Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2008, 13:11

Dziekujemy Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 sty 2008, 13:35

Asiu trzymam kciuki za Emi i za zabieg :ico_oczko:
Super ze w pracy ok

Frydza dla Wiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alinko pamietam jak pisalam ze masz problemy ze spodniami wiec faktycznie jak 6 w totka :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 sty 2008, 14:02

Jasnie Pani - Luska tak pewnie swobodnie siedzi na nocniku - super- Misiek jeszczesie gibie jak pijaczyna :): No ale zakup nocnika niebawem...

Alinko - Grtauluje dorwania spodni :):

Frydza- :ico_brawa_01: dla Wiki

Karla- Ja podobni jak Kamilka- zastanawialam sie, ze nie masz na nic czasu..Ja studiuje, pracuje na 2 etaty wlasciwie, opiekuje sie Miskiem.. i jakos mam dla siebie zawsze troche czasu - no i dla dziewuch:):

U nas jak zwykle wszystko na wariata- Duze pojechal zlozyc w pracy wypowiedzenie- zdal juz egzaminy, dostal uprawnienia, wiec od razu spieprza z tej pracy, do leposzej- mniejszej i lepiej oplacanej. Juz ma na oku dobra mala spolke- gdzie zdobedzie doswiadczenie. Fakt ze po 11 h dziennie od 6 - 17.. Ale kasa b.duza.. Wiec jakos przetrzyma.
Ogolnie ostatnio pracujemynad polepszeniem bytu i jakos tfu tfu,idzie w dobrym kierunku.. Zobaczymy..
Ale i tak juz siedze na walizkach i czekam... czekam... i czekam :):

Codo Misia - ja ostatnioszaleje z nowosciami- gniote mu banana widelce, wciskam jabluszko do ciumkania, siedzi z nami przy obiedzie isniadaniu i kosztuje- a to jajeczko, a to buleczka z maslem i serem, a to wedlinka.. Na obiad jadl z nami mielonego - to ze srodka miesko.. I ziemniaczki :): Po troszeczku, po troszeczku i tam sobie wcina- a jaka ma frajde!!! I poki co - zadnych alergii!!! :): :ico_brawa_01:
Za tomi powylazily jakies dziwne plamy czerwone przy okolicach bikini, na szyi i na twarzy- lece w poniedzialek do dermatologa,bo az sie boje, co to moze byc!!!? :/

A teraz spadam do malej glizdy :):

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sty 2008, 14:15

Juli jeszcze raz gratuluję zmian na dobre. tak trzymać :ico_brawa_01:

Chcę Ciebie zapytać o te nowe posiłki. Widze, ze wprowadzacie wszystko po kolei. Nam kazano po 5-7 dni podawać to samo i patrzeć co uczula.. I ze strachem podaję nowiny.. Wczoraj był ziemniak, a dzisiaj się zasnawaniam nad obiadkiem zmieniak-dynia i się boję..
Myślicie, ze mozna tak?> A jak uczuli, to skąd będę wiedzieć co uczuliło, dynia czy kartofel??

[ Dodano: 2008-01-29, 13:16 ]
aha..i zyczę, zeby to uczulenie, to nic powaznego :ico_oczko: spróbuj brać wapno przez 3 dni, moze przejdzie

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 sty 2008, 14:24

Alinko-ziemniak chyba nie uczuli... Dynia bardziej - u nas uczulala.. Teraz daje ja od czasu do czasu. I nie boj sie wprowadzania produktow- najpierw jabluszko, marcheweczka, marchewkowa z ryzem... ziemniak, dynia,banan.. A potem srrruuu i bedzie wcinac wszystko!
Misiek ma alergie na mleko krowie- laktoze-ale czasem daje mu jogurciku na lyzeczce - odrobinke od siebie- i wcina jak dzikus:-D

A to uczulenie to ja mam :/ paskudztwo :/

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 sty 2008, 14:55

witajcie
wczoraj bylismy u kardiologa i z mala wszystko ok :ico_haha_01:
co do naszych umiejetnosci to mala raczkuje, wstaje i siedzi, wlasnie teraz wstaje z podlogi o moja noge... musze uciekac

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 sty 2008, 15:01

dziękuje wam

Avisku cieszę się że wszystko ok

Alinko ja w nowościach też jestem ostrożna choć Emi do alergików nie najeży, ale wolę z umiarem, zupke narazie gotuje cały czas taką samą, ostatnio dawałam jej mus z czarnych jagód ze słoiczka ale nie chciała, a tak to jak jej kupuje jakieś deserki, to patrze tylko na miesiące

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 sty 2008, 15:19

Witam! Nie mam weny do pisania, ale czytam Was na bieżąco... Smutno mi bo Krzysia brak... Byle do piątku.
Osiągnięcia i zdjęcia chwalę grupowo - śliczne i zdolne te nasze czerwcowe bąbelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My dziś byliśmy na szczepionce. Heleneczka bardzo dzielna. W ogóle kochana jest, z dnia na dzien bardziej pocieszna. I ostatnio non-stop się śmieje. Rekompensuje mi w pewnym sensie nieobecność Krzysia. Aha, przypomniało mi się, że od ostatniego ważenia (na początku grudnia) straciła na wadze.... ważyła 8100 a teraz 7950... lekarz powiedział, że toz powodu chorby oraz tego, że zaczęła się przemieszczać. I że teraz jest idelanie w środku siatki centylowej. Oj, zmykam, bo dopełzła do mooich kapci i się za nie zabiera :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 sty 2008, 15:33

Aniu brawa dla Helenki za dzielne szczepienie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

29 sty 2008, 16:29

cześć wam czytam i czytam i wasze to już dużo potrafią moja też z czerwca ale siedzieć dobrze nie potrafi nie mówiąc już o raczkowaniu zaczynam się martwić starsza to jak miała 6miesięcy to w chodziku zapylała

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość