Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 sty 2008, 12:04

Dziewczyny zdróweczka dla niuńków :-) mazia - jabym jescze poczekała ze spacerkiem skoro Matyldzia jescze ma taką niestabilną tem. i gorączkuje. Asiu pij kawke i doładowuj się kofeinką bo skoro Wiki ma takie pokłady energii to musisz dotrzymywać jej kroku :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

30 sty 2008, 12:05

Dzień Dobry

Na początek lekko spóźnione życzenia urodzinowe dla Mokuso, Ani i Mery :ico_prezent:

MAZIA --- buziaczki dla córci a oskar dla teściowej za kreatywność :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ELU --- dzięki :-) Jestem taka szczęśliwa że ten jeb... ZUS dał nam spokój aż trudno jest mi to opisać. Przez kilka miesięcy okradli nas na kilka tysięcy więc na pewno tego tak nie zostawimy tym bardziej że po naszym odwołaniu przyznali się do błędu :ico_brawa_01: czyli kasę zabierali bezpodstawnie :ico_olaboga:

Zawaliłam Wam wczoraj późnym wieczorem skrzynki mailowe :-D :-D :-D Następna porcja pójdzie dopiero za miesiąc więc pewno dacie radę obejrzeć albo skasować :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

EDULITA --- po tych mielonych to pewno nieźle z butli będziesz dawała :ico_oczko: :ico_haha_01: (czyt. bekała). Mam nadzieję że dzisiaj jest lepiej? Masz jakś inną pocztę niż tą na siplusnet? Bo ta na moje przesyłki jest nieco za mała i wszystko mi wróciło :ico_placzek:

MERY --- a mnie się bardzo podoba ta Twoja jasna cera :ico_wstydzioch: Przynajmniej nie będziesz miała zmarszczek od opalania :ico_brawa_01: Ja byłam 2 dni temu na solarium po dłuższej przerwie, jestem poparzona i męża nie dopuszczam a tu 10. dzień cyklu :ico_haha_01:

Ginekolog przepisała mi DUPHASTON, mało o nim wiem ale najważniejsze żeby pomógł żeby skończył się ten mój krwawy koszmar :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 sty 2008, 12:10

Kasiulka, - później założe nową skrzynke pocztową i wieczorkiem wyśle adres.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 sty 2008, 12:18

Witajcie

Kasiulko- to taka delikatna jesteś jak ja, ja tez się zawsze poparzę na słonku, mówisz , ze Ci się podobam :ico_oczko: :ico_buziaczki_big: Ty mi też :ico_oczko: a ten duphaston brałam kiedys na ureguowanie cyklu ale to dawno temu, potem w ciąży na początku- to progesteron jest powinien pomóc, napewno sie ustabilizuje, w końcu ileż mozna krwawić do jasnej ciasnej, mężuś już wyposzczony chyba co???

Maziu- dobrze, ze z małą juz lepiej a na spacer też bym jeszcze nie szła

[ Dodano: 2008-01-30, 11:20 ]
Połażyłam Kornela ale dzisiaj znowu nie może usnąć, za to nocke przespał wyspałąm się w końcu, u nas też słoneczko pewnie wyjdziemy na spacer, a teraz odbiorę pocztę, muszę te foty Kondzia obejrzeć

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 sty 2008, 12:25

Kasiulka żebyś ty mnie wczoraj widziała jak ta teściowa mi to powiedziała o tym płynie :ico_zly: Myslałam że ją zaraz wywale z tego domu, byłam tak wściekła bo dziecko chore ledwo funkcjonuje ja tym się martwie a ona te swoje mądrości, wyczytane z tych gazet chyba.A jeszcze do tego żeby było mało, w sobote idziemy na zabawe i ona ma się zająć dziećmi, ona nie przyjdzie jak sa chore a czy ci nasi znajomi lubią się bić bo wiecie takie rozruby sa na tych zabawach i takie tam :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-30, 11:26 ]
Mówie wam ona chyba ma nierówno pod sufitem, a czy pojedziemy taksówką i czym wrócimy a czy zabawa bedzie do rana, i czy ktos z nas juz tam był żeby nas nie pobili i tak w kółko :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-30, 11:27 ]
Dobra spadam na momencik bo moja teraz mama idzie ciekawe co ona wymysli :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 sty 2008, 12:47

Maziu a moja teściowa ostatnio jak Jaś się drapał po swoich liszajkach mówi do mnie - a może mu to oxycortem posmarować? :ico_sorki: ona się zna lepiej od lekarza z Instytutu Matki i Dziecka i wie czym dziecko smarować :ico_sorki:
dobrze że Matyldzi lepiej, te jej dolegliwości poważnie wyglądały, więc nie rozumiem Twojego męża, że niby przewrażliwiona jesteś!

Kasiu, ten ZUS to jeb... złodzieje! Dobrze, że się wyjaśniło!

Mery, Kornel nie chce usnąć a mój Jaś 10 min temu padł w 3 min! Pewnie dlatego że wstał o 6, zobaczymy ile pośpi, a ja muszę zdąrzć zrobić mu obiad.
I znowu zrobił mi dziś kupę po kaczemu - czyli - cztut :ico_placzek: A już noramlnie od 3 dni robił! Od czego to może być???? :ico_olaboga:

Asiu, pisałaś że jednego dnia się najadasz a drugiego post? Oj ja bym tak nie dała rady, jadam regularnie niestety - co widać :ico_wstydzioch:

Edulita, to chyba dziś masz z głowy gotowanie obiadu, bo coś tych mielonych na dziś chyba zostało? :ico_oczko:

A ja z rana miałam sprzeczkę z męzem, on miał fochy a ja hormony, czuję się jakby ktoś mnie palnał w brzuch i głowę, i tak będzie przez tydzień póki okresu nie dostanę, to chore jakieś!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 sty 2008, 13:00

Elu- Kornel usnął ,też wstał o 6, kupiora miał zmieniłam mu pieluchę i jakoś się ululał, a to zatwardzenie to nie wiem może coś zjadł Jasio, mój jak nie moze to zawsze po soku robi albo po jabłuszku

Ach te teściowe zawsze madrzejsze, dobrze , że moją mam po za Częstochową

Kasiulka- zdjęcia zajefajne, co było w tej paczce, ze tak płakał??? Filmików jeszcze nie obejrzałam bo mi laptop nie czyta, muszę sobie na kopma przesłać. Ale Kondzio ma loczki rzeczywiście podobne do Kornela, fajnie razem by na zdjęciu wygladali z tymi kłaczkami, ja mojemu wczoraj trochę obciełam bo już mu do oczek właziły. :-D

[ Dodano: 2008-01-30, 12:02 ]
a ja mam górę prasowania w garderobie muszę się za to wziąć , a tak mi się nie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-30, 12:03 ]
A gdzie Nell się podziewa ostatnio nie zaglada, zapracowana chyba

To narazie ja idę żelazkiem wywijać

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 sty 2008, 13:11

Mery - on ma rozwolnienie nie zatwardzenie :(

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 sty 2008, 13:20

No a ja właśnie ze spacerku wróciłam :-) moja Niki nałapała w buzie jak zwykle zimnego wiatru no i troche posuszyła ozorka :-D a taki zimny wiatr wiał brrrrrrr...zimno
Obiadek mam z głowy tylko ziemniaki obrać :-) jak to dobrze czasami się wkuź... i narobić mielonych po złości :ico_haha_01:
Mazia - a mamusi powiedz że właśnie specjalnie po to idziecie żeby takich pare szybkich w morde zarobić bo tak lubicie dla zdrowia :-D i jak chce to też możesz jej dać coby jej smutno nie było :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-30, 13:19 ]
Sory za taki ostry żart ale wkurza mnie takie gadanie teściowej bo znam to z autopsji moja chętna byłaby nawet żeby powiedzieć z kim gdzie kiedy ijak ubrani powinniśmy iść. :ico_zly:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

30 sty 2008, 15:38

Edulitko moja tez się już pytała w czym ide czy se kiecke jakąs kupiłam czy ide w spodniach :ico_zly: Ale moja mama mnie pocieszyła powiedziała że jak by co to mi zostanie z dziećmi mam się nie przejmować, tyle dobrze :-) No i oczywiscie ze sie poskarżyłam na teściową a co mi :-) Ojjj Elu biedny ten twój maluszek, ale wiesz co własnie wczoraj się mnie pytała lekarka jakie kupki robiła, i jej powiedziałam o tych rozwolnieniach. I wiesz nie chce tu krakać, ależeby to nie było jakieś zapowiedzi bo mi powiedziała ze to się tak mogło zaczynać. te gardło od matyldy. :ico_noniewiem: A ja dizś dobra żona ma dwa obiady z wczoraj spagetti bo jak się zapędziłam to zrobiłam tyle że na dziś zostało, ale że makusia już nie chciała tego jeśc wczoraj ugotowałam żeberka. No i ja jem spagetti a maka żeberka ciekawe co mąż wybierze bo matyldzia całkiem inna wybrała słoiczek :-)

[ Dodano: 2008-01-30, 14:51 ]
O właśnie koleżanke do nas zaprosze ona tez mam takiego małego szkraba jak my :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość