria i odchył do tyłu ( aż głowa mu dzwoni na dywanie). :ico_placzek:
HekkateJa mam coś podobnego do tych butków Zetapol ale jak w nich pośmiga to i tak nóżkę ma spoconą muszę kupić jakieś inne bo te jakieś felerne - a niby bawełna :ico_noniewiem:
MagdzinkaJa bardzo lubię taką nietypową sałatkę z chińskim makaronem i pestkami dyni jak chcesz to skrobnę przepis.
dla Joasi za ząbka i gadulstwo :-D :ico_brawa_01:
Aga 0604A u mnie szaro i paskudnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

25 sty 2008, 11:48

HekkateJa daję 6 kropel multicebion i przez zimę 10 cebionu ( bo Łukasz mi często się przeziębia)
OlalaJa też zapominam o wit. D staram się nie zapominać ale jakoś nie wychodzi. Średnio chyba co drugi dzień Ł łyka :ico_wstydzioch:
LuluJa Łukaszowi zabawki wrzucam do takiego pudla plastikowego i on sam sobie wyjmuje i wkłada i to chyba najlepsza zabawa. Ale radocha jak się wszystko wysypie. Wyciąga wszystko z szuflad bałagani potwornie - ale widać właśnie taka zabawa najlepsza. Fajnie, że Filka lubi swoje krzesełko.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 sty 2008, 12:18

Asiam poprowsze o ten przepis :ico_sorki: salatki
Filka tez ma zabawki w pudle, ale ich tylko wysypie i w droge do mego lozka, pozrzuca wszystko na podloge, dalej do komody, moja bielizne wyrzuca, pozniej do szafy, ubrania wyrzuca, no i do poki ja sprzatam to wszystko , on juz w kuchni wszystko wyrzuca, no i po drodze dowali kilka razu Kubusiowi(psu) :ico_olaboga: i tak w kulko, nie moge poprostu go zatrzymac w miejscu.
A z jedzeniem co mam, nabierze do buzi, a pozniej jak plunie, to pol mieszkania i ja nawet brudne :ico_haha_01:
Czyzby chlopaszki tylko takie rozrabiaki

Hekkate no wlasnie chyba na lato treba odstawic, bo zaduzo D3 tez nie dobrze

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 sty 2008, 13:04

Hekkate,
Nie wiem, Fillipek zawsze mial problemy z jedzeniem, musi byc bardzo-bardzo glodny zeby zjesc caly sloiczek.
Ja tak pomyslalam, dziewczyny, fajnie by bylo wszystkim sie spotkac.
Kiedys w gazecie czytalam jak mlode mamusie tez jak my ciaze przechodzili na wspolnym terminie i juz jak maluszki mieli okolo rocZku to wszystcy sie spotkali, ale fajnie by bylo jak by i my kiedys tak, moze jakies wspolne wakacje? :ico_haha_02:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

25 sty 2008, 13:05

asiam, lulu, Hekkate Wojtaszek też jest nerwusek :ico_olaboga: Jak tylk osię mu czegoś zabroni to pisk niesamowity i płacz na zawołanie. Zasłania sie rączkami i zagląda czy ktoś to widzi :ico_oczko: Taki cwaniak mały.
Pluciem oznajmia koniec jedzenia hihi

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 sty 2008, 13:08

aga0406 pisze:Zasłania sie rączkami i zagląda czy ktoś to widzi


hahaha, jaki mądrala, fajnie

WyglADA ZE JUZ NASZE MALUSZKI juz mają charaktery :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 sty 2008, 13:41

Asia złośnicą nie jest i nie pluje jedzeniem, ale uwielbia wszystko rozrzucać. Otwiera szafy z ubraniami i wszystko rzuca za siebie. Zabawki tez uwielbia wyrzucać z puedełek ale wrzucić spowrotem to juz nie. No i warzywa w kuchni z kosza mi wyciąga, ale na to akurat to jej pozwalam. Ostatnio niestety dorwała sie do szafki w łazience i sporo rzeczy wywaliła, ale na szczęscie nic ostrego typu nożyczki do paznokci nie sięgneła i nie brała nic do buzi. Chyba musze zabezpieczenia nie tylko w kuchni pozakładać ale w pokojach i łazience też.

No i jeszcze ksiązki z regału z najniższych półek rozrzuca.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 sty 2008, 14:18

Wreszcie mam chwilke zeby zajrzeć do Was...
Iwona ja mam szczeniaczka uczniaczka i powiem ci że myślałąm że nie bedzie specjalnie interesowac bartka ale wprost przeciwnie jest. Uwielbia go "molestować" hihi, kładzie się na nim i zapamientale gryzie w nos!! W ogóle ni stąd ni zowąd podbiega na kolanach i zaczyna go gryżć, śmiesznie to wygląda, a jak gra to tak jak Łukasz od asiam podryguje i tańvczy! Bardzo jets to fajne, polecam!!
kelly fajnie że wróciłaś, zastanawiałam sie juz gdzie sie podziewasz!!
Bardzo fajne menu wymyśliłaś na roczek!! JA planuje zrobić też na gorąco ale tylko jeden posiłek: krokieciki ziemniaczane z roladkami ze schabu i sera feta i sosik z grzybów leśnych, a do tego sałatki i no i tort!
hekkate ja myję ząbki szczoteczką, kupiłam taką z jordana od 0-2lat. Jest super i wreszcie mnie nie gryzie w palec jak w tej silikonowej nakładce na palec!! Ale piszesz ze mozna już paste stosować. A jaka to ma byc pasta, nic sie dzieciom nie stanie jak bedą ją łykać??
dopisze potem bo sie buzdi bartek...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości