Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 sty 2008, 17:25

Kolka pisze:A prania trzeba przyznać, jest nie mało
nie jest tak zle ... jak bede miala czas ''popiore ''dzis wieczorem jak Kacpo zasnie :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

29 sty 2008, 17:26

M0rD3CzKa pisze:zapaćkalam sie sosem od pizzy cala bluzka ...cale spodnie i pol klawiatury
chyba rozumiem Twoja zlosc. Ja zawsze, no prawie zawsze uswinie sie przy jedzeniu :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-01-29, 16:34 ]
A my dzis znowu wybieramy sie do lekarza :ico_placzek: . Kiedy to sie skonczy? Znowu rzezi jej wszystko na oskrzelach.
Dzisiaj w nocy Majus dal nam popalic. Zasnela dopiero ok. polnocy ...na 2.5 godziny. wybudzila sie z placzem, zasypiala tylko na rekach, a przy kazdej probie odlozenia do lozeczka znowu podnosila krzyk :ico_olaboga: . Zasnela ok 4 po podaniu srodka przeciwbolowego i spala az do 8 :ico_noniewiem: No i marudzi mi strasznie, beksa z niej sie zrobila, zlosc pokazuje :ico_olaboga: . Nie wiem moze to znowu zeby...ale one dawaly jej juz tyle razy do wiwatu, ze ja juz sama glupieje.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 sty 2008, 17:36

a to wszystko dlatego ze ja jem ,pisze,gadam z Kacpim,patrze na tv i jeszcze 100 innych rzeczy na raz robie :-D ale co tam... sie upierze :-D

[ Dodano: 2008-01-29, 16:41 ]
agi, niestety dzieci czasem tak maja... czy to z powodu zebow czy zatkanego noska...a nam nic innego nie pozostaje jak pomeczyc sie i przeczekac to wszystko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

29 sty 2008, 19:52

agi wiesz ja sobie nieprzypominAm abym pytala o wysypke przed temp. Eryk mial trzydniowke dawno juz i mial wysypke po temperaturce!! a wysypka mu niedokuczala wogole!!!

kolka sliczna ta fryzura hehe pasi bardzo Juleczce :ico_brawa_01: -jak jej wloski urosna to rob takie KUCE :-D

a co to za "pranie"?? :ico_noniewiem:

katrin ladnie Ci bylo w jednolitych wloskach-chwal sie nowymi to osadzimy hehe :-D

a ja sobie znowu kupilam cichobiegi dzis :ico_brawa_01: ja chyba nigdy niedorosne do obasow :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-29, 18:54 ]
oja pierdola znowu mialamnapisac i zapomnialam:

Lence juz skladalismy ale o Vici zapomnielismy :ico_wstydzioch: :ico_sorki: wszystkiego slodkiego i szczescia wielkiego :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-01-29, 18:57 ]
Eryk siedzi i bawi sie pudlami od cichobiegow :-D On wogole wyciaga pudelka skad saie da, wywala wszystko ze srodka i dewastuje i ciaga za soba te pudelka :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sty 2008, 20:58

Moja Julka już śpi... taka przylepka dziś z niej była, że hoho... pierwsz yaz od jakiegoś czasu nie mogła zasnąć sama... Musiałam tylko stać i patrzeć na nią... Nie mogłam odejść :ico_noniewiem: Ale to miło... to tak jakby traktowała mnie jak jakąś ostoję bezpieczeństwa... :ico_noniewiem: :-)

Mróweczka Julka też uwielbia wszelkie pudełka i opakowania :-) To chyba najlepsze zabawki dla dzieci w tym wieku :-D Kacpuś z Julką bawili się zgodnie jednym pudełkiem aż podarli je na strzępy i trzeba było wyrzucić :-D
A ja też muszę kupić sobie jakieś butki. Jedne wyjściowe :ico_oczko: a drugie cichobiegi, bo uwielbiam w nich chodzić. No i kolanko wtedy mnie nie boli, a w obcasach cierpię katusze :( Julka ma już swoją pierwszą prywatną gumkę do włosów, ale trzeba szczęścia, żeby złapać te jedno długie pasmo na czubku głowy :-D

Mordko skąd ja to znam... myślisz, że od czego przycina mi się klawiatura? :-D

Nie ma nikogo... to pogram sobie na kurniku. Trzymajcie kciuki :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 sty 2008, 21:53

Kolka, w co Ty na tym kurniku grasz i jaki masz tam login? :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

29 sty 2008, 21:55

Wiajcie kochane nie było mnie od piątku ale nie mówiłam nic bo ostatnio od szwagierki klikałam a teraz nie mogłam się u niej zalogować nie wiem dlaczego :ico_placzek:
widze że troszkę sie wydazyło nie doczytalam wszystkiego
KASIK życze zebyście znależli piękny domek
MORDKO I KOLKA super że się spotkałyście ja tez chcee z jakąś kwietniówką
WITAM rybcię agi caro kari delicję
dla wszystkich solenizantów dużo duzo zdrówka
my od poniedziałku mamy ferie
więc przyjechałam na dziś i jutro do domu bo martynka ma imieninki jutro stawiamy torta :ico_tort: i kawusię :ico_kawa:
ale znów wracam do szwagierki także mnie nue będzie troszkę a 7 lutego jadę do irlandi sama od 7 -12 jade bez dziewczynek z tego względu ze to mieszkanie co wynajmuje mój mąż jest bardzo zimne i młode były dopiero co chore więc nie chce je doprawić .troszke mi żal je zostawiać ale to tylko 6 dni chyba wytrzymam.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sty 2008, 21:56

w "pana" bo to jedyne w co jako tako potrafię grać :-D Ja je aga572 :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

29 sty 2008, 21:57

a mordko co się dzxieje widziałam w opisie że musisz zmienić mieszkanko?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sty 2008, 21:59

syla75, witaj :-D fajnie, że spotkasz się z mężem :ico_brawa_01: A dziewczynek faktycznie szkoda byłoby ciągać. Ale wypoczniesz sobie i nacieszysz mężem :-)
Wszystkiego najlepszego dla Martynki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość