Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 sty 2008, 10:28

Marta sor, ale usypialam Luche i po sobotnim koncertowaniu mi sie kimnelo i tak do rana juz mi zostalo :-D Ale sie zajebiscie wyspalam, bo Luch anie obudzila sie w nocy ani raz i spala do 8.30 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Wiec dzis wieczor juz na pewno bede :-D :-D Umawiamy sie od tygodnia jak sojki za morze :-D :-D

fela pisze:[ Dodano: 2008-01-27, 22:25 ]
martuchafrost pisze:i nie tak duzo zarabiamy

wiesz i to wszystko sie wyrownuje ze wszyscy na takim samym poziomie zyjemy niezaleznie gdzie :ico_oczko:


a nonono! jak mieszkalam w Londynie to zarabialismy z danielem srednio 200F miesiecznie wiecej niz Marta z Jackiem, a placilismy 500F wiecej za mieszkanie :ico_zly:
Dlatego mam Londyn juz w glebokim powazaniu i jedziemy do Belfastu :ico_oczko:

Madziorka a kim z zawodu jest Adas? Jaki mu sie interes marzy?

Fela w podpisie swoje zdjecie wkleilas??? :ico_szoking: :ico_szoking: No nie poznaje kolezanki :-D :-D Doslownie tez, bo juz zapomnialam jaka lachona z Ciebie :ico_oczko:

Mala dokumentacja :-D
Na czym Luska siedz????

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Na tym :-D :-D

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

i dla niewiernych! Da sie! :-D :-D Porwalam kolezance corke, a chusty jak scierki kuchenne wygladaja , a to najlepsze na rynku :-D Nie liczac dorobku dzieciowego i ubran mialam wtedy na sobie ok 600 zl :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 sty 2008, 11:01

hej dziewczyny !!!!!!
Madziu a dlaczego Adaś tu nie moze otworzyć swojego interesu???? tu sie lepiej otwiera i załatwia te wszystkie formalności niż w Polsce
Jasnie ja tez wczoraj poszłam spać, a mały mi sie obudził o 1 bo nie mógł oddychac, katar :ico_olaboga: obaliłl butle i dalej kima - na szczeście do rana :ico_brawa_01:
madziorka hihi pisze:adam mysli jak tu zarobic a ja na co wydac..

u nas troche inaczej z myśleniem , ja mysle w co inwestować, Jacol przytakuje albo nie, ale ja i tak robie jak uważam :ico_oczko: :ico_brawa_01:
kurcze własnie myśle nad kupnem ziemi w POlsce bo ceny tak ida do góry :ico_olaboga: moja siora kupiła działke budowlaną za 25.000 a teraz jest warta 80.000, czysty zysk nie???????????????????? tak po prostu kupić i za pare lat sprzedać

[ Dodano: 2008-01-28, 10:04 ]
jasnie boskie foty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 sty 2008, 12:26

dziewczyny sorki ale nie moge mowic o adama planie, bo moze nie wypalic hehe
powiem tylko ze moze on byc zrealizowany tylko w polsce, i tylko w tym roku, i przyniesc duzy zarobek...

dlatego musielibysmy koncem roku wracac

adam wlasciwie nie wiaze przyszlosc konkretnie ze swoim zawodem hehe on jest budowlancem, informatykiem
ale w drugiej kwestii nie ma zadnego doswiadczenia

on po prostu nie chce cale zycie machac walkiem , nie bedzie tez siedzial za biurkiem ale organizowal prace. jezdzil itd a on to lubi
takie zamieszanie,
i obiecal ze 8 godzin bedzie poza domem hehe

i zarobi mi na waciki hehe

jasnie pani fajne zachistowane dzieciaczki hehehehe

fela to ladna laska.. ja to wiem i nie dziwi mnie to hehe.. hehe bo widzialam ja na zywo nie raz hehe
foteczka super

a u nas pobudka o 9.30. w miedzy czasie cos w nocy tez, ale ja tego zbytni nie odczuwam
adam zawsze kladzie mi w nocy leonka na lozku a ja karmie na lezaco kilka minut i po sprawie hehe
adam w tym czasie zmienia mu pieluszke i lajcik

aha najwazniejsze MAMY DOM DO WYNAJECIA OD SRODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

takze sniadanko i zaraz pakowanie, potem jeszcze wyskocze z aska i lesiem na maly shopping, bo ponoc w zarze pojawilo sie wiecej ciuszkow hehehe

papa milego,dnia

aha jasnie pani super ze uczysz luske juz na nocnik .... ja tez mam taki plan , jak tylko leos zacznie sam pewnie siedziec..
na razie sie kiwa na boki hehe
potrafi siedziec kilka minut
a czasem po chwili juz sie zapada hehehe

[ Dodano: 2008-01-28, 11:28 ]
marta z dzialka super pomysl
my mamy mieszkanie w polsce i tez sprzedajemy z zyskiem hehe
i bedzie na remont nowego domu, albo na adasia interes hehe

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

28 sty 2008, 13:15

Witam Was :-D dawno mnie tu nie bylo.....
Pewnie czesc z Was nie bedzie mnie nawet kojarzyc :ico_oczko: U mnie jakos leci-juz 22 tydzien jutro stuknie :ico_brawa_01: dzidzia zapowiada sie coreczka :-) Oby tylko wszystko bylo dobrze az do konca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tak was od czasu do czasu podczytuje i zauwazylam ze ostatnio poruszylyscie temet kredytow mieszkaniowych. Zwracam sie do Was z ogromna prosba o porade. 2 lata temu kupilismy domek - wzielismy kredyt na F145000 na okres 25lat. Przez te 2 lata placilismy tylko odsetki poniewaz kredyt jaki wzielismy byl 100%. Raty zzeraja niezle po kieszeni bo placimy F765 miesiecznie. W marcu bedziemy zmieniac kredytodawce i kredyt na fixed (prawdopodobnie z pozyczeniem dodatkowych F10000 na rozbudowe domu). Prosze poradzcie gdzie najlepiej szukac ?????????? Teraz szczegolnie musimy zaczac uwazac na wydatki - malenstwo w drodze.... a mnie juz glowa puchnie od szukania -jak na razie bez powodzen... Kogo polecilybyscie????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 sty 2008, 13:22

madziorka hihi pisze:na razie sie kiwa na boki hehe
potrafi siedziec kilka minut

Madzia ja ja sadzalam na nocnik jak jeszcze sie gibala na boki, tylko po prostu nie ostawialam ja samej tylko pod paszk rzymalam i nigdy nie dluzej niz 5 min. A z nocnikiem to juz nie mam co uczyc, bo ona juz kupy do pieluchy nie zrobi tylko placze jak jej sie chce kupke, ja ja myk na nocnik i niecala minuai po sprawie. A wiem, ze to o kupe chodzi, bo ona nigdy nie placze ze lzami tylko sie drze, a jak chce na nocnik to normalnie placze. Tak, ze dobowo zuzywam tylko 4 pieluchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super oszczedne dziecko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:
madziorka hihi pisze: napisał/a:
adam mysli jak tu zarobic a ja na co wydac..



u nas troche inaczej z myśleniem , ja mysle w co inwestować, Jacol przytakuje albo nie, ale ja i tak robie jak uważam

u nas Daniel mistrz w wydawaniu kasy, a ja mysle jak cos zachowac do nastepnego dziesiatego :ico_noniewiem: Jak bym go nie pilnowala, to wyplaty by nie bylo na drugi dzien, za to za tydzien listonosz zaczolby znosic dziesiatki zlomowatych komorek, ktore by potem na allegro sprzedawal, tracac na nich srednio po 50 zl na sztuce :ico_noniewiem:
Jakby wlasny interes zalozyl to by splajtowal w ciagu dwoch dni - wogole nie ma finansowego myslenia :ico_noniewiem: Znaczy ma, ale jak stracic, a nie zarobic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-28, 12:26 ]
nipper, ja cie kojarze :ico_oczko: Niestety nie wpadne na zapowiadana kawke do Ciebie, bo nastapila zmiana planów i nie do Canterbury, tylko do Belfastu jedziemy.
Co do kredytu to zaraz ci bardziej kompetentne osoby poradza, bo ja zielona w tym temacie. :ico_oczko:
madziorka hihi pisze:aha najwazniejsze MAMY DOM DO WYNAJECIA OD SRODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no w koncu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz go widzieliscie? zeby sie syfkiem nie okazal :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 sty 2008, 14:39

witam

ach dziewczyny nie przesedzajcie z komplementami na moj temat :ico_wstydzioch: ja ostanio mam niska samoocene,jak juz kiedys pisalam czuja sie chudo i nie wyjsciowo itp, ale nie bede was zanudzac....

jasnie pani zdjecia na nocniku fajowe,no i niezle wyszkolilas swoja core... :ico_brawa_01: dla malej jasnie panienki :ico_haha_02: kurcze i te scierki jak piszesz sa strasznie drogie :ico_szoking: czemu????

nipper nie ladnie tak nas tylko podczytywac i nic sie nie udzielac :ico_nienie: pisz co u ciebie?nie pamietam,pracujesz?
nie doradze ci za bardzo bo nie robilam jeszcze od nowy kredytu ale moja znajoma robila,ktora tez najpierw splacala odsetki przez dwa lata i ma teraz w natwest one,sprawdzalas ich???

madzia no super ze wkoncu macie ten domek :ico_brawa_01: i trzymam kciuki za interes adama :ico_oczko: ha ha ale mi sie skojarzylo to co przed chwila napisalam :ico_oczko:

a co do wydawania kasy to ja trzymam reke na pulsie bo pawel to ma takie podejscie ze pieniadze sa po to aby je wydawac a nie zeby lezaly na koncie :ico_noniewiem:

madziorka hihi pisze: ja o tej oplacie 4000 nie slyszalam
madziorka hihi pisze:zapytamy o to brokera jakby co...

zapytajcie bo oni dranie nie wspominaja o tym,a sa banki co bez tej oplaty daja.

pozdrawiamy wszystkich :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 sty 2008, 16:05

ja na sekunde,pochalic foty Luski ,bo czadowo wyglada :ico_brawa_01: no i Fela mi sie rzucila w oczy ,lasencja i ma kompleksy :ico_puknij: kobieto,slicznie wygladasz :-D

[ Dodano: 2008-01-28, 15:08 ]
a gdzie Ilonka ? :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: dziewczyny my dzis spalismy z Olim do0 12 :ico_szoking: i wcale tak pozno nie poszedl spac,bo przed 22 :ico_szoking: ten to ma melodie do spania (po mamie :ico_oczko: )jak ja leze obok,to on sie wtula i spi,ale jak wstaje ,to i on he he ....a ja dalej w pizamie,no masakra :ico_haha_01: obiad gotuje i czekam na Tomka....a co do wydawania kasy,to ja musze myslec,bo T to ma slabosc do zakupow jak Daniel Jasnie Pani ...

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

28 sty 2008, 16:26

Jasnie Pani - no szkoda ze nie wyszlo z Canterbury ale z Belfastu na kawke tez mozesz przyjechac zapraszam :-D :-D nawet ciacho upieke co Ty na to???
fela ja to tak od czasu do czasu podczytuje - zazwyczaj jak w pracy jestem :ico_oczko: a nie zawsze mam jak pisac :ico_noniewiem: A co u mnie??? zycie sie toczy w przyspieszonym tempie. Pracuje nadal w biurze a dodatkowo wzielam sie za szycie peruek dla sedziow bo przynajmniej jakis grosz wpadnie jak sie dzieciatko urodzi a wlasnie z tymi kretdytami mieszkaniowymi cienko to widze :ico_chory: W zwiazku z dwoma pracami mam teraz mnostwo zalatwiania jezeli chodzi o sprawy papierkowe - bo w biurze jestem normalnie zatrudniona a peruki robie w domu jako samozatrudniona i tu sprawa z podatkami sie komplikuje... Takze o odpoczynku w czasie ciazy to jeszcze nie slyszalam :-D ale moze odbije sobie w maju jak juz pojde na zwolnienie. Dzidzia ma sie urodzic 2 czerwca - jeny jak ten czas leci.... Pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco i wszystkie Wasze dzieciatka... A za wszelkie porady na temat kredytow bede BARDZO WDZIECZNA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: (do Nat West ide w przyszlym tygodniu na spotkanie takze zobaczymy co mi ciekawego powiedza...)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 sty 2008, 17:45

wychodzi na to ze tylko ja taka latwo do kasy jestem????
hehe myslalam ze wiecej bab wydaje jak leci.. a faceci trzymaja reke na pulsie hehe
ale sie porobilo hihi

jasnie pani no pewnie ze chatke zostala obejrzana.. przeciez w ciemno nie bierzemy , no co ty hehe
adam ogladal, on jest bardzo wymagajacy, i mowi ze ok. ale.. wymienia niedoskonalosci
najladniej byloby w nowej, albo calkowicie wyremnotowanej. ale cos..
nie jest zle hehe
on by byle czego dla nas nie wynajal hehe

super ze lucja taka wyszkolona hehe
je jeszcze sie wstrzymam z nocnikiem do pewnego siadania hihi
juz niedlugo mam nadzieje

[ Dodano: 2008-01-28, 16:49 ]
nipper witaj. super ze pracujesz intensywnie hihi widac ciaza ci sluzy
wpadaj do nas czesciej
co do kredytow to ja sie nie orientuje
tyle tylko co napisaalam hihi

a my w toku pakowania hihi
wbrew pozorom bez cisnienia i na lajcie hihi
wlasnie adas wrocil z leosiem ze spaceru wiec bierzemy sie sypialnie i szafe ciuchow.. oj bedzie sie dzialo :ico_olaboga: :-D

[ Dodano: 2008-01-28, 16:51 ]
lucy super ze oli tak dlugo spi hihi
leos do max 9.30 hehe ale to i tak dobrze
i zaraz po godzinie znow jest spiacy i ma ok 40minutowa drzemke przed 11 hehe

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 sty 2008, 18:23

nipperto ci wybaczam ze tak duzo nie piszesz :ico_oczko: bo widze ze kobieta pracujaca z ciebie.chociaz twoja liczba postow nie wskazuje ze malo piszesz na forum.
super ze dzidzia ok :ico_brawa_01:
powodzenia z kredytem :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość