Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 sty 2008, 15:42

Już dzwoniłam i termin dopiero na 5 lutego a do tej pory codziennie będe o tym myśleć i się bać, najlepiejbyłoby tak z marszu i już wiedzieć no ale cóż musze poczekać. Baba to zawsze coś jak nie urok to sraczka :ico_oczko:

Przyszła do mnie siostra więc zajmie się troszke Nikolą bo mi czacha dymi od rana wziełam już ibuprom później ketonal i jakoś nie przestaje - boże ja to już chyba się rozsypuje - starość nie radość czy co :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 sty 2008, 16:43

Oj dziewczyny wy juz myślicie o takich badaniach przecież jesteście młodsze odemnie a mi nawet przez myśl nie przeszło. Ale też miałam niedawno badane przez gina i powiedział że oki. Wiecie co ja to mam już tak małe te cycki, po tej drugiej ciąży że chyba jak by mi się cos tam robiło to bym zobaczyła to gołym okiem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-25, 15:45 ]
Ale Edulitko jak lekarz cos poczół to idz i to jak naj szybciej bo z tym nie ma żartów.

[ Dodano: 2008-01-25, 15:50 ]
A Iwciu tak tak wtedy to byliśmy młodzi i niewyżyci a teraz to tylko zostało samo i :-D A co donowych meli to niebędzie tylko komoda pod tv bo jakos niechce mieć mebli w stołowym wystarczy kanapa tv stolik no i tą jadalnie se robie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 sty 2008, 17:20

mazia, - jak już wszystko ładnie sobie porobisz to pochwal się jak to sobie urządziłaś :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 sty 2008, 17:46

Maziu każda kobieta powinna przebadać piersi po skończeniu 25 roku życia, ja wolę dmuchać na zimne :ico_oczko: Skończyłam 28 lat i ani razu żaden lekarz mnie nigdy nie przebadał.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 sty 2008, 20:20

A widzisz ja o tym nie wiedziałam ale wiem że cytologie to też czeba robić ja sobie w tamtym roku robiłam specjalne zaproszenie dostałam. A wogóle to mam takiego lekarza że przy karzdym badaniu mi piersi bada. więc mysle że niejest zle. aaaaaaaa tak jak tylko zrobie ten remont to sie bede chwalic a chwalić.Dopiero teraz tak naprawde się zacznie jak już tych mebli nie ma. :-D Zaczynamy demolke :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 sty 2008, 21:04

No to czekamy na zdjątka Maziu :-D
Dziś mój mąż w domu, ale tylko dlateo ze coś go połamało, zmęczenia dało znać o sobie i śpi.
Jutro moi rodzice znów będą u nas :-D pomęczą troszkę Wiki :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 sty 2008, 21:36

Albo Wiki ich :-D Ale jestem dzis padnięta, chyba za duzo wrażeń jak na jeden dzień.Ja jak małe dziecko one już spią i ja też już zmykam, mąż tyko poleciał jeszcze po sok jabkowy do żóbrówki. Małego drinka do łóżeczka i lepiej się będzie spało :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 sty 2008, 22:11

Oj żubrówka,odrazu mi się przypomina jedna z imprez na studiach, wyjechalismy grupką na dwa dni do stadniny koni, jak większość żadnego konia tam nie widziała, ale wróciłam majac nowego chłopaka :ico_oczko: Tam właśnie piliśmy Żubrówkę, temperatura chyba z 5 stopni w nocy, duże ognisko, ach fajnie było :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

26 sty 2008, 01:15

Cześć

No co Wy??? Chyba jeszcze nie śpicie??? :-D

A ja piję wino..... znowu :ico_haha_01: Przez kilka ostatnich miesięcy mieliśmy nonono problemy z ZUS-em :ico_olaboga: :ico_placzek: Dziś się okazało że sprawa jest wygrana że niesłusznie nas okradają... Boże jak ja się cieszę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Na trzeźwo tego nie ogarniam :ico_nienie: więc wybaczcie że pijana tu wpadam :ico_haha_01:

Co do śmierdzącej sąsiadki to ona mieszka piętro wyżej i to po ukosie :-D Myślę że wychodziła od mojej sąsiadki i coś tam usłyszała. Przyszła zagadać i pewno się wkurzyła że ją na kawę nie zaprosiłam :-D :-D :-D

ASIU ja w życiu bym się nie odważyła tak powiedzieć :ico_oczko: :ico_smiechbig:

EDULITA fajnie rozwiązałaś kwestię prezentu :ico_brawa_01:

ELU no wiesz? Proszę nie przejmuj się takimi głupotami jak foszki męża :-D U nas było ścięcie o naczynia które miał umyć :ico_haha_01:

Dzisiaj na spacerze zaczepiła mnie jakaś obca baba i powiedziała że powinnam dziecku zakładać szalik na twarz :ico_szoking: Normalnie zwariuję :ico_zly: Czepiły się mnie czy jak???? Odpowiedziałam jej bardzo grzecznie że nie ma potrzeby bo ja dziecko hartuję :-D :-D :-D Teraz sobie myślę że mogłam jej walnąć "SIORBAJ GILA!" :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 sty 2008, 01:31

Gratuluje rozwiązania sprawy z ZUS-em
Ja dopiero zamierzam się położyć chociaż już dawno powinnam spać bo moja Niki jakoś aż dziwnie usneła o 22 :ico_brawa_01: a jutro o 6:00 mam wstać bo koleżanka chce żebym ją uczesała na wesele :-) nie wiem jak wstane
zmykam do łóżka Kasiulka, a Ty pożądnie opijaj bo wygrać z urzędami to wiesz że prawie nierealne - szacuneczek dla Ciebie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość