fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

22 mar 2007, 15:21

no no troche naskrobalyscie :-D
kasik co do rozczochranej to ja sama dawalam sobie rade.nawet jak mnie skurcze chwycily i przed wyjazdem do szpitala wzielam sobie prysznic i jeszcze rozczochrana do porzadku doprowadzilam :ico_oczko:
trzymam kciuki zeby prezent na imieninki meza wypalil :ico_haha_01:
Lucy ja nie chodzilam do szkoly rodzenia, bo czego sie tu uczyc jak my kobietki juz mamy to w genach od urodzenia.a i slyszalam od znajomej ,ktora byla dwa razy, potem zrezygnowala, bo mowila ze to bez sensu i glupie.
tak wiec ja uwazam ze to sie wie,a i polozna podczas porodu mowi co robic.
a zkondzia to straszny kinomaniak po tatusku chyba,bo ja to zaraz na poczatku filmu zasypiam :ico_oczko: :-D :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:
kasia pieprzyk na biodrze ale zalotnie :ico_oczko: :-D no to sexi synowa mam :-D konrado niestety nie ma.
a co do mleka to ja do 3 lat bede dawac modyfikowane jak tylko bedzie chcial pic,bo jest bardziej odzywcze niz krowie.a krowie do kakao lub budyniu bede dawac.
a i oczywiscie czekam na ciebie z plodzeniem nastepnego malucha :-D
ilonka to ty sie bierz za chlopaka :ico_oczko: jak zerkasz na ciuszki to cos ci tam po glowie chodzi...bo bablu widze ze juz gotowy i ciuszki zbiera :-D
ta bajka to smieszna jest,ktos mial niezla fantazje do tych stworkow.konrad smieje sie jak maka paka trabi na trabce,upsidaysi i ten niebieski caluja sie,jak ten niebieski upada na ziemie,cwierka jak ptaszki pokazuja a duzo by pisac..... :-D pewnie imiona poprzekrecalam ale jeszcze kilka odcinkow i bede bezbledna :-D :-D
delfina mozna nagrywac jak masz nagrywarke dvd. ta bajka jest na cbeebies i to angielski kanal.my mamy freeview, to cos jak satelita,tylko bez talerza satelitarnego i nie placisz abonamentu a jest sporo kanalow.dekodery sa w kazdym sklepie nawet tesco.
a o czym ta bajka jest to ciezko powiedziec,dzieci chyba bardziej ja rozumieja :-D postacie mowia dziwnie lub kiwaja glowami tylko narrator po naszemu mowi :-D :-D
o jeny ale sie rozpisalam o tej bajce,jak by to niewiadomo jaki film byl :-D :-D
a ja slyszalam ze jak dziewczynka to sie zle wyglada bo coreczka zabiera urode mamie a jak chlopak to wyglada sie ladnie.ale to tylko takie gadanie.....
felicity i jak juz spakowani jestescie i gotowi do podrozy???

a u nas noc byla kiepska,konrad ma goraczke i prawie pol nocy nie spalam.bo on oczywiscie w naszym lozku sie wiercil.nie mam pojecia co to bo ani nie kaszla ani kataru nie ma,nic tylko goraczka.teraz spi ale jak wstanie to zmierze mu goraczke i jak nic nie spadla to wybiore sie do lekarza niech go poslucha.
ja teraz kawke doje,jak nigdy.no ale po takiej nocy ledwo na oczy patrze i jak to chore dziecko marudne.
moze to zabki mu ida.a tak wogole to ile zebow ma male dziecko?

[ Dodano: 2007-03-22 ]
ilonka super ze operacja mamy sie powiodla i niech teraz szybko dochodzi do sil :ico_prezent:
a wy moje bidule przyjezdzajcie z bablu do londynu, ja was zapraszam do siebie.bablu niech zalatwia co ma zalatwiac a my sie pogoscimy :-D
duzo zdrowka dla Vinee i dla ciebie.
a co do plecow to mnie tez bola i juz nie wyrabiam.nawet masaze pawla nie pomagaja.ja mowie ze to od dzwigania konradka ale wydaje mi sie ze za duzo slecze przed komputerem :ico_wstydzioch: no ale tego nie powiem mojemu slubnemu.niech mnie pozaluje troche i da w nocy odsapnac :ico_wstydzioch: :ico_oczko: ale po calym dniu z maluszkiem to czlowiek naprawde na nic nie ma ochoty.juz od tygodnia albo i dluzej zasypiam przy usypianiu konrada.
a tak wogole jak wy usypiacie maluszki?a moze same w lozeczku zasypiaja.
bo u nas konrad zarzuca swoje kopytka na mnie ( po mnie to ma)i reka obejmuje za szyje i tak wtuleni zasypiamy :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 mar 2007, 17:41

ale sie rozpisalyscie :ico_szoking: mam nadzieje,ze Kondzio szybko wydobrzeje :ico_chory: Ilonka ja tez czytalam,ze to krwawienie z nosa to normalne,takze kasiaa nie musisz sie przejmowac ciezarowka :-D z dziasel tez mi leci hihi...a ja dopiero w ciazy,atez mi sie podobaja dziewczece ciuszki hihi....T bardzo chcialby dziewczynke ,ale najwczesniej za 2-3 lata hihi...a moj dzidzius ciagle sie rusza,albo tak urosl,ze go za kazdym razem czuje :ico_brawa_01: marucha frost,ten grafik to przesada !!!!!w ksiazce dla :ico_ciezarowka: jest napisane,ze w ciazy nocek robic nie wolno,to niebezpiecznie :ico_noniewiem: twoja szefowa,to wredna jak nie wiem co !!!!!!!felicity tobie to dobrze ,do polski ....ehhhh...delfinka ty na razie daj sobie spokoj z porzadkami he he mysle,ze przejdzi8esz sanepid(czyt mame ) felicity zelaza nie biore,tylko witaminki dla ciezarowek i magnez,bo mialam twardy brzuch i bolal ...nie chcieli mi dac,to sama sobie biore jeden na noc,mam z polski i teraz juz brzusio super....zamowilam sobie testy od takiego goscia z ogloszenia za 20 f,przetlumaczone na polski...jutro ma mi wyslac...miejmy nadzieje,ze w konia nie zrobi ,bo mu dzis postal orders wyslalismy...ale nawet na gg z nim rozmawialam i wydaje sie spoko,nawet mowil,ze teraz tlumaczy testy na ciezarowki i autobusy i za 2 tyg bedzie juz mial...jego kobieta jest angielka ,ma 46 lat,wiec on pewnie tez jakos tak,wiec chyba numeru nie zrobi...poza tym podal adres itp wiec mylse,ze na 20 funtow by sie nie polasil hihi...a nam bardzo zalezy na tych testach,bo ja nie jestem w stanie przetlumaczyc ok 1000...jemu to 1,5 miesiaca zajelo :ico_szoking: ja to bym sie na pamiec angielskich nauczyla,bo jak czegos nie rozumiem ,to i tak zapamietam,bo zawsze cos skumama,ale tomcio ,biedny nic nie jarzy i czytac po angielsku nie umie :ico_olaboga: teraz to ja sie wezme za jego angielski,bo jak nie to pozycze paska od ilonki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 mar 2007, 18:08

hej mamuski i ciezarowki hihi

no to zaczynamy wielkie odliczanie.... do porodu Kasi !!!!!! hihi

Felicity to mnie nie pocieszylas zbytnio.... ja pierwsza zmiane zaczynam o 6... adas wyjezdza z domu zwykle 6.30... wiec moze byc ciezko... ale tak jak mowisz moga byc rozne godziny....zreszta co ja sie bede na zapas zamartwiac... i tak jestem dobrej mysli...
ty tez napewno cos wykombinujesz.... zawsze mozna tez jakas nianke zatrudnic...

martuchafrost kobiety w ciazy nie powinny pracowac na nocnej zmianie... !!!!! :ico_nienie: wiec jakis naduzyc sie dopuszczaja .... nie daj sie!!!!
mi do macierzynskiego jeszcze dalej niz blizej.... hihi ale za 3 tyg lece do polski hihi wiec kwiecien prawie minie... a maj rownie szybko.... hihi zreszta poki czuje sie swietnie i w pracy mam luz hihi to nie chce mi sie w domu siedziec.... hihi

ale tobie sie nalezy wolne i to juz!!!! uwazaj na siebie i na brzuszek!!!!!

Lucy w moje ksiazce jest napisane , ze w ciazy moze sie zdarzyc przekrwienie sluzowki nosa lub krwawienie z nosa, wiec mysle , ze nie masz sie co przejmowac.... poczytaj jeszcze dokladnie na necie


a czy wasze maluszki,tez z polski i te z dostepem do polskiej tv... ogladaja "budzik" ???? taki program na tvp1 hihi tam sa dwa kotki Ruda i Budzik... i wlasnie ta ruda animjuje i glosu uzycza moja szwagierka... adasia siostra hihi nawet bylismy na jednym nagraniu.... fajna ekipka... jak w polsce bawilam 3 letniego piotrusia to bylam na biezaco z bajkami itd.. a teraz to zupelnie nie wiem co dzieciaczki kreci....
nieldugo znow bede w temacie..... :-D
hihi
lece dopilnowac obiadku... bo gotuje barsczyk czerwony.... a na drugie karkoweczka zapiekna z cebula,i serem zoltem... pycha.... dysponuje przepisem.... hihi
aha wlasnie sobie przypomnialam a propos..... Lucy pytalas mnie o przepis na szaszlyki (nie wiem czy tu czy na czerwcowkach) ale podaje szybkoy ...baaaardzo proste danie,.. nabijasz po koleji... pokrojone w wieksze kawalki skladniki.... czyli filet z kurczaka, pieczarki (male w calosci- wczesniej trzeba je chwilke pogotowac zeby sie nie łamaly ), ananas, cebula, papryka.... .. mieso najepiej wczesniej zamarynowac... nastepnie calosc doprawiamy , ja preferuje ostra papryke w proszku i pieprz.... zapieka sie ok 30 min ... kilka minut przez wyjeciem mozna posypac je zoltym serem.... hihi
smacznego hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lece, bo adas wlasnie wrocil, a wieczorkiem idziemy na urodzinki kuzyneczki.... hihi

buziak :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 mar 2007, 19:41

Mam chwile wolnego, bo mąż pojechał po pizzę... dzisiaj odpuscił mi gotowanie, bo... rano dostałam wiadomośc, ze jedna z kwietniowych ciężarówek rodzi i tak to mną wstrząsnęło (oczywiście pozytywnie :-) ) że cały dzien chodze rozkojarzona i przezywam, że to już niedlugo... no, teraz poczułam powiew porodu na karku...

Ilonka bidulko ty nasza, że tez cię okropne wirusy dopadły i jeszcze Vinee :ico_olaboga: przesyłam gorące buziaczki i uściski... a wirusy niech ida sobie, a sio... I świetnie, że operacja mamy się udała...

Madziorka ale ci fajowo... zakupy, imprezy... i jeszcze urlop w Polsce...

Martucha ale wg prawa nie wolno ci pracować na nocki w ciąży :ico_nienie: mnie moja położna zaraz na pierwszej wizycie napisała list do mojego managera, że mam mieć tylko dzienne zmiany, nie wolno mi dźwigać itd.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 mar 2007, 19:42

dzieki madziorka :-D

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

22 mar 2007, 19:43

heyka lasencje!!!
wybaczcie, ze nie odpisze kazdej po kolei, ale moj komp by tego nie wytrzymal i tak sie ciesze, ze moge jeszcze z niego korzystac choc jedna strona otwiera mi sie z 15 minut-koszmar wrrrrrr. Moj mezus powiedzial, ze kupi mi nowy sprzecior, ale jak wrocimy z Polski hmmm a teraz? co bedzie przez miesiac??? miesiac bez TT, oj :ico_nienie: jakos dam rade-chyba :ico_placzek:
Ok, uciekam poczytac jeszcze inne wateczki!!!
Pozdrawiam i wielkie buziaczki dla Was!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 mar 2007, 19:47

coraz gorzej ze mną... nic nie pamiętam z tego co napiszecie :ico_olaboga: cos mi tam utkwi w głowie a reszta wywiewa w trybie natychmiastowym...
wybaczcie więc :ico_sorki: postaram się poprawić...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 mar 2007, 21:15

kasik ja mam to samo :-D skleroza ciazowa hihi edytka wracaj szybko :-)

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

22 mar 2007, 21:32

ciezarowki skleroza ciazowa wybaczona,ale potem litosci nie bedzie :ico_oczko: :-D
madziorka ja chce ten przepis na karkoweczke :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo od dawna za mna jakas pieczen chodzi ale nie umiem zrobic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tak wiec czekam,a i powiedz mi jakie ty mieso kupujesz tutaj,tzn podaj mi nazwe po angielsku.

a konrado ma tylko jakiegos wiruska,tak wiec jutro pewnie bedzie juz lepiej :ico_haha_01: kupilam w koncu termometr do ucha ,bo z tym pod pache juz tracilam cierpliwosc.musialam z 3 razy mierzyc konradowi temp zeby dowiedziec sie jak ma.bo sie wierci i wyrywa i termometr wypadal.a teraz jest super.sekundka i juz wiem .
a teraz to sie juz zegnam z wami :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 mar 2007, 22:27

ja mam jutro wolne i sobote :ico_brawa_01: jutro na 9 do poloznej,ale pewnie powie,ze wszystko ok,jak zwykle ;)tomek mowi,ze w nocy narzekam jak stara babcia...ale w nocy mnie wszystko bierze...tzn nie moge sobie miejsca znalezc i jak sie wierce,to mnie brzuch pobolewa,bo go ugniatam hihi ciekawe czy scan wyludze?taka jestem ciekawa...bo dzidzius duzo wiekszy...jak sie rusza to czuje w dwoch czesciach brzucha...tak jakby reka i noga na raz ruszal :-D

[ Dodano: 2007-03-22 ]
fela fajnie,ze kondzio lepiej i ze znalazlas sposob na mierzenie temp,chyba rzeczywiscie ten termometr najlepszy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość