Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

30 sty 2008, 09:03

Hej :ico_ciezarowka: , ale tu tłoczno wczoraj było :ico_szoking:

Marta super fotki i fajniusi brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnes1980_2006 pisze:mam wiesci od kasiulinki
"czuje sie dobrze gin.powiedział że wszystko wygląda dobrze dzidziuś się kręci nie muszę już cały czas leżeć "zajrzy za 2-tyg.bo kompa ma w naprawie przesyła buziaki


To super wiadomość :-D w takim razie czekamy na Ciebie Kasiulinka, trzymjcie sie zddrowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

30 sty 2008, 09:56

Cześć !

Oj było sporo gości, było i wszyscy do Marty :ico_haha_02: Ale jak się tak ładnie wygląda, to jest normalne.

Ja też się cieszę, że u Kasiulinki się normuje, mam nadzieję, że nie odchodzi od zmysłów.

A ja w łóżeczku jeszcze, ale już z kawusią, zapraszam!

Nowa jak samopoczucie?

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

30 sty 2008, 10:12

dziewczyny wy wszystkie ślicznie wyglądacie jako :ico_ciezarowka: Obrazek
zmykam nie przeszkadzam już wam :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

30 sty 2008, 10:16

My tu chętnie wszystkich gościmy, myślę że wczoraj i Wam starczyło truskaweczek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

30 sty 2008, 10:20

przepyszne były :ico_haha_02: :ico_sorki:
papapa

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

30 sty 2008, 10:29

Agnes cieszę się :ico_haha_02:

A ja dzisiaj od samego rana mam bardzo pracowity nastrój i (jeżeli nie przejdzie) wiele planów na cały dzień, bo muszę :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_nerwusek: (tutaj o obiadek mi chodziło) no i jeszcze dużo zmywania, więc zobaczymy jak z tym moim zapałem będzie :ico_oczko:

A na obiadek mam jeszcze zupkę z wczoraj i chcę sosik z kaszą ryczaną zrobić, bo kaszka zdrowa jest :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

30 sty 2008, 10:53

spinka to u Ciebie pracowity dzionek się zapowiada :ico_oczko: , tylko pamietaj, nie przemęczaj się :ico_nienie:

U mnie dobrze, tylko snu za mało. Wczoraj skorzystałam z okazji, że jestem sama i trochę sie pouczyłam, tak mi zeszło, połozyłam się po 12, no i dziś to odczuwam :ico_olaboga: .
Dobrze, że przynajmniej pogoda za oknem pozytywnie nastraja :-) (własnie słyszę śpiew wiosennych ptaszków :ico_szoking: :ico_brawa_01: ).

[ Dodano: 2008-01-30, 09:55 ]
I dzidzia coś wczoraj mało dawała o sobie znać :ico_olaboga: , mam nadzieję, że dziś będzie lepiej (może tez nie może się przestawić z tym moim wstawaniem i chodzeniem spać)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

30 sty 2008, 10:58

Z dzidzią i spaniem to możliwe, a może chciała dać mamusi możliwość pouczenia się, a jak by brykało to zaraz byś się rozpraszała :-)
Planów mam dużo, ciekawe ile z nich zrealizuję :ico_noniewiem:

Powoli realizuję plany już poodkurzane, posprzątane, obiad się opóźni, bo A zamiast schabu przyniósł golonkę :ico_haha_01: a pranie i prasowanie po 13-ej. Ja porobię coś 20 minut i 20 minut odpoczywam, bo plecy dają mi sie we znaki.

Nowa dzisiaj u Ciebie w pracy pewnie całe kierownictwo obecne, bo nawet nie masz czasu zajrzeć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

30 sty 2008, 12:49

A jestem, jestem, dziś jakoś niechęć do wszystkiego mnie ogarnia (ale luz mam, właściwie do końca tyg.), a w ogóle to na razie w sumie się nudzimy. Ale to cisza przed burzą, pewne rzeczy są od siebie uzależnione i bez nich nic nie mozna zacząć robić. Ale sezon remontowy tuz tuż wiec lada moment trzeba będzie organizować przetargi itp. itd.
A ja się nie czuję zbyt dobrze nogi i plecy mnie bolą od siedzenia, jeszcze niewyspanie i myśli o egzaminach przyprawiają mnie o ból głowy :ico_olaboga:
A kurde chyba jeszcze mnie dopadły zaparcia :ico_noniewiem: :ico_zly: Od paru dni mam problem :ico_wstydzioch: Czytałam właśnie o tym, niby odżywiam się tak jak trzeba, mam nadzieję, że to jakieś przejściowe problemy. :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

No ale se ponarzekałam :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

30 sty 2008, 12:56

Nowa będzie lepiej :ico_pocieszyciel: A na zaparcie spróbuje rumianku, mi pomaga :-)
Właśnie niuni kupiłam Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość