Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 sty 2008, 21:38

Ula szaleje jak zawsze! nasza kochana gadulka! :-D :ico_brawa_01:
Niedlugo wiec Tadziowi drugi zabek wyjdzie, bo to parami... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Do jutra kobitki, dobrej nocki! :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 sty 2008, 21:50

No super ze impreski sie udaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu super zdiecia no a w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super cala czworka :ico_brawa_01:
Sosim super watek akurat na czasie :-D
Ula wiec teraz smigacie z kamera :ico_oczko:
Brawa dla Tadzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A moze juz jest drugi?
To prawda Anula u naszej tez wyszly dwa naraz :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 sty 2008, 22:02

czyżby Milena jako jedyna nie miała jeszcze ząbka...????????????? Obrazek

Ula super, że się zakupy udały Obrazek

to teraz czekamy na projekcję filmów...z Pawełkiem w roli głównej Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

27 sty 2008, 23:13

violu wspaniałe zdjęcie dzieciaków, strasznie mi się podoba
tak ślicznie pozują i od razu widać, że rządzi mała księżniczka (fotki w spodenkach: wygląda jak większa dziewczynka)
a co do torcika, to pochwały należą się moim pracownikom
małolatko współczucia, ja to bym się już mogła do tego dobrego bez @ przyzwyczaić
uleńko dziadkowie się sprawdzają super u ciebie :ico_brawa_01:
ostatnio szalejecie z zakupkami, ale to dobrze, że dbacie też o siebie i Pawełek jeszcze nie zawładnął wszystkimi oszczędnościami rodziców :ico_oczko:
oj nie narzekaj :ico_nienie: , bo ja chętnie się zamienię na takie spanie, od razu i mogę nawet trochę dopłacić
serafinko gratulujemy ząbeczków :ico_brawa_01:
sosim śliczne foteczki Zosi
anulaf niewykluczone, że będzie drugi, na razie ten pierwszy wygląda na całkiem spory, jutro muszę się dokładnie przyjrzeć, bo może to 2 razem :ico_olaboga:

a my dziś w nagrodę za ząbka urządziliśmy sobie rodzinną kąpiel w dużej wannie, Tadzik po raz pierwszy i tak się chichrał i chlapał, że aż kazałam mężowi po aparat lecieć
w efekcie, ja zostałam wykąpana łącznie z głową, choć nie planowałam takich atrakcji
ale zabawa była przednia dla dzieciaków
wklejam fotkę "w trakcie bitwy morskiej":Obrazek
jak widać Tadzik był w moim obozie i pomagał mi chlapać siostrzyczkę (tutaj próbował z boku jak mama, ale lepiej wychodziło mu z przodu)

a tu coś na poprawę humoru, gdyby którąś z was dopadał chandra przez tą pogodę:
http://www.joemonster.org/filmy/6405/Ja ... i-kablowej
http://pl.youtube.com/watch?v=VSxIZlG3uFQ

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 sty 2008, 00:00

Basiu fajną mieliście zabawę Obrazek u mnie też dziś było wesoło w łazience....cała pływała.... Obrazek chłopcy dali czadu.... Obrazek

filmiki super Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 sty 2008, 00:29

ja właśnie dlatego wsadziłam Tadzia do dużej wanny, bo zwykle cała łazienka ostatnio jest zalewana :ico_olaboga:
no ja odpadam, bo jutro ciężki dzień w pracy
dobrej nocki

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 sty 2008, 10:03

Wannowa zabawa to najfajniejsza! :-D Maja racje dzieciaczki, mamy trzeba pochlapac! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wtedy juz musza czas znalezc na mycie glowy! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Trzeba w koncu troche soba sie zajac! :-D :-D :-D
Fajna masz Basiu ta wanne, ja tez taka duuuuza przedtem mialam, a teraz to taka normalna! :ico_placzek: Wiec nie ma miejsca na taaaakie kapiele! :ico_placzek: Ale jak sie upre to ja zmienimy jak fundusze beda :ico_noniewiem:
Spicie jeszcze? Do klikania zapraszam! i na herbatke oczywiscie! :ico_kawa:
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: no i kawalek dobrego chlebka! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 sty 2008, 11:13

no hejka, mój maluszek zalicza juz drzemke wiec moge sobie z wami poklikać :-D \

Violu nie martw się mój Pawełek najstarszy a tez jszcze bez zębny :-D

Basiu foteczka super, niezły ubaw mieliscie, nie ma to jak kapiel z takimi maluchami :-D napewno ciekawie :-D filmiki super na poprawe humorku, chociaz u nas dziś od rana śliczne słonczeko swieci :-D
a co do zakupków to my w dalszym ciagu użadzamy swój nowy pokoik :-D , Pawełak to tak wszyscy ropieszczają ze mi juz pomysłów brakuje co mozna mu kupić :-D

a patrzcie jaki filmik znalazłąm
normlanie szok :ico_szoking:
http://pl.youtube.com/watch?v=GzKcTvSx0 ... re=related

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

28 sty 2008, 11:16

Violu, Milenka nie jest jedyna, Kubuś też jest "łysy" :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-28, 10:21 ]
Basiu, gratuluję świetnej formy! Ale Ty szczuplutka jesteś! Tylko pozazdrościć :ico_wstydzioch: Ćwiczysz coś? Obrazek Obrazek

Ula, chyba trzeba będzie drugiego bobasa, ale jeszcze nie teraz. Najpierw chcę się wynieść na swoje, ale to jeszcze rok.
A ten filmik straszny!!! :ico_szoking: na pewno nie jest jadowity, ale i tak bałabym się dzidziusiowi dać go do zabawy.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 sty 2008, 11:29

no to mamy jak na razie trójeczke szczerbatków :-D

małolatko to co umawiamy sie na nowy wateczek: lipcówki 2009 :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość