Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

29 sty 2008, 11:39

Asiula gratulacje dla Emilki za raczkowanie :) Nie mogę się doczekać, kiedy mój Maluch będzie raczkować.

A ja nadal chora, męczy mnie kaszel :( Dlatego w moim przypadku spacerek na razie odpada.

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

29 sty 2008, 11:41

Dziękujemy za komplementy :-D Moje dziecko samo nie posiedzi tak długo bo zaraz się przewala - to tylko tak na potrzeby zdjęcia posiedziała minutke i zaraz było bam :-D A teraz mały terrorysta nie cche zasnąć!!! w końcu położyłam ją w wózku ale prubuje siadać :ico_szoking: wymiękam normalnie........

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 sty 2008, 13:05

Witajcie

U nas w domu też rewolucje bo zaczynam odstawiać Emi od cyca :-) Wczoraj było pierwsze podejście i poszło nam całkiem , całkiem :-) Emilka zasnęła bez cycusia po zaledwie 30 minutach. W nocy raz jej dałam bo już miałam pełno a tak jak się przebudziła to pogłaskałam ją po główce i zasypiała

Dzisiaj kolejny dzień. Może też pójdzie tak gładko :ico_sorki:

maryyann, życzę szybkiego powrotu do zdrowia
asiula ogromne :ico_brawa_01: dla Emilki za raczkowanie
Olciiaa, to kwestia kilku dni. Jak zakuma jak trzymać równowagę to cały czas będzie siedzieć :ico_oczko:

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

29 sty 2008, 18:48

czesc kochane!!! olcia bomba malutka siedzi!!! a ja ciagle mysle o was bo mi mi wiko tak samo jak tobie emilka, nie chce jesc, pic, poprostu mnie az nosi. w nocy wypił o 4 potem o 9.30, o 13.30 i pomiedzy tym nie chciał troche soczku wypił po 60 ml ale to tyle i to jeszcze w drodze przekupstwa, bo pozwoliłam mu ogladac telewizje i tylko dlatego mi wypił jak sie patrzył w telewizor. potem go pobujałam i zasnał. martwie sie ze teraz bujaniem bedziemy zasypiac, bo to sie ostatnio powtarza. a do tej pory zasypiał po jedzeniu sam w łozeczku.

asiula gratuluje małej emilce raczkowania !!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 sty 2008, 20:14

dziękujemy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

30 sty 2008, 11:20

Aga to życze wytrwałości przy odstawianiu małej :-)

zania - no fakt mnie też jej niejedzenie zaczyna mocno męczyć. ide jutro do lekarza to się wypytam o wszystko. Mi w nocy potrafi co dwie godziny jeść a dzień cyc jest beeeeeeee. Może ona taka najedzona po nocy sama już nie wiem

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

30 sty 2008, 13:25

Agata juz odstawiasz? :) Ja bym też chciała ale jakos nie moge zacząć ;) Zreszta ja od 3 miesięcy tylko jednym cycem karmię i już bardzo mało więc mam nadzieje, że przed roczkiem skończymy.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 sty 2008, 13:28

Ania do tego odstawiania to ja zabierałam się ponad dwa miesiące. Podobnie jak Ty mało karmiłam (tylko wieczorem i w nocy) i też tylko z jednego cycka :-)
Ale postanowiłam że już koniec. Muszę wkońcu się wziąść za siebie żeby jakoś na tym ślubie wyglądać :ico_oczko:
Nie jest to wcale łatwe ale daje rady :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

30 sty 2008, 19:07

No właśnie Agata jak tam twoja siłownia chodzisz jeszcze?? My się z caroa wybieramy na areobic ale się jakoś wybrać nie możemy bo ciągle coś wypada - może nam się w końcu uda

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

30 sty 2008, 21:09

a ja jetsem po diecie kopenhaskiej, wyglada na to ze schudłam ze 4 kg , troche ponad, ale dokładnioe nie wiem bo waga mi szwankuje (nowa waga.. :ico_puknij: ), jednak czuje po ubraniach ze jest efekt. teraz bede pracowała jeszcze nad soba zeby stracic jeszcze.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość