Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

29 sty 2008, 10:04

Hej laseczki :-D dzis znowu jestem -milo ze mnie pamietacie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Az tak sie rzucam w oczy Obrazek ??? i widzicie co narobilyscie ???? - Juz Was nie opuszcze.... Obrazek Z tymi perukami to tak dopiero od kilku tygodni sie zajmuje - jak na razie jest dosyc ciezko bo pracuje tez full time wiec czasem znalezienie czasu na dodatkowa robote graniczy z cudem ale jak juz sie dzieciatko urodzi to licze ze bedzie lzej :ico_oczko:
A Wasze pociechy to rosna w oczach :ico_szoking: pamietam jaki kilka miesiecy temu bylam na Waszym forum to takie male szkraby a teraz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jest ktoras z Was z Kent????

[ Dodano: 2008-01-29, 09:09 ]
witaj martuchafrost, o 1 w nocy???? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to szczerze wspolczuje ale pewnie za kilka godzin padnie ze zmeczenia Obrazek a Ty bidulko razem z nim :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 11:10

nipper pisze:witaj martuchafrost, o 1 w nocy???? to szczerze wspolczuje ale pewnie za kilka godzin padnie ze zmeczenia a Ty bidulko razem z nim

kochana On jak mi padnie tylko na 40 minut jak zawsze :ico_olaboga: a ja mam sto spraw do robienia :ico_olaboga:
nipper pisze:dzis znowu jestem -milo ze mnie pamietacie Az tak sie rzucam w oczy ??? i widzicie co narobilyscie ????


Fajnie że Jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sty 2008, 12:57

martucha :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
franio zwariowal??????
a marudzi przy tym? i czy pogodny?

moj leon juz od tygodnia wstaje ok 9.30 i normalnie po godzinie znow zapada w kime. na ok 40min

wczesniej zawsze dopiero po 2 godz albo i pozniej byl zmeczony hehe

ale dobrze spi ostatnio takze luz

marta czego i wam zycze!!!!!

takze my niedawno wstalismy
uciekam na sniadanie bo adas szykuje
i potem na miasto
pozegnac sie z high street hehe
papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 13:08

Madziorka co Ty !!!! On sobie gaworzył iśpiewał normalnie fajnie bo imprezka nie????? mi sie wydaje ze On nas testuje bo go kłade od paru dni w łóżeczko ( cały czas spał ze mną ) i pewnie mnie testuje czy go wezme do łóżka :ico_nienie: ale nic z tego, nie moge na to pozwolic bo bede później miała problem z odzwyczajeniem, chociaż w nocy bardzo tesknie za nim i jego oddechem, w nocy pare razy wstaje i patrze czy wszystko oki i czy jest przykryty :ico_puknij: takie tam moje szaleństwo :ico_brawa_01:
a ja juz wykąpana, obiad gotowy i posprzatałam łazienke bo misiek w końcu zasnął :ico_brawa_01: ciekawe ile pośpi??? pewnie tyle co zawsze 40 minut :ico_oczko:
Madziu widac juz Leonowi zęby????? bo mój ma echo w buzi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-29, 12:12 ]
lucy23 pisze:kurcze ,ja bym chciala wczesniej wstawac,ale jak widze,ze mlody spi ,to jakos tak bez sensu

o matko!!!! kiedy mój Fran tak bedzie spał ???????????????????????? :ico_szoking: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-29, 12:23 ]
Madziu ile razy kładziesz Leona spać i po jak długo Ci śpi?????

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 sty 2008, 14:23

witam i ja

emilka buziaczki w uszka dla natiego.biedactwo male :ico_buziaczki_big:

nipper dzieki za pw :ico_oczko: bede czekac na wiesci :ico_oczko: z kent chyba nie ma nikogo...ale jest jedna z croydon no i ja z pol londynu,sutton juz niedlugo,to blisko chyba do kent,czy nie???bo sie nie orientuje :ico_oczko:

laski konrada klade o 8 i spi do 8 rano i dla mnie to i tak za malo,nie wiem jak przezylam te czasy kiedy to budzil sie na jedzenie w nocy albo trzeba bylo go przewinac itp szok.teraz spi cala noc a dla mnie to moglby pospac do 10 :ico_oczko:

magda powodzenia w przeprowadzce,tylko nie pogub polowy rzeczy lajtowa kobieto :ico_oczko: pewnie adas nad tym czuwa :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sty 2008, 14:59

Hej dziewczyny :-D

Mamy zamiar się przeprowadzić, do londynu gdzieś tak na przełomie maja/czerwca bądz w lipcu. Data jeszcze nie ustalona. Chciałam się dowiedzieć jak się załatwia jakies dofinansowania na dziecko, co jest potrzebne, ile trzeba pracować legalnie. no i co tam możecie jeszcze poradzić na obczyźnie Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sty 2008, 15:00

Marta ja bym na Twoim miejscu juz padla. Przeczytaj ten arykul, moze ci cos zaswita
http://babyonline.pl/maluch_sen_i_klopo ... ml?print=1

poza tym uwazam, ze jak nie chce w nocy spac to za czesto mu pozwalasz na drzemki w dzien. Luska spi w nocy ok 12-13 godzin, ale tylko dlatego, ze w dzien spi tylko raz godzinke - max poltorej

[ Dodano: 2008-01-29, 14:06 ]
Kinga witaj :ico_oczko:
tu masz prawie wszystko http://www.mama.goniec.com/mama/35

[ Dodano: 2008-01-29, 14:07 ]
Acha! W Londynie strasznie drogo jest, wiec jak macie inna mozliwosc to sie gdzie indziej wybierzcie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 15:20

Jasnie musze Go kłaść w dzien bo mi sie wydziera wniebogłosy :ico_olaboga: i zasypia na rękach wiec nawet jakbym chciała to nie da rady
Kinga witaj :ico_brawa_01: i rzeczywiście w Londynie jest bardzo drogo nie wiem dlaczego ludzie wciąż wybierają Londyn, moze tam jest pięknie, ale za to piękno sie płąci i to słono, jakby co my Ci pomożemy co do dodatków na dziecko

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 sty 2008, 15:23

martuchafrost pisze:Jasnie musze Go kłaść w dzien bo mi sie wydziera wniebogłosy i zasypia na rękach wiec nawet jakbym chciała to nie da rady
no to spij w dzien razem z nim a w nocy imprezujcie jak nie dasz rady inaczej :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 sty 2008, 15:25

tylko ze on mi śpi po 40 minut, takie ma drzemki, a zanim ja zasnę to on juz nie śpi :ico_oczko: wczoraj sie położyłam z nim i co????? do 1 w nocy nie mogłam zasnąc :ico_olaboga: ja nie moge kłaść sie w dzień bo potem mam problemy :ico_olaboga: wiec musze jakoś przetrzymać :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość