Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 sty 2008, 19:39

karolina-ch, to prawda , charakterki im się krztałtują, moja jest Zosia samosia do potęgii. Tylko ciekawe kiedy nauczy się sama zasypiać, bo narazie się mi udało 2 razy, że ją położyłam i zasneła,, ale to było w wózku i w foteliku, poprostu jej się oczka zamknęły i usneła. Stało się tak kiedy była bardzo zmęczona i nie mogę tego powtórzyć !!!
Kasia oby łukaszek szybko wyzdrowiał !!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

28 sty 2008, 19:54

moja mala o dziwo :ico_szoking: prawie od poczatku zasypia sama, i zasypia przy halasie wic nie trzeba chodzic na palcach, my mamy obie sypialnie na gorze, a na dole w salonie ona ma swoje zabawki i to lozeczko tuystyczne co kuoilam i kiedys bedzie ono bardziej do zabawy, wiec jak ja poloze na gorze to ona zasypia sama, wlacze jej dmuchawe (to juz tradycja) i melodyjke i ona zasnie, wiec nie zapeszajac!!!! z tym jest dobrze ale tak sie zaczelo jak ja przestawilam na butelke (jak miala 2 tygodnie) to znaczy gdzies w tym czasie bo na piersi to wszyscy bylismy nieprzytomni :-D

teraz ma drzemke a ja gotuje obiad, bylysmy na spacerku, byl fajnie tylko ona jakas obrazona w tym wozku byla.................

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 sty 2008, 21:13

karolina-ch, pewnie gdyba zosiak byl na butelce to bym tez tak miala a ja nadal na piersi jade. Dopiero wczoraj kupiłam kaszek bobovita ( ryżowo-malinowa z mlekiem modyfikowanym na wodzie robiona )po 4 miesiacach, dzisiaj chce jej zafundować , jak sie obudzi.
Ja też robie obiadek,a na spacerek dopiero pójdziemy, bo narazie to tylko było wietrzenie jak robiłam pożądki z odpadami na segregacje i siedziała sobie i gaduliła w najlepsze.
A może twoje maleństwo poprostu chciało coś innego, Zosiak też czasem siedzie w wózku jak za kare :-D Ale raz nie zawsze !!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 sty 2008, 00:27

Hmm co do fotelika, my mamy takie bo dostała Tosia od dziedkow na gwaizdke, ale ona jest jeszcze za mała, kiwa się na boki bo ma jeszcze niestabilny kregosłup, więc z tym jeszcze poczekamy chwilke.

Ślini sie tez nimiłosiernie i wiecznie łapki w buzi. Dziasełka nadal spuchnięte ale ząbków nie widać.

Ja własnie skończyłam przygotowywac dokumenty do suplementu. I po co to komu i tak nikt potem tego nie czyta a roboty tyle. Ale zanieść musze przed końcem stycznia.

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sty 2008, 10:10

Czesc dziewuszki
boziu tyyyle mnie nie bylo, ale wszystko przeczytalam :-D
Pruedence jak tak patrze na Twoja Tosie to zycie sie takie niesprawiedliwe wydaje :ico_placzek: ale wierze ze bedzie coraz lepiej to fatum mudsi was opuscic
ja trzymam za was baaardzo mocno kciuki :-)
karolina-ch ja daje Madoniowi hipa mleczko ale najpierw mielismy pre ha
a teraz ha2 probiotyczne , i nie narzekam :ico_oczko:
Dzisiaj od dluuugiego czasu moge napisac ze sie wyspalam :ico_brawa_01:
Maddox poszedl spac o 22 i spal do 4,30 nastepne mleczko o 8 uffffffff moze sie zacznie cos normowac bo ja snu pragne jak niczego na swiecie :ico_wstydzioch:
A wioecie co jakie siedzonka maja wasze maluchy? tzn. takie lezaczki bujaczki? bo ja mam takie zdobyczne od kolezanki ale chcialam nowe kupic , a tu okazuje sie ze one wszystkie do 9 kilo , a maly ma juz 8,5 to nie oplaca sie :ico_olaboga: nie wiem czy zeczywiscie nie ma takich na wieksze dzieci...... a takie wysokie drewniane mamy, ale maly nie bardzo sie jeszcze w nim czuje chociaz siedzi stabilnie :-)
a i wiecie co Maddox zaczal chodzic :ico_szoking: ja oszaleje z tym dzieckiem normalnie chodzi gdzie chce przebiera nogami trzymany pod pachami a rwie sie ze utrzymac go nie mozna :ico_sorki: raczkowac nie raczkuje ale pelza, czyli na brzuszku dojdzie juz tam gdzie chce sam :ico_puknij: musze baardzo uwazac na kanapie bo sie przewruci na brzuch mala malpka i idzie tam gdzie zobaczy cos ciekawego :ico_nienie:
aaaaaaaa i spuznony :ico_tort: dla Amelek

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 sty 2008, 10:28

mój Łukaszek chory na calego pół nocy nie spałam bo ciagle kasłał i plakusiał a ja prawie razem z nim najgorsze co moze byc to chore dziecko mnie też juz lapie jakiś cholerny wirus mógl by przyjść mróz taki -10 to by te cholerstwa wymroziło

Łukanio ślini sie jak szalony często zakladam mu śliniak bo ubranka nie nadążaja schnać a ząbków nadal nie widać

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

29 sty 2008, 11:12

Amelka ma również spuchnięte dziąsła. Pcha wszystko do buzi i to tam, gdzie te dwójki na górze i płacze. Raz chce do piersi zaraz nie, to znowu na rece to do łóżeczka. Męczy się dziecko okropnie, a ja nie mam pojęcia jak jej pomóc. W nocy znowu zaczeła się częściej budzić i do tego płacze przez sen. Już by te zęby wyszływ końcu a nie tak dziecko męczą.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 sty 2008, 12:21

marta 27 milo cie znowu widziec :ico_brawa_01:

kasia1983 wspolczuje, chore dziecko to rzeczywiscie cos najgorszego, ciesz sie tylko ze masz je w domku bo szpital to juz tak strzasznie doluje ze szkoda slow, ale napewno bedzie dobrze :-D

yvonne wspolczuje, moja narazie jest spokojna ale slini sie i ciuszki ledow nadazam u nas cieplo w domu wiec czesto chodzi tylko w body wiec tych mam duzo, wiec zmieniam jak juz sie zaslini :ico_szoking: :ico_szoking: ale u nas zebow nie widac..

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 sty 2008, 16:15

Pruedence, ja dlatego nie lubie szkół wszelkiego rodzaju, bo robisz często wiele nie potrzebnych rzeczy, a to co jest potrzebne to olewają.
Marta27, super że się pojawiłaś, ja też marze o spaniu.
Zosiak wczoraj zjadł kaszke malinową jak pisałam nie wiele, ale różnica była wielka, poszła spać o 20:30 wstała na papućkanie o 12:40 i potem o 2:40 i o 6 :20 lepiej tak niż budzenie się co 2 godzinki a nad ranem co godzine.
kasia1983, postaraj się zrobić mu inchalacje jak będziesz go kompała i nie rezygnuj z kąpieli bo one są bardzo dobre na tekigo rodzaju przeziębienia.
Yvone, ty przynajmniej wiesz, że dziącełka spuchnięte a u nas to ja nie mam pojęcia co i jak.
karolina-ch, ja też zakładam śliniaki tak mi jest wygodniej !!! :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

29 sty 2008, 18:07

no z tym slinieniem to jest po prostu masakra, pieluchy tetrowe mam dla niej do buzi to juz z nimi nie nadazam bo ciagle mokre i u nas tez zabkow nie widac...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości