justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

antykoncepcja młodej mamy

03 gru 2007, 14:34

witam. Mam maly problem, karmilam dziecko piersia i brałam tabletki antykoncepcyjne dla matek karmiacych CERAZETTE ale kilka dni temu przestalam karmic córke i niewiem czy nadal moge brac jeszcze te tabletki jesli juz niekarmie, prosze o jakas rade

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

03 gru 2007, 20:02

jesli przestalas karmic automatycznie musisz przejsc na inne tabletki bo cerazette nie beda w pelni skuteczne bo rozumiem ze dalej chcesz sie zabezpieczac.:)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 sty 2008, 09:14

Witam!
ma problem związany z braniem tabletek anykoncepcyjnych.... trochę skomplikowany, ale postaram się go jakoś w miarę jasno wyłożyć, otóż:
od czterec h dni biorę tabletki, ale trochę się martwię bo na tą @ czekałam długo - 12 dni się spóźniła, ale tłumaczę to sobie tym że to dop trzecia @ po porodzie więc mogły zaistnieć takie rozbierzności czasowe, tylko że nie wiem czy nie wzięłam tab za wcześnie, bo wygląda na to że @ się tak jaby cofnęła, praktycznie jej nie ma, tyklo takie minimalne plamienie.... i teraz mam dylemat czy za wcześnie wzięłam tabletkę? czy aby napewno nie jestem w ciąży? :ico_szoking: bo podobno bywają takie przypadki w których na początku ciąży występuje plamienie.... :ico_olaboga: przed @ robiłam test i wyszedł negatywny ale może zrobiłam go za wczas? kurcze same wątpliwości....
BŁAGAM POMÓRZCIE!!!!
może któraś z was miała podobny problem?

NICOLA_1985

01 lut 2008, 10:49

nawet jesli skonczylas karmic mozesz dalej brac tabletki cerazette, tak mi powiedzial moj lekarz ginekolog i to samo pisze na ulotce informacyjnej dołaczonej do tabletek, zaprzastanie karmienia piersia wcale nie wplywa na dzialanie tabletek. nie słuchaj takich bredni tylko przeczytaj dokladnie ulotke albo idz do lekarza.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość