Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 sty 2008, 14:04

Madzia, to skoro Maciek ma urodziny i imieniny to rozpakuj mu prezent :-D

No i wszystkiego najlepszego dla męża :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-01-29, 13:06 ]
Ach.. no i oczywiście POWODZENIA Magda.. Obyście jutro podwójnie świętowali :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

29 sty 2008, 14:18

DZień dobry kochane!
Madzia widzę,ze narazie isza u Ciebie :ico_pocieszyciel:

My dzisiaj znowu nie spalismy całą noc i do tego jeszcze mnie łapie przeziębienie.
Wiecie może czy można brac jakies tabletki do ssania na gardło jak sie karmi?
Mam migdałki powiekszone i boje się ,ze zararzę syneczka,on i tak biedny ma już katarek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

29 sty 2008, 14:59

monia26, nie można w ciazy, więc pewnie przy laktancji tez nie bardzo. Zapytaj w aptece farmaceutki ona ci coś poradzi! no ale najlepiej to do lekarza. I nic się nie martw,ze masz kłopoty z maluszkiem, to normalne, przeciez nie mozesz wiedziec od razu wszystkiego! Pamiętaj, że jestes dla niego najlepsza i on tego wcale nie kwestionuje! Czasem tylko próbuje ci powiedzieć coś czego jeszcze ci nie komunikował i dlatego ciezko wam się zrozumieć. Kochasz go całym serduchem więc krzywdy mu nie zrobisz, instynkt ci nie pozwoli. Główka do góry i pozwól sobie popełniać błędy, nikt nie jest nieomylny.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 sty 2008, 15:01

Sorki.. potrójnie :-D bo przeciez sam Maciek ma 2 swieta ;-)

[ Dodano: 2008-01-29, 14:20 ]
żona pisze:Pamiętaj, że jestes dla niego najlepsza i on tego wcale nie kwestionuje! Czasem tylko próbuje ci powiedzieć coś czego jeszcze ci nie komunikował i dlatego ciezko wam się zrozumieć. Kochasz go całym serduchem więc krzywdy mu nie zrobisz, instynkt ci nie pozwoli. Główka do góry i pozwól sobie popełniać błędy, nikt nie jest nieomylny.

Żona, chociaż słowa kierowałaś do Moni to ja także wzięłam sobie je do serca :-) .. i każda jedna również powinna to zrobić i pamiętać o nich w trudnych chwilach. Ja taka chwilę miałam wczoraj.. Trwała 5 godzin (od 21 do 2 w nocy) :ico_placzek: Nie miałam już sił i tylko modliłam się by to się wreszcie skończyło.. I ja byłam wykończona i Norbercik. Nakarmiłam go o 21 i tak go zaczął boleć brzuszek, że aż się zwijał z bólu i z płaczu. Nic nie pomagało. Nawet na chwilę nie dał mi odejść od siebie. Co się uspokoił, usnął, co go odkładałam do łóżeczka to momentalnie znów ten przeraźliwy płacz :ico_placzek: . Masakra.. ręce od noszenia już mi odpadały..........

Dzięki Żona za te słowa ;-)

Monia, nie wiem jak z tabletkami na gardło, ale kiedy ja po porodzie źle się czułam to położna powiedziała mi że PARACETAMOL mogę wziąć. Podobno w czasie ciąży także można go zażywać. A jak kaszel mnie męczył to kupiłam sobie syrop, ale taki dla dzieci od 3 miesiąca. Pomogło a Norbertowi nic nie było.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

29 sty 2008, 16:54

Można paracetamol, apap, byle nie za często. Ostatnio mój maly byl chory i Piotrek był z nim u pediatry. Zapytał co ja ewentualnie mogłabym wziąśc gdyby coś mnie brało i ona powiedziała, że to co mogą te najmlodsze dzieci nam nie zaszkodzi. Poleciła taki syrop LIPOMAL na stany gorączkowe, kaszel, przeziębienie. Można też tabletki RUTINACEA (to chyba coś takiego jak Rutinoskorbin)

Monisiu jesli karmisz Igorka piersią to on się tak szybko nie zarazi od Ciebie bo w mleku przekazujesz mu przeciwciała, które uodparniają na nasze choroby. Tak gdzieś słyszałam. Jeśli się mylę to mam nadzieję że Marta mnie poprawi :ico_haha_01:

Madzia no to jeśli czop już odchodzi to jesteś o jeden krok do przodu :ico_oczko: Teraz mocno się zepnij i na jutro zrób prezent Mackowi :-D
A ja czekam na sms od Ciebie jak na zbawienie. Co chwilę zerkam na telefon :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 sty 2008, 17:10

hej. Mam pytanko do Was. czy jak ten czop odchodził to tak przez cały dzien? U mnie pojawiły sie skurcze co jakies 15,20 minut i co jakis czas zmieniam wkładkę bo pojawia sie na niej krew zmieszana ze śluzem (sorki za opis)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

29 sty 2008, 17:34

Madziu u mnie czop odszedl od razu jak wody mi odpłynęły, ale z tego co dziewczyny pisały to może odchodzic nawet cały dzień.

Ale widzę że akcja się rozkręca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-29, 16:38 ]
A może zadzwoń do lekarza i zapytaj, bo wydaje mi się że mój lekarz mówił że gdyby pojawiła się krew to mam od razu jechac do szpitala.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

29 sty 2008, 19:38

Madzia no to trzymam kciuki,moze się zaczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Hej dziewczyny takie pytanko.
Kiedy idziecie na pierwszą kontrolę bioderek?

Buziaki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 sty 2008, 21:17

No zobaczymy jak to bedzie z ta moją akcją :ico_oczko: Rozkręci się czy nie :ico_noniewiem: Cała noc przede mną hihi :ico_oczko:

Tak patrzę na Wasze podpisy i sobie myślę ze Wasze dzieciaczki szybko rosną :ico_szoking: Jeszcze niedawno wszystkie pisałysmy w ciąży a tu Kasi Nadia ma prawie 4 tyg, Moni Igorek 2 a Klaudii Norbert juz miesiąc :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-29, 20:19 ]
Marcia a jak tam u Ciebie? Pewnie smutno Wam ze mąż za 9 dni wraca do Anglii? Jak tam z teściami?

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

29 sty 2008, 21:20

madziarka81, a mowilam ze chyba w nocy nam niespodzianke zrobisz :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość