Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 sty 2008, 16:37

My wróciłyśmy niedawno ze spaceru, pooda się ładna zrobiła tylko strasznie wieje.

Co do ciemieniuchy Tosia miala jak miała 2 miesiące troche i tez stosowałam oliwkę, a teraz to po kąppieli ją cała oliwkuje, bo ona to uwielbia, do tego ma masaż, po mamusi lubi takie rzeczy.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

26 sty 2008, 20:39

Witajcie kochane!!!
Przede wszystkim :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla naszych Amelek!!! Wszystkiego najlepszego, dziewczynki, rosnijcie rodzicom na pocieche :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Ja wczoraj zaszalałam ja nigdy. Po ceremonii poszłam z przyjaciolkami do restauracji i wrociłam o 12 w nocy :ico_szoking: Szymek został w domku z tatusiem i poszedł spac juz o 8, kiedy ja jeszcze siedziałam na scenie, wiec troche sobie poszalałam. :ico_sorki: Zdjec mam mało, ale zawsze cos:
http://picasaweb.google.pl/wisienka24/2 ... Graduation
Jakos nie mysłam o fotkach, a dzis zaluje :ico_puknij:
No ale...
Yvone, przeslij nam swoja fotke po wizycie u fryzjera... Wlasnie sobie uswiadomiłam, ze nigdy nam sie nie pokazals... Nie ładnie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Teraz prosze to nadrobic :ico_oczko:

Szymek nie miał ciemieniuchy wiec ja nie wiem co i jak. A to musi sie pojawic, czy dobrze, że nie ma. Bo ja juz nie wiem...

Kasia3, ja musiałam tylko dac swoje papiery ze szkoły sredniej przetłumaczone przez tłumacza i juz. I tym sposobem miałam mature zaliczona w USA. A w Kanadzie tak nie ma??? Dowiedz sie dokładnie.

Pruedence, koniecznie nam napisz jak wtorkowa wizyta u endokrynologa pojdzie, ale jestem pewna, ze wszystko bedzie oki.

I przesle Wam jeszcze nowe foteczki naszego syneczka:
http://picasaweb.google.pl/wisienka24/6MiesiC

[ Dodano: 2008-01-26, 19:41 ]
A z najnowszych wiesci o postepach Szymka:
wczoraj sam usiadł!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Z pozycji lezacej. Chwycił sie za spodenki, zrobił taka "lodeczke" i usiadł. Co prawda nie siedział dlugo, bo zaraz sie przewrocił na bok, ale zawsze to juz :-D Myslicie, ze powinnam obnizyc mu materacyk w lozeczku? Bo moze juz trzeba. Nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 sty 2008, 20:53

wisienko lepiej obniz lozeczko, nigdy nie wiadomo, moja siostra zwlekala u swojego synka az ktoregos dnia zaczal sie podciagac za karuzelke i zaczal glowa uderzac w rozne rzeczy :)

fotki sliczne, szymus cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-26, 19:55 ]
No i jeszcze raz gratulacje wisienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

26 sty 2008, 23:03

Wszystkiego najlepszego dla naszych dziewczynek !!!!!!!!!
JA jestem po angileksiej stronie, ale nie uznaja tu nic jedynie rządowy egzamin Tofel, bardzo ciężki do zdania, a jak nie masz nic innego to idziesz do szkołyśredniej i cie sprawdzają na jakim poziomie jesteś i cie daja do odpowiedniej klasy, moje pisanie jest fatalne dlatego musze zacząć od początku a tak to szkola jest tu śmieszna, ale nie mam czasu na 4 lata, i nie mam kasy na lekcje aby uczyc się w domu !!!
Gratulacje Wisienka , Zdjecia są przepiękne !!!!
Lece do mojej marudy !!!!!!
Paaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

26 sty 2008, 23:28

wisienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje z okazji wręczenie dyplomów. Fajowe zdjęcia, smiem powiedzieć, że jestes na nich najprzystojniejsza :-D No i brawa dla Szymka za siedzenie. U nas to jeszcze odlegla droga do tego. Tosia sie kołysze na boki jak ja posadze, za słaba jest.

Za to zważyliśmy ja dzisiaj i już wazy 6,230....może uda nam się wyrównać wiekowo przed końcem piewrszego roku. :-D

Kasia3
Z tego co wiem teraz toefla można zdawac komputerowo:) Tylko trochu drogo na polskie ale dla was chyba nie, zawsze można spróbowac, wiesz testy mają to do siebie że zawsze można coś trafic.
Na to licze na pediatrii, dzisiaj robiłam neurologie dziecięcą i normalnie znów jakies bzdury mi do głowy przychodziły.
Egzamin jest trójstopniowy, ale ustnego się nie boje bo się wybronie, najgorzejz testem, wrrrrrr.

Yvone
Ja też chce zobaczyc twoją nowa fryzure :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 sty 2008, 23:38

yvonne ja tez czekam na woj fryz!!!!

moja mala szaleje chyba wie ze konczy dzis 5 misiecy bo prawie wogole nie spala tak sie smieje w glos az zaciaga, a grucha ze tv nie slychac i wogole wszytsko ja ciekawi jak jest na rekach to lapie za noc, policzki, wszystko ja ciekawi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 sty 2008, 02:06

Dziekuje za gratulacje i komplementy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Sie zawstydziłam :ico_oczko:

:ico_brawa_01: dla Tosienki za ładne przybieranie na wadze :ico_brawa_01:

Kasia3, ja w ciebie wierze. Jak mi sie udało, to tobie tez sie uda!!!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 sty 2008, 02:33

Pruedence, chciałą bym aby było to takie łatwe jak to nasze pisanie tu na forum, mam testy tofel i szczerze nie mam pojęcia jak to zrobić, nic nie jaże. !!!
wisienka24, dzięki za wiare we mnie, ale tak od serca ja nie nawidze angielski, jedynie przetrwałam 4 lata w podstwówce i to był dla mnie koszmar, a co dopiero takie egzamin !!!!
Wiem pewnie sie zapytacie więc jak to się stalo że jestem tu i mam męża angielsko języcznego, sama nie wiem!!?? :ico_puknij:
Yvone czekamy na fotke !!!!!! :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 sty 2008, 23:10

Cześć !!
wróciliśmy z gór, było super, dzieciaki bardzo grzeczne :ico_szoking: , jedynie Adrian chyba się przeziębił, bo już brzydko kaszle ;(
dużo spacerowaliśmy, jeździliśmy na nartach- ale za śniegiem aż do Czech musieliśmy się udać

wisienka GRATULACJE !!!!! wyglądasz kwitnąco :ico_brawa_01: a Szymuś "rozwalił " mnie już na pierwszym zdjęciu :-D :ico_brawa_01:

kasia3- ja też wierzę, że uda Ci się wszystko, tylko się nie poddawaj i do roboty :ico_oczko:

dla AMELEK :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

faktycznie brak słoneczka przyczynia się do łapania doła :ico_placzek: mnie też się to często zdarza, mnie do działania pobudza solarium- nie tyle żeby się opalić ale nasłonecznić a bardziej naświetlić :-D

Yvone domyślam się co przeszłaś z sąsiadem :ico_olaboga: jak Julia miała 4 tygodnie to nasi sąsiedzi na dole wymalowali parkiet w całym domu, pozamykali u siebie wszystkie okna i jak wróciliśmy ze spaceru to musieliśmy się ewakuować i to na cztery dni, ależ byłam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i się :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 sty 2008, 00:21

Kasia3 Wierze, że dasz sobie rade, zwłaszcza że jak mowisz masz męża anglojezycznego więc siłą rzeczy ćwiczysz język. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga78 Ale zazdroszcze wypadu w góry. Ja teraz przez choroby Tosienki boje się z nia wyjezdżac z dala od jakiegos rozsądnego szpitala. Ech a tak bym sobie na nartach pojeździła.

A ja dzisiaj mam jakąs depresje, normalnie cały dzień siedze i się zamartwiam co wyjdzie u tego endokrynologa. Przeczytałam już chyba wszystko co mozna. Tak chciałabym, żeby to złe fatum sie w końcu od nas odczepiła :ico_placzek: :ico_placzek: czasem nie mam już siły. I do tego muszę się uczyć akurat pediatrii....... :ico_placzek: nic tylko sie iśc i powiesić!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość