małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

26 sty 2008, 11:06

Dzień dobry!
Uff...Musiałam nadrobić kilka ładnych stronek :ico_wstydzioch:

Sylwia, gratuluję! :ico_brawa_01: wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: i bardzo grzecznego bobaska :ico_buziaczki_big: Nie wiem, jaki był zawsze, ale grzecznego dzidziunia nigdy za wiele! :ico_oczko:

Uleńko, Ty mały kłamczuchu! Wyraźnie widziałam, że Pawełek rozmawiał na tym filmiku! :-) A jak pięknie siedzi!! To zasługuje na oklaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Viola, życzę Wam dużo zdrówka :ico_buziaczki_big: I oby choróbsko dało Wam już święty spokój!

A ja dzisiaj po raz trzeci mam przyjęcie urodzinowe. Tym razem zwala się cała rodzina :-D No i czeka mnie :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: , bo ostatnio troszkę się zapuściłam :ico_wstydzioch: i wszystko leży i czeka :ico_wstydzioch:
Tak więc znowu będziemy imprezować :ico_urodzinki: Torcik już przygotowany, także częstuję :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i kawusię serwuję :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 sty 2008, 11:41

No widze ze tu u nas juz imprezki od rana i jak tu człowek ma się do roboty wziąśc :-D

Violu fajnie ze u was juz coraz lepiej mam nadzije ze ten niedobry kaszelek szybko przejdzie, a masz racje co lekarz to inna opinia bo mój bez problemu kazał smarowac stópki ale plecki i klatke też :-D

Małolatko to życze udanej imprezki a śmieci to mozna zawsze pod dywan wmieść bedzie mniej sprzatania :-D a juz niedługo jak nasze maluszki zaczna raczkowac to nam wypoleruja wszystkie kąty :-D

A dzis prawdopodobnie jedziemy do wrocławia po kamerke wiec juz niedługo filmiki i dziewkiem i nie do góry nogami :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

26 sty 2008, 11:51

Uleńko ten mam problem, że na podłodze nie ma dywanu, ale panele, a pod nie to chyba mi się nie uda zamieść raczej :ico_haha_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

26 sty 2008, 12:41

No a na panelach to kurz bardzo widac! Bo w poprzednim domu mialam i caly czas sprzatanko bylo! :ico_zly:
Ja tez malo prasuje, bo mam suszarke i jak cieple jeszcze pranko sie wyjmie to jak wyprasowane, no i zmywarka do naczyn ! inaczej to bym chyba oszalala! No a pralka to wiadaomo codziennie... Bo dzieci duze i ubrania wiecej miejsca w pralce zajmuja...
A z ta organizacja to zgadzam sie z Viola! no i dzieci potem pomagaja w sprzataniu i gotowaniu! Tylko walczyc z nimi trzeba, zeby za duzo dzidzie nie nosili! :ico_olaboga:
Ula to niedlugo filmiki nam tu bedzie pokazywala!
Violu, kurujcie sie ladnie!
Co do karmienia do 7roku zycia to fakt, ze przesada! Ja to do 2latek dociagnelam, a teraz to zobaczymy kiedy niunia bedzie miala dosyc! Bo ja tak zawsze przystosowywuje sie do tego co dzidzia chce! Syn to jak zaczal chodzic to juz nie chcial, wiec tylko 9miesiecy karmilam, a corcia to byl cycowy przylepik! :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 sty 2008, 13:01

No ja juz odkurzyłam cały domek, teraz mycie podłóg mnie czeka dziedke malucha uspał na spacerku wiec na razie mam luz :-D

No Małolatko to poprostu trzeba sobie zapisać zeby przy nastepnym zakupakch dywanik sobie kupic zeby było pod co smieci zamiatac :-D

No Aniu jak się dorwe do tej kamery to bedzicie mieli dosyc ogladania :-D ale moze się wycwicze i jakiego oskara dostane :-D

A z karminienim piersia to mysle ze to każdego indywidualna sprawa, ja karmiłam w sumie 5 miesięcy i chociaz czasmi mi tego brakuje to wiem ze maluszkowi nic nie brakuje, zdrowy jest i szczesliwy wiec ja też :-D a jak komus pasuje pierszoklasiste przy cycu trzymać :ico_szoking: dla mnie osobiscie to juz jakies małe zboczenie, bo kiedyś shon conery(pewnie się inaczej pisze :-D ) móiwł ze swoj pierwszy raz miał w wieku 8 lat :ico_szoking: wiec on juz urzeduje z jakąs laska a jego rówieśnik jeszcze u mamu na cycu :-D zabawna sytuacja :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 sty 2008, 13:13

ja tylko w przelocie
jest darmowy program antywirusowy co się avast nazywa, ja go stosowałam długo i do tej pory używam na drugim komputerze, wprawdzie trzeba się zarejestrować (żeby móc darmowo korzystać przez rok, a potem znowu rejestracja i kolejny rok), ale poza prawdziwym e-mailem resztę można podać nieprawdziwą
no zmykam, potem popiszę troszkę

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

26 sty 2008, 13:20

A z 8latkiem w wyrku urzedowac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to tez zboczenie! :ico_olaboga: Ludzie to juz sami nie wiedza co robic! tak sie nudza! :ico_puknij:
Ulciu, to fajnie masz z tymi spacerkami! Moja mala na spacerkach nie spi, tylko oczy wytrzeszcza, bo to takie interesujace! Przez 3godzinki ciurkiem potrafi, sprawdzilismy!!! :-D nawet w nosidelku! :ico_szoking: Zazdroszcze takich spiacych dzidziusiow! No ale zbytnio nie marudze, bo mi przeciez w nocy spi i juz nie budzi od 21szej do 6-7mej i w ciagu dnia ladnie sie bawi! :-D :-D :-D Bo to chyba najgorsze jak po nocach jest placz! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 sty 2008, 13:25

Anulaf pisze: No ale zbytnio nie marudze, bo mi przeciez w nocy spi i juz nie budzi od 21szej do 6-7mej i w ciagu dnia ladnie sie bawi! Bo to chyba najgorsze jak po nocach jest placz!


Aniu ja też nie marudzę... w nocy mała spi super!...w dzień słabiutko..ale cóż widocznie tyle jej potrzeba :-D
przed wczorajszej nocy to był horror :ico_szoking: jak spać nie chciała...współczuję mamom, których maluszki tak się budzą..

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

26 sty 2008, 13:35

Fajnie Violu, ze Milence juz lepiej! To i ty w koncu odespisz sobie! Bo wiadomo, ze najgorzej jak zmeczenie nas meczy... :ico_olaboga: Nie ma to jak dobre spanko! :-D i jedzonko :-D

[ Dodano: 2008-01-26, 12:36 ]
Ty to jestes nasza torcikowa specjalistka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

26 sty 2008, 16:08

mój Bronus wstał o11 pogadał trochę zjadł pieczone jabłuszko i o 13 znów spać i jeszcze śpi.....


dziewczyny ja jeszcze raz pobnawiam prośbę o kontakt do pani ktora sprząta .....bo ja już nie daję rady ( nie mamy babci żadnej ani nikogo kto by mi pomógł )

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość