Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

30 sty 2008, 17:06

Ewelina83, pokój naszego maluszka tez na razie jest biały i spełnia role składziku - mam tam kącik do prasowania, torby podrózne i mase innych szpargałów. Ciekawe gdzie teraz to poupycham :ico_oczko: A wasza sypialnia super przytulna i w ogóle extra! :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

30 sty 2008, 17:30

Hej!

Mam chwilkę czasu bo mąż wziął małego w raniona i sobie tak zasneli słodko...cudowny widok jak tak śpią przytuleni!

K@tka Śliczne zdjęcia Wiktorka, po porstu śliczny chłopczyk ...po cioci zresztą :ico_brawa_01: !
Trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań!

Emilia Czyli też jestes rozbita pomiędzy maj i czerwiec :-D Nie bądz zła ale się cieszę, że nie jestem sama :-D Ciężko tak żyć w niepewności... Ja też wg USG mam urodzić w pierwszym tyg. czerwca czyli tak jak Ty, no ale jednak miesiączka mówi zupełnie coś innego ... 23 maja :-D

Czekamy na filmik!

Płeć Ja też jakoś zbytnio nie wierzę USG, zdam się na instynkt, który aktualnie u mnie śpi ...chociaż od czasu do czasu coś mi tam mówi, że córcia może być ... ale to taki tylk olekkie przeblyski bo za chwilkę czuję znów, że jednak może synek ... Nie tak jak przy pierwszej ciąży gdzie od początku wiedziałm, że synuś będzie. W sumie mi to obojętne, byle zdrowe.

Ewelinko Cudny chłopczyk, aż mnie na wspomnienia wzięło jak urodziłam Wojtusia...ach...On był taki malusi!
Śliczna twarzyczka maluszka, piękne USG!
Mieszkanko równiez bardzo efektowne! Mam podobnie na poddaszu! Chyba ten sam gust mamy!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

30 sty 2008, 21:00

witajcie dziewczynki po pracy i obiadku

Kot@ku
dziekuje za wrzucenie mnie na 1 stronke :-)

Ewelinko zdiecie maluszka twarzyczki super,pokoj tez swietny,taki przytulny-niestety ja nie moge sobie tak urzadzic,bo mieszkam w wynajetym domu i tutaj nie mam pola manewru :ico_noniewiem:
maluszek bratowej sliczniutki i dobrze,ze pozytywnie sie na cale szczescie wszystko skonczylo z tym zakrzsztuszeniem :ico_sorki:

Malgosiu
dokladnie jestem rozbita miedzy majem a czerwcem koniec maja i 1 tydz czerwca :ico_olaboga:
Dzidzia sama sobie wybierze tak czy siak kiedy :ico_oczko:
a co do USG zbyt dobrze bylo widac meskosc mojego malenstwa wiec nie ma jak sie pomylic-kazdy to widzi jak oglada

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

30 sty 2008, 21:12

Witajcie dziewczynki :ico_haha_02:
Ewelinko nareszcie sie pokazałaś :ico_haha_02: Kacperek pięknie rośnie,siostrzeniec słodziutki,dobrze,że wszystko się skończyło dobrze i że mały zdrowy,współczuję rodzicom takiego przejścia.A sypialnia śliczna :ico_brawa_01:
Emilko mam nadzieję,że nie pracowałaś dziś za ciężko :ico_nienie: Musisz na siebie uważać.I jak możesz,to pokaż foteczki maluszka.A dzidzia wyjdzie wtedy,kiedy będzie chciała,nie ma co teraz o tym myśleć,trzeba się cieszyć :ico_haha_02:
Małgorzatko i Ty się nie martw,dzidzia wyjdzie w swoim czasie :ico_haha_02: Ale ten Twój synuś rośnie :ico_szoking: Niedługo pierwszą świeczkę bedzie dmuchał :ico_brawa_01:
A moja Julia waży 830 gram :ico_haha_02: Lekarz sprawdzał i jest zdrowiutka :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

30 sty 2008, 22:50

hej :ico_haha_02:
Ewelinko 83 rzeczywiscie sypialenka z kącikiem dla dzidzi bardzo bardzo przytulna :ico_brawa_01:
Zulciu Twoje córcia to juz kawał panienki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Małgorzatko dzieki za komplemenciki pod adresem Wiktusia i kciukaski :ico_haha_02:
Emilko mówisz, ze klejnociki synusia widac jak na dłoni ? :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

30 sty 2008, 23:19

Zulcia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja mam usg za 2 tyg. pewnie dzidzia jeszcze nie pokaże płci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

30 sty 2008, 23:26

Marta26, jak rozłoży nóżki,to pokaże :-D :ico_oczko: Chyba,że wstydzioszek mały siedzi,to nie będzie chciał/a się pokazać,bo płeć już na pewo będzie w 21-22 tc widać :ico_haha_02:
A ja wpadłam powiedzieć Wam dobranoc,bo cosik dziś zmęczona jestem.
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

31 sty 2008, 00:43

masz racje Zulciu wyjdzie kiedy wyjdzie,oby zdrowe bo to najwazniejsze :ico_oczko:

tak Kotecz@ku widac i to jak,jakos nie mam czasu obecnie wrzucic wam zdjecie,ale przy pierwszym wolnym dniu obiecuje to zrobic :ico_oczko:

Marto jesli nie wstydniś to pokaze co kryje pomiędzy nozkami -glowa do gory- a plec bedzie widac nie ma obawy :-D

kolorowych snow kochane
lece spac bo jutro znow praca :ico_zly:

Obrazek
dobranoc

[ Dodano: 2008-01-31, 08:22 ]
Obrazek

Zabierz mnie dzisiaj
Na rozkoszne manowce.
Zdejmij tęsknotę z mej twarzy
Zrzućmi codzienności szare pokrowce !
oh, tyle mi się jeszcze marzy...


milusiego dnia
zmykam do pracy
buziaki i do wieczorka

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 sty 2008, 12:45

Hej

Nie mam dziś weny do pisania, gotuję dziś tłusto bo dziś tłusty czwartek :-D No i pączusie są ... SMACZNEGO!

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

31 sty 2008, 13:27

Obrazek
Koncepcji do pisania to i ja dziś nie mam.Jakoś tak nic mi się nie chce :ico_noniewiem: Moja babcia nasmażyła pączków,więc nie muszę się za nimi uganiać i stać w kolejce.A poza tym domowe pączki to sama pychota :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość