Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

31 sty 2008, 00:04

a my mamy zrobione zdjecie paszportowe!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
Potem wkleje zdjatko, teraz lecimy zmienic zakupkana pieluszke paaaa :ico_oczko:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 lut 2008, 00:23 przez Kasia3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 sty 2008, 00:45

my do paszportu robilismy fotke 4 razy :ico_szoking: :ico_szoking: a do drugiego paszportu juz tylko raz i bylo w miare po to pierwsze bylo nie za bardzo...

wrocilismy od znajomych i oni mieli takie krzeseleczko do karmienia, wsadzilam tam mala tak dla przymiarki i wygladala bosko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak ladnie tam siedziala, skoro sie trzyma ladnie to chyba moge jej kupic, no nie?? i tak jej chyba kupie :)

[ Dodano: 2008-01-31, 08:23 ]
Hej dziewczynki, wejdzicie na tego linka, ode mnie dla was :)

http://www.paczekdlaciebie.pl/258714

[ Dodano: 2008-01-31, 08:28 ]
tak tu cicho a ja nie spalam cala noc :ico_szoking: wstalam teraz i ogladam krzeseleczka dla Amelci, nie moglam wogole zasnac, przekrecalam sie z boku na bok dzis bede wygladac jak zombi, ale nie pojde spac bo znowu w nocy nie usne :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

31 sty 2008, 12:32

karolina-ch, mniam mniam pączuś pyszny :ico_oczko:

Kasia3 w weekend mieliśmy babcię i dziadzia z sobą na nartach :-D

:ico_tort: dla Łukaszka :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:

:ico_tort: dla Szymusia :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:

:ico_tort: dla Kacperka :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:

jestem dzisiaj :ico_zly: znowu nie ma wody- wczoraj też nie było- i ponoć aż do 13.00 a i tak pewnie będą opóźnienia :ico_zly: obiad , sprzątanie legło w gruzach i zapał na smażenie pączków :ico_placzek:
Julia ma nowe słowo ---dita :ico_szoking: czasem brzmi jak edita- tym razem ciocia jest zachwycona :-D ale jak powtarzam jej mama mama to albo się śmieje albo wali tata :ico_olaboga: i już córeczka tatusia

Basen to dobry pomysł, ale słyszałam, że dla takich maluszków woda nie może być chlorowana tylko ozonowana :ico_noniewiem: ja nie próbowałam jeszcze
teraz w Lądku byłam na basenie termalnym- rewelacja- woda ze środka ziemi gorąca, która jest schładzana do tem ok40 stopni ale śmierdzi, bo jest z siarką i jeszcze czymś.... :ico_noniewiem: ponoć przychodzą tam z dzieciaczkami, dzieci do lat 3 mają za darmo

:ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-31, 11:37 ]
karolina-ch, śpisz???????????

[ Dodano: 2008-01-31, 11:54 ]
jak już mi się spodobało przed kompem to woda przyszła :ico_zly: i słoneczko wyszło -ale chyba zamiast w gary lecimy na spacerek :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 sty 2008, 13:28

nie spie, bylam w sklepie z samego rana, musialam wyplacic kaske bo pani z avonu przyszla z moim zamowieniem, mala byla w szoku ze po 8 lecimy na zakupy, ale dobrze ze poszlam bo teraz pada :( czekam na mojego mezulka i musze go namowic na jakies krzeseleczko dla malej, na szczescie on dla niej to by gwiazdke z nieba.. wiec nie powinno byc problemow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mala wlasnie pruka sobie buzia i juz sobie wyobrazam ze jest cala mokra, zalozylam jej na chwilke sliniaczek ale byl caly u niej w buzi wiec musze sie naszykwoac na czeste przebieranie i juz...u nas sie nie obchodzi tlustego czwartku ale moze jakiegos paczusia sie zje:)
mam smaka na faworki :ico_olaboga:

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

31 sty 2008, 14:25

no tak tlusty czwartek "szczescia miec nie bedziesz jak nie zjesz" taaaaaaaak i jak sie tu odchudzac ...
u nas tez nie ma tlustego czwartku, ale paczusia kazalam mezowi kupic jak z pracy bedzie wracal, bo my bylismy na spacerku, ale o paczkach zapomnielismy, a nie chce malucha ciagac znowu, bo dzisiaj jak go wzielam na spacer to cala droge sie ani razu na mnie nie poatrzyl taki obarazony ze smialam go z domu wyciagnac :ico_szoking: wiecie co czasami wydaje mi sie ze on rozumie duzo wiecej niz mi sie wydaje!! normalnie smutno mi bylo , ja do niego gadam a on glowa w druga strone!! niczym nie moglam go sprowokowac zeby sie poatrzyl :ico_placzek: ojjjjjjjj dzieci

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 sty 2008, 14:29

marta ja tez to przechodze, nie wiem czemu mala sie na mnie obraza i nawet sie nie spojrzy wtedy, udaje ze ja wozek tak ciekawi ale ja jej mine znam... :ico_zly: taka obombana

[ Dodano: 2008-01-31, 21:47 ]
heeeeeeeej dziewczynki nie obzerajcie sie juz i napiszcie cos, ja paczka nie jadlam tylko tak cybernetycznie gryzlam, niby ze kalorie a wlasnie popchlismy z mezem dwie pizze (wspolnie oczywiscie) i popijam piwkiem, pisze poki widze klawisze hihihi zartuje, kupilismy dzisiaj malej kilka ciuszkow, pajacyki, sliczne ogrodniczki i bluzeczki, ale na wiekszy rozmiar bo teraz ma wszystko na styk jak troche podrosnie to bedzie chodzic chyba w samej pieluszce, wiec zakupy sie udaly a moj kochany maz doradzil mi i kupilam sobietez ladnego ciuszka i juz sie czlowiekowi robi troche lepiej jak ma cos ladnego na siebie wlozyc, tyle ode mnie, pozdrawiam i lece konczyc piwko :)

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 lut 2008, 01:53

karolina-ch, ja takiego pączusia dostałam od mojej mamy.
Ja również miałam wirtualnego pączka,a byłam w sklepie polskim i ciemnota nie kupilam.
Z tym obrażaniem to ja raz mojej małej pokazałam jak się można obrazić ale tylko przez 10 minut bo się rozpłakała i potem było już w porząsiu. Ale jeden jedyny raz tak zrobiłam bo straciłam cierpliwość :ico_szoking:
A ja dzisiaj jeden raz tylko wstawałam do małej po 5 godzinach spania wstała na jedno ciumkanie i potem wstała o 6:20 jak zawsze. A i raz obudziła sie o 4 i pogadałą sobie, ja się zawziełam i do niej nie wstałam a ona sama usneła. :ico_szoking: jak to jest możliwe, ona nigdy tego nie zrobiła jeszcze. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-01, 00:54 ]
Zapomniałam Zosiak będzie miał paszport 14.02 !!!!!!!!!!!!!!! :-D
Super data!!!!!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-01, 00:58 ]
ale dzisiaj jestem zapominalska!!!
Apropo tegoo basenu, dlatego niechce małej wziąść bo włąsnie nie możesz zapewnić 100% czystej wody w basenie dla maluszka, a maluszek na 100% napije się, więc bardzo się ryzykuje !!!!! wole poczekać, nigdzie nam sie nie śpieszy!!!
A tu dołanczam zosiaka w krzeselku swoim !!!
Obrazek

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

01 lut 2008, 10:51

My się na basen wybieramy na wiosnę.
Wszystkiego najlepszego dla Szymka, Łukaszka i Kacperka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Amelka jak je to całą buziem ma z jedzenia, bo ona takimi małymi kęskami, a ja czasem jej całą łyżeczkę daję, jak zapomnę, a i tak ma taką maleńką. Ona dostaje normalną łyżkę i nią miesza w miseczce i próbuje jeść, czasem nie tą stroną, ale jak przypadkiem coś nabierze, to wszystko jest brudne, fotelik, on i nawet jej wlosy. Podładam już pieluszkę, ale nic to nie pomaga.
W końcu udało mi się spotkać z panią prof od psychologii i niestey jest to starsza pani i nie udało się umówić na egzamin z całej psycholingwistyki, a jak usłyszała o gramatyce umysłu, to zobaczyłam przerażenie w jej oczach. Stanęło w końcu na teoriach umysłu i psychologii osobowości w kontekście akwizycji języka. Cóż, nie na temat, ale trudno.
Pruedenc, cieszę się, że wszystko w porządku.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

01 lut 2008, 13:48

dla mnie etz data pamietna bo 14.02 mialam pierwsze usg :))

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 lut 2008, 14:31

Yvone, to się nagimnastykowałś z panią profesor ??
karolina-ch, pierwsze uzg miałam 2ub 3 stycznia w szpitalu, bo wystąpiło mi małe krwawienie!! Naszczęście było to nic poważnego. Wyrazić się nie mogę :ico_puknij:
Za to drugie było już z filmikiem na CD. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości