Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 sty 2008, 11:40

Edytko sliczna Wikunia :-D :ico_brawa_01: ,w podpisie sobie wstaw jakies zdjecie i suwaczek :ico_oczko: kopiujesz kod z fotosika i wklejasz w profilu i juz :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-31, 10:41 ]
Tutaj masz suwaczki http://www.suwaczek.pl/

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 sty 2008, 12:37

Edytko bardzo ładna córeczka :-D a jakie bujne włosy :-D :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

31 sty 2008, 12:50

tak tu sobie chciałam Was podglądnąć :ico_wstydzioch: i jestem w szoku :ico_szoking: dzieciaki już tak podrosły i są takie śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mam pytanko: kiedy obniżyłyście łóżeczka?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 sty 2008, 12:56

CZESC AGA ja obnizylam jak Wiki miala 6 miesiecy :-D bo siada i wstaje

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

31 sty 2008, 13:33

Heeeej!

Edyta- ale piekna masz corcie- i jakie ma wloooosy! SZOK!!!

Madziorka- odezwij sie, jak dasz rade, jak juz bedziecie w nowym domku i ogarniecie wszystko..

Karla- fajnie ze cos napisalas... Naprawde milo. A co do apetytu - noduzy chlop.. nie ma co..
Najwazniejsze ze zdrowy!

Lucy - Oli rewelacja :): Dawno go nie pokazywalas

Wiecej nic oczywiscie nie pamietam.. Bo zakrecona jestem strrrasznie.
We wtorek wrocilam z pracy o 7 rano:/ Poszlam spac o 8, jak moje chlopaki juz wstawaly.Pospalam do 13,ale dostalam okres i chodzilam wczoraj caly dzien jak cien czlowieka. Dzis tez wymemlana cala, a zaraz smigamyz Krzysiamido Gdanska na paczki ijakies pysznosci. Potem poczta, wysylka paczek, obiadek i do pracy. Wczoraj byl egzamin-ale stwierdzilam,ze mam to gdzies-bedzie poprawka i tyle.Bylam tak zamasakrowana i zmeczona, ze zasnelam nad testem. I wyszlam - pierwsza. Poprawka 11.W sobote egzamin i do pracy na 19.
Ostatnio za duzo chyba tego wszystkiego, bo czuje ze mi sil zaczyna brakowac.. Czekam na babskiego sledzika w przyszlym tygodniu, to moze naladuje akumulatory. A jak juz zdam wszystko, to zrobie sobie dluuuuga sjseste! :):

Kochane moje- obzearjcie sie dzisiaj, trzeba sobie troszke oslodzic ta szaro-bura codziennosc! Oby do wiosny!

[ Dodano: 2008-01-31, 12:34 ]
Co do lozeczka- ja obnizylam dopiero teraz - bo Maly zaczal ostro buszowac po nim i wychylac lepek.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 sty 2008, 14:15

Co do łózeczka obnizyłam około 6 miesiąca :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 sty 2008, 15:14

Ja szykuje obiadek Obrazek ,Wiki sie bawi w łóżeczku :-D ale cos cicho moze spi :ico_oczko: JULI moze przez cufal jakos zdalas co?? :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

31 sty 2008, 16:39

no nie!!!!!!
wysłałam wam 2 posty i nie ma ani jednego, chyba mnie trafi

napisze tylko że wybieram sie po pracy na pączki do mojej mamy, domowej roboty zbitą śmietaną, zrobiłam wam smaka co nie?? gdybym mogła chętnie bym się z wami podzieliła

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

31 sty 2008, 17:02

nie moge otworzyc zdjec edytki :-(

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

31 sty 2008, 17:46

Jestem.
Dziś Tomek spał całą noc. Matko pierwsza przespana. A ja jaka wypoczeta. jednak pobudki kilka razy w nocy, chocby i 10-minutowe to męczarnia. Niesamowita różnica.
Chodze dzis, sprzątam, gotuje i nadal mam duzo siły. Oby do wieczora nie przeszło bo mam dzis siłownie i przyda sie power.

Karla widze że na Ciebie trzeba nakrzyczec to od razu sie naprawiasz hehe. Koniec focha. Wpadaj czasem z kilkoma chociaz zdaniami.
Jacek mega wielki facet :ico_szoking: .

Edytko córunia śliczna. Druga tez podejrzałam sobie na fotosiku. Ale masz pociechę. Jeśli chcesz wkleić zdjęcie na TT to:
obok linku pod zdjęciem jest napisane pobierz pozostałe kody. Kliknij na to i skopiuj najlepiej trzeci od góry i wklej na forum. powodzenia.

Alinko jak kupka? U nas juz dobrze. Kropelki działają. Też na początku nie chciałam ingerować, ale mama mnie przekonała. Kropelki nie działaja tak jak czopki. Tomek sam steka i wycika hehe. Tylko kupka jest bardziej miekka i łatwiej mu to idzie. Także nie bój sie i zakup te krople na wszelki wypadek niech sobie stoją na ciężkie czasy.

Juli ale ty masz grafik, nie zazdroszczę. Przystopuj troszkę bo faktycznie padniesz któregoś dnia.

Aga78 lepiej wczesniej obnizyć łóżeczko i sie nie stresować. Wszystkie tutaj zaczełyśmy obniżać w podobnym czasie jak pierwsze czerwcowe dziecko usiadło, czyli koło 6 miesiąca.

Dzis juz raczej nie zajrzę. Może to tez przez ten komputer nie moge wieczorami zasnąć?? Spróbuję bez neta wieczorem, może cos sie zmieni?
Jutro sie gościmy z Tomkiem u mojej kumpeli ze szkoły. Ona tez przeprowadziła sie po szkole do szczecina więc to moja jedyna koleżanka tutaj z młodości hehe.
Ma synka, który w tym miesiący skończył roczek. zobaczymy jak chłopaki sie dogadają?
No to papapa.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość