Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 sty 2008, 21:55

diem pisze:troche sie nachwalilam, ale dawno mnie nie bylo i chcialam napomknac o postepach syna


Ty chyba nie wiesz jak tęskniłyśmy .... :-)

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

28 sty 2008, 22:51

:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:ale sie ciesze ....no nic ja dzis na moment zwielkimi gratulacjami diem kochan cudownie ......daj jakies fotki kurosha:) slodziaka naszego.....to na kiedy termin? jakos chyba w sierpniu? ale super!!!!!1

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 sty 2008, 22:56

I jestem i ja :ico_oczko:
Moje dziecie juz sobie spi spokojnie,chciala spac i to pokazywala mi malutka wiec mam i ja teraz czas dla siebie..Powiem wam ze czasami to naprawde mysle ze urodze szybciej.. tak jakos czuje.. :ico_noniewiem: Chodze i jestem caly czas zmeczona,malo co zrobie a sie tak mecze.. tym bardziej moja kochana coreczka tak mnie meczy... jest taka zywa i czasami nie nadazam za nia ..az mi glupio jest.. radze sobie ze wszystkim i mam czas na pobawienie sie z Nicolinka,i na ugotowanie i jak mala spi to ja mam czas na komputer a pomimo wszystko jestem wykonczona.. i niemam tyle cierpliwosci co wczesniej :ico_placzek: Czasami bym juz chciala miec malutkiego w ramionach a tak czuje sie jak taka slonica,taka ociezala no ale juz dosc marudzenia jeszcze chwilka i sie malutki urodzi niech sobie tam jeszcze pobedzie w moim brzuchu a marudzic to zawsze moge chociaz troche :ico_oczko:
Maly moj Grosio Marcus ladnie kopie,rozpycha sie i czuje jak rosnie i ma mniej miejsca.. a jak za duzo czegos zjem to tez mniej potrafi kopnac tak chocby mi chcial powiedziec mama nie jedz tyle bo mam malo miejsca :-D :ico_oczko:
Mam tez nadzieje ze moja mama wyzdrowieje.. jest jaka jest .. nie jest idealna ale ludzi idealnych niema i mama zostanie mama zawsze :ico_oczko:
U nas dzisiaj byla piekna wiosenna pogoda,i bylysmy z Nicolinka na spacerze malej wzielam jej wozek do lalek i sobie wiozla a jak przechodzilysmy kolo domu tesciow to odrazu pociepla wozek i chciala do nich isc ale ja niemialam zamiaru tam do nich isc i musialysmy zawrocic bo mala sie uparla i do niech chciala isc.. nie ulegam jej jak placze to placze i pozniej przestaje ale zapomniala pozniej o tym i z gorki prowadzilo sie jej wozek lepiej :ico_oczko:
Teraz widze dopiero jak mala Nicole jest rozpieszczona.. jak sie malej podoba cos to jest ok a gorzej jak cos sie jej zabroni to placze takim marudnym glosem i pokazuje swoja zlosc.. maly terminator .. no i tylko by sie malutka bawila najlepiej z babcia i wtedy to mama jest na drugim miejscu :ico_oczko: ale ja wiem ze zabawa to nie wszystko ale kiedys ten etap minie :ico_oczko:

Diem wielkie gratulacje :ico_ciezarowka: i dla syneczka :ico_brawa_01: za wszystkie postepy i ciesze sie ze jestes nareszcie z nami :ico_brawa_01:

Maggie wiem ze moja mama potrzebuje wsparcia.. ale mamy troche ciezka sytuacje i jeszcze niewiem co wymyslimy zeby jakos jej pomoc.. moja mama traci wzrok chwilowo i znowu jej po 2 godzinach wzrok wraca.. i do tego jej paralizuje cialo.. oh az boje sie o tym myslec.. :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Aginka dokladnie brakowalo nam Diem :ico_haha_02:

Milej nocki dobranoc ide sie polozyc i odpoczac i spiaca jestem tez bo ja to spioch jestem a mala Nicole ostatnio mi tylko do 8 00 spi... tak krotko :ico_szoking: no wiec uciekam do spanka dobranoc paa :ico_spanko: :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 sty 2008, 01:02

Aginka pisze:Maggie, zaje....te masz emotki .... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to tak na marginesie ....

Aginka masz tu linka http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=3&ziel=liebe
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-29, 00:14 ]
diem pisze:potrafi zawolac,ze chce ogladac cyt. : '' bajka MakkaPaka! '' ( = to postac z jego ulubionej dobranocki)

diem, mój Antoś też ogląda tą bajkę...czy chodzi o "In the night garden" ??????
diem pisz jak tam się czujesz i czekamy na suwaczek...kiedy masz termin?
Pewnie niedlługo też umówią Cię na scan Obrazek
Wspaniale.

Kristi pisze:za wszystkie postepy i ciesze sie ze jestes nareszcie z nami :ico_brawa_01:

własnie...już nas nie zostawiaj na tak dłuuugo :ico_nienie:
:ico_nienie: :ico_nienie:

Iwonka, jak zdrówko Piotrunia???

Kristi pisze:Mam tez nadzieje ze moja mama wyzdrowieje.. jest jaka jest .. nie jest idealna ale ludzi idealnych niema i mama zostanie mama zawsze :ico_oczko:

:ico_brawa_01:
Trzymam kciuki że by było OK

Kristi mój Antoś też się złości jka nie nie wiem co jak mu czegoś zabronie, ale nie mozna dać się zwariować, w końcu zrozumie co wolno a czego nie, trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 sty 2008, 10:40

Dzien dobry dziewczynki!
Ktoa sie ze mna napije :ico_kawa: ? :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sty 2008, 10:54

Witajcie Przyjaciółki.
Kingula jeszcze śpi, ja zaraz sobie kawusię zrobię i sniadanko zjem- głodna jestem zawsze rano jak wilk :)
Kristi, trzymaj się Kochana. Ja też czuję się jak slonik i ciężko mi zrobić wiele rzeczy , a czasem to się mi nie chce nic robić :ico_wstydzioch: To masz zmartwienia z Mamą :ico_noniewiem:. A nasze maluchy to i rozpieszczone są ale są teraz w takim wieku, że okazują swoją niezależność, osobowość, sprawdzają, jak daleko mogą same zajść. Wiem, bo Kinga czasem też jest okropna. A w dodatku lazą jej wszystkie 4 trójki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: . Wczoraj wstała po spaniu popołudniowym (trwało 45 minut) z takim placzem, że przez prawie godzinę musialam ją nosić, tulić i nie mogła się uspokoić. Kristi, może na wszelki wypadek daj nam swój numer telefonu kom. Gdyby coś się działo- chodzi o poród, to dasz nam znać. Któraś z nas będzie informowała resztę, jak Ty i Maleństwo.

diem, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale super wiadomość!!! GRATULUJĘ!!! :ico_ciezarowka: nasza kochana. Dobrze, że masz już za sobą te najgorsze chwile (wymioty itp). Kourosh zrobił się przystojniacha, że szok. Dzielny chłopczyk z tymi językami. Nie będzie pewnie od początku miał problemów z nauką.czekamy na suwaczek ciążowy.

Wczoraj chciałam z Wami jeszcze popisać, ale niestety Kinga wyłączyła mi kompik :ico_nienie: Dzisiaj ma przyjść też facet naprawić go, bo mam stary procesor i praca na komputerze zaczyna mnie denerwować. Zawiesza się, długo otwiera strony netowe, a nawet praca bez netu to katorga.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 sty 2008, 11:11

Wlasnie mialam to mowic, Aniu ubieglas mnie :-) . Kristi, jesli mozesz to daj ktorejs z nas tak jak mowi Ania, zebysmy wiedzialy co z Toba i z malutkim ...


Moja Asia wstala dzisiaj troche po 6:00 i teraz zasnela, spi od jakis 10min. ciekawe ile pospi.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

29 sty 2008, 11:23

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: poprosze mocna i duza .....wymiekkam jeste m tak przebi ona ze szok ...nos mam od smarkania jak golota przed walka.....
kristi ja jestem nie w temacie z twoja mama doczytaam tylko ze traci wzrok i vcala ja paralizuje ...wiesz nie chce sie wymadrzac ale moja mama miala podobne objawy i choruje na SM to jest stwardnienie rozsiane...moze dotyczyc wszystkiego u mojej mamy wzrok sie pogorszyl i ma duzo mniej sprawna cala prawa strone...ma klopotyz chodzeniem i utrzymaniem rownowagi....wiesz to jest takie schorzenie neurologiczne.....mam nasdzieje ze twoja mama szbko wyzdrowieje ... trzymaM KCIUKI
LECE BO BABRL NA KOLANACH .....OOOO DUZE LITERY MI WLACZYL.... PRZEPRASZAM

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 sty 2008, 11:30

dzieńdoberek dziewczynki
Anusia, no Kingusia slicznie Ci śpi , tylko pozazdroscić :ico_oczko:
Jestem za tym zeby Kristi podała którejś z nas swój nr telefonu, tylko oczywiście na PW żeby nie mieli wszyscy z forum do tego dostępu...

U nas nocka ładnie przespana :ico_oczko:

A zapomniałam Wam wczoraj napisać że w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

29 sty 2008, 12:29

ojej jaka wspaniała wiadomość Diem wielkie wielki gratulacje :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości