mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

22 mar 2007, 08:48

No, ja też chciałabym przeczytać wrażenia Anity, bo my idziemy za tydzień na 3d. We wtorek, jak miałam takie szybkie usg, żeby obejrzeć szyjkę, to przez chwilę widziałam moje maleństwo i sie zdziwiłam, że jest takie duże. Właściwie duża :ico_haha_01: To niesamowite, w jakim tempie te szkraby tam rosną. Powiedziałam to Sebkowi i on sie wcale nie zdziwił, powiedział, że po mnie widać, że dzidziu jest coraz wiekszy.
Od tego rozciągania swędzi mnie ostatnio skóra na brzuchu. Smaruję się balsamem, żeby nie dostać rozstępó, ale mam obawy, czy zadziała.

[ Dodano: 2007-03-22 ]
właśnie przeglądam sobie zdjęcia, które robimy wieczorkami i dopiero widzę naprawdę jak się powiekszyłam. Przez dwa tygodnie :ico_szoking:
Obrazek

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

22 mar 2007, 09:17

czesc :ico_ciezarowka:
Ja wczoraj miałam USG wiem na pewno że to chłopiec.Więc moge juz kupowac ubranka chłopięce(a tak mnie ciagło na niebieskie :-D :ico_haha_01: może z przyzwyczajenia wybierałam działy dla chłopców ? :ico_oczko: ).Teraz czas sie zdecydować na imię dla mojego syneczka, karteczka z dziewczecymi imionami idzie na bok .Zdięcia wrzuce wieczorkiem.A i termin porodu z USG 2 dni wcześniej czyli 19.08.Pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 mar 2007, 10:09

z rana moje sierpnióweczki
Co do mieszkania to my już od pół roku czegoś szukamy ale ceny nas zabijaja wiec ciągle u mamy w małym pokoiku - ciasnota jak nie wiem co :ico_placzek:
ja wczoraj weszłam na wagę i się przeraziłam :ico_szoking: 57 kg wskazywała :ico_szoking: a przed ciążą było 50 z tym ze ja wogóle tych kilogramów po sobie nie widzę tylko brzuszek ciągle rośnie.
sylwia77 jeśli lekarz uzna za stosowne to ci cos przepisze sama lepiej nie eksperymentuj
Co do usg 3d to ja akurat jestem przeciwnikiem ale fajnie poczytać wrazenia
innych :ico_oczko:
A terminem z usg wogóle się nie sugerujcie bo on się rzadko sprawdza - pewniejszy jest ten z ostatniej miesiączkiWitam

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

22 mar 2007, 11:22

hej kobietki.
jeszcze jeden dzień zwolnienia i do roboty od poniedziąłku.
a moje dzieciątko w brzuszku ostatnio buntuje sie i jak dłużej pochodze to mi strasznie na pęcherz naciska tak że po półgodzinie znów mi sie chce, ale jak sobie usiądę lub sie położę to juz OK i dokazuje aż miło. Szczególnie sie wierci jak moja córa położy rączkę to kręci się chyba w kółko bo czuję jak się w poprzek kładzie :ico_haha_01: tak jakby specjalnie pod jej rączką.
co do ruchów to ja w pierwszej ciąży czułam koło 21-22 tyg. i to jak mi juz brzuszek falował a pierwsze ruchy poczułam w kąpieli, jak leżałam sobie w wannie i jeszcz eleciała woda (bo wiecie że kąpiele w zbyt gorącej wodzie są zakazane) ja polewałam brzuszek i mało sie niepopłakałam jak mi zafalowało. Tak więc spokojnie - w pierwszej ciązy jeszcz enie wiadomo co i jak ma się czuć, ale na pewno dzidziuś bryka jak szalony - ma jeszcze duuuuużo miejsca.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 mar 2007, 15:24

ruda z tym pęcherzem to wcale nie masz źle bo ja czy siedzę czy chodzę czy leżę to załatwiam się średnio co 15 minut :-D tylko w nocy mam luzik bo wstaję tylko raz albo dwa

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 mar 2007, 15:26

Mala-Myszko, faktycznie brzusio Ci uroslo w ciagu tych kilkunastu dni. My takich zdjatek nie robimy to nie mam porownania... Moj R nie lubi robic fotek, szybko go to nudzi.

Ja juz czekam na to swoje USG jak na zbawienie!!! Zaluje ze w USA robia tylko 2-3 razy w czasie ciazy... To takie fajne przezycie.

Ruda, a Ty myslisz, ze dzidzia czuje kto w danej chwili trzyma reke na brzuszku? Bo u mnie jest tak, ze jak moj R kladzie reke to tam sie robi cichutko... A jak ja trzymam to od razu cos sie dzieje... Dziwne, nie?

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

22 mar 2007, 16:54

czuje i to bardzo odbrze, przeciez tak somo czuje jak chodzisz - wtedy się kołysze a jak leżysz dokazuje - wystarszy ciut inny nacisk dłoni :ico_haha_02:
to skoro tatus tak uspokaja to może będzie dobrze póxniej usypiał :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 mar 2007, 17:36

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
Ale się rozpisałyście z samego ranka. Ja wiem z mojego pampersika, taka strona internetowa tydzien po tygodniu przesyłaja mi informacje, że dzidzie słyszą nas, ale od 20 tygodnia zaczynaja rozrużniać głosy i mogą reagować, dlatego dobrze jest słuchać w tym czasie muzyki i nawet czytać na głos książki.
Nadal nasza dzidzia się nie odzywa ale będzie miała wiele do rozpoznania , nie tylko męża ale pasierbicę i dwa koty. :ico_oczko:
Młodszy kotek samiczka non stop mnie pilnuje i jak tylko leże to natychmias leży na moim brzuniu i mruczy jak oszalała, albo leży na moich obolałych piersiach, dobrze, że długo to nie trwa. :ico_brawa_01:
U weterynarza dowiedzieliśmy się, że koty wiedzą o mojej ciąży i będą się inaczej zachowywać , bardzo ciekawe i prawdziwe. Wiem pomyślicie szalonaa :ico_puknij: ale ja zawssze miałam specialny kntakt ze zwierzakami a z kotami to już wogóle. Sama jestem Lwiątkiem !!! :ico_oczko:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

22 mar 2007, 19:31

dzieki dziewczyny. pocieszylyscie mnie troche z tymi ruchami. moja znajoma powiedziala mi,ze mam za duzo ciala(po prostu jestem za gruba) i bede czula pozniej ruchy dziecka. ale mnie pocieszyla. fajnie,ze mozna tu zajrzec i sobie poczytac. :ico_sorki:
ja przytylam juz 9 kilo od czasu kiedy jestem w ciazy. :ico_olaboga:
to chyba troszke za duzo,ale nie moge sie opamietac. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 mar 2007, 19:39

Czesc Dziewczyny!
Dzisiaj zdalam sobie sprawe ze dzialam na zawysokich obrotach. Po 2 tyg spania po 6 godzin w nocy , pisania pracy, uczenia, zajec na uczelni i praktyk nie dalalm rady wysiedziec na zajeciach. Wrocilam do domu o 12tej i zasnelam przy jedzeniu!!!!Moj Kochany mezus mnie zaniosl do sypialni i spalam tak sobie prawie 5 godzin:).Robie sobie 2 dniowa przerwe od wszystkiego co zwiazane z uczelnia:)!Moje haslo to błogie nic nierobienie:)!!!
Kasiu moja cala rodzina jest lekarzami weterynarii i tak jest ze kotki i nie tylko wyczowaja blogoslawiony stan :-) !
Sylwio nie lykaj bez zalecen lekarza zelaza. W witaminach dla ciezarowek tez jest zelazo i moglabys przedawkowac.Lepiej zapytaj lekarza, chyba ze on Ci kazal lykac to co innego.
Beatko tusza sie nie martw bo niektore kobiety maja tak w ciazy ze musza jesc i tyle. Ja jem normalnie chyba tylko czesciej i w malych ilosciach ale tez sobie nie odmawiam.A moje zachcianki to marchewka i pomarancze i czekolada :-) .
Wielkie buziaczki!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość