joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

29 sty 2008, 19:36

Dla Natalki Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wiecie co wlasnie spakowalam ciuszki Juli w ktore juz nie pasuje i rycze. :ico_placzek: Ale te nasze dzieci szybko rosna :ico_placzek: :ico_placzek: A byly takie tyci tyci

[ Dodano: 2008-01-29, 20:18 ]
Aga a jak wyglada to uczulenie Natalki?Bable,place i gdzie?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 sty 2008, 21:35

no hejka wieczorem, goscie sie na dole rozbijaja a my sie zakamuflowalismy z mezem i synkiem na górze :-D bo ten maluch co przyjechał to normalnie tajfun, wszytsko na środek pokoju wyrzucił a z chodzika to musieli baterie wyciagnac bo jak sie dorwał do melodyjek to sie nie mógł odkleic a one tak głosno grają ze umarłego by obudziły :ico_noniewiem: wiec ja pocichu licze ze mój synek nie bedzie taki tajfun, chociaz jak patrze jak nogami macha to jzu się boje, ze jak zacznie chodzić to go nie dogonie :-D

Sandro niestety rodziny sie nie wybiera, a zawsze się trafi jakaś czarna owieczka lub stadko :-D

Joasiu to ekstra musiałas w tym stroju wygladac :-D a jaki morał z tego ze trzeb abedzie kupic strój dwuczesciowy majtki 38 a stanik 42 :-D jak szalec to szaleć, tyle babeczek sobie cycki powieksza a my tu nazekamy :-D
ale ja sie tu chichram a wczoraj wyciągnełam stanik sprzed ciąży i normalnie mnie śmiech ogarnał jak zobaczyłam te malusie miseczki, i zastanawiałam się co ja tam kiedys nosiłam :-D
A co do ciuszkow to ja juz wyniosłam to piwnicy dwie duze torby zamałych ciuszkó i neiktórych to było mi tak szkoda bo moze raz ubrałąm a tu juz zamałe :ico_placzek: no ale cóz moze się dla nastepnego bobaska przydza :-D

Abegano brawa za super wage :ico_brawa_01: rosna te nasze maluszki jak na drożdzach :-D a ta wysypke tez komus sprzedajcie, najlepeij jakiejs złosliwejj sasiadce :-D

[ Dodano: 2008-01-29, 21:40 ]
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,3 ... e%C5%9B_...
moze piwka :-D ja sie popłakał ze śmiechu :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

29 sty 2008, 22:57

joanna1111, takie suche czerwone placki na szyjce i przy stopach.......... Czasem zaognione a na pewno swędzące :ico_olaboga:
ULA_TOMEK, to nie byłby zły pomysł żeby sprzedać tę wysypkę :-D
A ten koleś z filmiku :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: niezły agent

Natala już drugi raz dzisiaj sama zasnęła w łóżeczku, bez noszenia przytulania :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: czyżby jakis przełom....????? Tfu tfu tfu żeby tylko nie zapeszyć

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 sty 2008, 00:36

witajcie
Tadzik troszkę popłakał jak mu pani po 2 razy na dziurkę drucik wsadzała (a fe!), ale nie było tak źle, za to potem w samochodzie odstawił mi taki koncert, że przytulanie, cyc, no dosłownie nic nie pomagało i 15 minut było histerii, ale ja myślę, że to dlatego, że 2 zębol się pcha i pewnie sobie smokiem uraził, bo to było troszkę długo po tym nosku
ogólnie ostatnio jest ciężko z usypianiem, a raczej z utulaniem się i często Dentinox mam w użyciu, choć dziś po południu nawet on nie pomógł
za to ja kupiłam sobie nowe pantofle i chcąc zejść po cichu, żeby mojej córci nie obudzić spadłam ze schodków, jestem trochę potłuczona
co do wyników badań Tadzika, to już mamy 2 jutro odbieram 3, a za tydzień ostatni
na razie jeden jest ujemny, czyli dobrze, drugi na IgA, IgE, białko jaja i mleko krowie (alergiczne) nie do końca rozumiem, tzn. wynik jest u lekarza, bo tam dali, a ja tylko telefonicznie się informowałam i kobietka powiedziała, że w zasadzie na jajo i mleko nie powinien mieć, bo mieści się w normie dla grupy "0" (mleko wyszło podobno 0,1 a jajo 0,3), za to któreś Ig ma podwyższone
już kompletnie nic nie wiem, bo przecież ewidentnie na mleko jest uczulony, a na jajo próbowałam i raczej nie, już sama nie wiem co mam jeść, a skoro w normie, to przecież mogłabym jeść mleko prawda? no chyba że te testy są o d... rozbić i nie dają w zasadzie niczego, tylko w takim razie po co je robiliśmy :ico_olaboga:
moniw gratulacje dla siostry, to już Grześ nie będzie najmłodszym oczkiem w głowie całej rodziny :ico_nienie: ale za to zyska "braciszka"
kinguś gratulatki dla was
abegano mnóstwo buziaków dla Natalki :ico_brawa_01:
a co do marcheweczki, to ja się też zastanawiam nad tym i od przyszłego tygodnia będę kombinować z odstawieniem na jakiś czas, bo dziwnie zbiega mi się w czasie też zupka z wysypką, spróbuję pokombinować, bo już nie wierzę w te badania powoli
u nas może być jeszcze po szczepieniach, bo Wiki np. uczulona na środki konserwujące szczepionki, więc i u Tadzika też mogłoby być i też był w podobnym okresie szczepiony co wysypka, sama już nie wiem, cóż trzeba eksperymentować i obserwować
...
pisałam z przerwami, ale niestety dziś już nie dokończę, bo same dziś były nieszczęścia
Wiki też poszkodowana, bo przycięła palec drzwiami od łazienki, a raczej ona podłożyła jak babcia drzwi przymykała
płaczu było i ja już dziś mam dość
dobrej nocki i do jutra

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

30 sty 2008, 10:30

Hej witam się z rana :ico_oczko:

Wczoraj robiłam, przemeblowanie w sypialni i łóżeczko Elizy odjechało trochę od naszego :ico_noniewiem: Następny sukcesik za nami bo Eliza zasnęła o 22:30 :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Basiu o ile pamiętam to któryś raz zaliczyłas te schodki, kochana uważaj na siebie bo nam się połamiesz :ico_olaboga:

Agnieszka to brawa dla Natalki za zaśnięcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lece do mojej przylepy trzeba pieluchę zmienić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 sty 2008, 10:43

Witajcie
u nas nocka ok, niestety Milenka nie zasypia jeszcze sama...tylko przy piersi Obrazek
a Wam dziewczyny gratuluję, że Wasze maluchy tak ładnie śpią w łózeczkach Obrazek Obrazek

Abegano brawa dla Natalii Obrazek

Kinga dla Elizy Obrazek

Basiu kochana uważaj na siebie Obrazek
mam nadzieję, że dziś będziesz miała spokojniejszy dzień Obrazek

moniw gratuluję siostrzeńca Obrazek Obrazek Obrazek
czas szybko leci i już niedługo Wasz Grześ będzie miał kumpla do zabawy Obrazek

a to nasz wczorajszy zakup ciuszków dla Mileny... http://www.allegro.pl/item300646429_prz ... zm_74.html i jeszcze sukienusia http://www.allegro.pl/item301382008_min ... wa_74.html
i jeszcze takie buciki http://www.allegro.pl/item303627272_woj ... 2_5cm.html Obrazek

[ Dodano: 2008-01-30, 09:48 ]
barbapuppa pisze:co do wyników badań Tadzika, to już mamy 2 jutro odbieram 3, a za tydzień ostatni
na razie jeden jest ujemny, czyli dobrze, drugi na IgA, IgE, białko jaja i mleko krowie (alergiczne) nie do końca rozumiem, tzn. wynik jest u lekarza, bo tam dali, a ja tylko telefonicznie się informowałam i kobietka powiedziała, że w zasadzie na jajo i mleko nie powinien mieć, bo mieści się w normie dla grupy "0" (mleko wyszło podobno 0,1 a jajo 0,3), za to któreś Ig ma podwyższone
już kompletnie nic nie wiem, bo przecież ewidentnie na mleko jest uczulony, a na jajo próbowałam i raczej nie, już sama nie wiem co mam jeść, a skoro w normie, to przecież mogłabym jeść mleko prawda? no chyba że te testy są o d... rozbić i nie dają w zasadzie niczego, tylko w takim razie po co je robiliśmy


Basiu napisz co z wynikami Tadzia? no dziwne trochę te wyniki ... Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 sty 2008, 11:03

i ja się witam
kinga masz rację to już drugi upadek ze schodów w ostatnim czasie, poprzednio było po ciemku, a tym razem w dzień, tyle że kupiłam nowe paputki i może też zmęczenie tym ciągłym niedospaniem przez Tadzika
w każdym razie jestem w wielu miejscach poszkodowana (łącznie z 2 palcami bez skóry w kilku miejscach), ale zdecydowanie mniej bolesny był ten upadek niż poprzedni
violu prześliczne rzeczy, szczególnie podoba mi się sukieneczka
a co do wyników Tadzia, to poczekam na wizytę (za tydzień) i wtedy je sobie dokładnie obejrzę i będę mogła coś konkretnie napisać
no zmykam, bo dziś dużo pracy wyjazdowej i nie tylko
miłego dnia

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

30 sty 2008, 11:13

Basiu miłego dzionka :ico_oczko:

Violu ciuszki pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

30 sty 2008, 11:59

No hejka, goscie sobie poszli na miasto wiec ja mam luzik :-D maluch ćwiczy raczkowanie do przodu :-D na razie sie wyciaga jak człowiek guma bo próbuje butelke z woda niegazaowana dostać, bo co on bedzei sie taka małą butla zadowalał jak mama ma 1,5 litrowa :-D

Violu zakupy jak zwykle przesliczne, normalnie chyba bede sie musiałą z mezem do roboty brac i robić taką córe zeby ja później w takie śliczne sukienusie ubierac :-D

Kingus brawa :ico_brawa_01: dla Elizy i trzymam kciuki zeby tak dalej :-D
Ostatnio zmieniony 31 sty 2008, 20:46 przez ULA_TOMEK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 sty 2008, 12:11

oj szkoda, że u mnie nie chlebka z Basi piekarni Obrazek

a ja wysłałam pytanie do pediatry z serwisu 24 w sprawie dawkowania vit.d3 i tak mi odpisała...Dawka profilaktyczna witaminy D to ok. 500 j.m., ale pediatra ustala ją dokładnie, bowiem przedawkowanie jest bardzo szkodliwe dla organizmu.

Ula nie ma co czekać...tylko brać się do roboty Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość