Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

01 lut 2008, 09:48

AMELCIU kochana...

Kiedy rozy piekny kwiat rozwita
dzien urodzin Ciebie wita
wietrzyk niesie Ci zyczenia
a sloneczko pozdrowienia
zas, co najwazniejsze
ZYJ STO LAT NAM NA TYM SWIECIE :* :* :) :)

Obrazek



i ja dziekuje za zyczenia... bardzo, bardzo... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-01, 08:52 ]
olala pisze:Eva_1977 też kupiłaś wózik w fajnych kolorkach, taki wesolutki. Za dużo jest na ulicach takich szaro-burych wózków.


dzieki olala
bo ja nie lubie jak jest szaro i buro ;)


MamciuKochana witaj...
jak ja dlugo ciebie nie widziala
a foteczki sa przepiekne i te minki Julci takie rozbrajające :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

01 lut 2008, 09:56

sto lat sto lat dla Amelci niech malo choruje i zdrowo rosnie na madra dzieczynke :ico_tort:

Eva_1977 dla Ciebie tez duzo milosci radosci zdrowka i pociechy z dzieci i meza

mamcia witaj po dlugiej przerwie. super fotki

katelajdka
duzo zdrowka dla Bartusia. a co do eurespalu to nam pediatra mowila ze on wlasnie dziala usypiajaco, wiec jak dziecko jest po nim senne to troche zmniejszyc dawke

olala wozek chyba kupimy chicco, kilka stron wczesniej wklejalam, ale jak go znajde to znowu wkleja. my podobnie jak Eva potrzebujemy glownie na zakupy czy wyjazdy aby sie w samochodzie latwiej zmiescil

potem napisze reszte bo mi tymek przeszkadza

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

01 lut 2008, 10:03

kelly pisze:Eva_1977 dla Ciebie tez duzo milosci radosci zdrowka i pociechy z dzieci i meza


dziekuje Ci bardzo :)

kelly pisze:olala wozek chyba kupimy chicco, kilka stron wczesniej wklejalam, ale jak go znajde to znowu wkleja. my podobnie jak Eva potrzebujemy glownie na zakupy czy wyjazdy aby sie w samochodzie latwiej zmiescil


no wlasnie bardozo nam byl potrzebny taki wózek...
ale swojego Graco za nic nie sprzedam
na spacerki tylko z nim wychodzę :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-01, 09:03 ]
kelly pisze:potem napisze reszte bo mi tymek przeszkadza


Kelly skąd ja to znam hihi

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

01 lut 2008, 10:07

Obrazek

AMELKO Z OKAZJI 1 URODZINEK
Życzę Ci, aby wszystko się spełniło o czym pragniesz, o czym marzysz.
Aby słońce Ci świeciło w oczach, sercu i na twarzy.
Abyś miałA jak najwięcej tego co dobre i piękne.
Byś kochała najgoręcej, a łzy były Twoim szczęściem.


EVA_1977

Żyj tak aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak
aby potem wspominać ją z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz.
Po swojemu!
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

MamciuKochana Juleczka urocza i pięknie i gustownie ubrana, że ho ho! Wojtuś nie da się tak fotografować, zaraz pędzi do aparatu i chce zaglądać co widać na ekraniku

Karolas kryzysiki sie zdarzają, ale po nich zawsze wychodzi słoneczko!!

Ja też rodziłam w obrączce i pierścionku bo raczej popuchnięta nie byłam :ico_oczko:

Mój Wojtuś tak zadziorny się zrobił, że aż czasem oczy wywalam ze zdziwienia :ico_szoking: Złośnik jeden wszystko by zabierał Radkowi co tylko zobaczy u niego w rączkach a jak się mu nie da to taki alarm podnosi :ico_olaboga:
Mam o tyle dobrze, że bawi się wszystkim co mu popadnie, czasem tylko wymaga ode mnie żebym mu asystowała przy zabawach, a tak na codzień sam się bawi.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

01 lut 2008, 11:32

Amelciu życzę Ci słoneczko w dniu Twojego święta dużo zdrówka, mnóstwo radości, ciekawych zabawi masy prezentów
Obrazek

[b]Eva
Aby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego, by mało było zmartwień i kłopotów, by los Ci sprzyjał i padła szóstka w totka i wszystkiego co najlepsze z okazji Twojego święta
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 lut 2008, 11:35 przez asiam_26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 lut 2008, 11:35

Amelko nie umiem pisać wierszyków ale zyczę Ci duuużo zdrówka!!!!!!!!!I żeby Twoje życie było szczęśliwe i żebyś dostarczała rodzicom samych pociech! Precz zmartwienia i choroby!!!:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ja też się wzruszyłam jak czytałam wspomnienia z porodu i jestem za wspomnieniami na każdy roczek!

aga0406 pisze:Mój Wojtuś tak zadziorny się zrobił, że aż czasem oczy wywalam ze zdziwienia :ico_szoking: Złośnik jeden wszystko by zabierał Radkowi co tylko zobaczy u niego w rączkach a jak się mu nie da to taki alarm podnosi
skąd ja to znam???
Dziewczyny mi się tłuką jak nie wiem, a Nina mała zwaniara jak tylko Zuzia jej nie chce czegos dać to uderza w taki płacz że się zanosi nieraz i zapomina oddychać :ico_szoking: Ale ja już nie reaguje zbyt gwałtownie - będa razemzyły to się muszą dotrzeć nie chcę żeby Zuzia musiała ponosić przykre konsekwencje posiadania rodzeństwa. Rozdzielam tylko jak dochodzi do poważnych rękoczynów.

Kurcze Zuzia się dziś obudziła i mówi że ją gardło boli - niecały tydzień w przedszkolu.... :ico_placzek: Ale byłyśmy u lekarki i mówi że nic groźnego, a i wyniki badań tez dobre wyszły :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-01, 10:38 ]
Mamcia fajnie że się pojawiłaś mimo braku czasu - super te zdjęcia Juleńki. Czasem jak oglądam telewizję to najchętniej bym się spakowała i wyjechałą do Danii albo najlepiej do Afryki! :ico_zly: Dopiero po porównaniu z innym krajem widać paranoje naszego...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

01 lut 2008, 11:38

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-01, 10:41 ]
Obrazek

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

01 lut 2008, 11:41

dziewczynki kochane jestescie
jest mi bardzo miło, ze pamietałyscie o moich urodzinkach...
kurcze jak sobie pomyslę, ze to 31 mi wybiła to nie moge w to uwierzyc ;)) hihi

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

01 lut 2008, 11:43

EvaFajny wózeczek
mamciaKochana zdrowia dla Was dużo, a może na gorączkę Calpol w czopkach pomoże. Trzymajcie się dzielnie dziewczyny. Trzymam kciuki za A. żeby pracę dostał
KatelajdkaMoc zdrówka dla Bartusia
Myszka_fCieszę się Twoim szczęściem i założę się, że będziesz pięknie wyglądała w ten wyjątkowy dzień.
LuluA jakie Ty buty kupiłaś Filce że takie wielkie są?
Ja kupiłam Zetpol roz.20 w sklepie za 13.90 takie moro, Łukasz ładnie w nich chodzi i co najważniejsze rzadziej upada bo już się nie ślizga.
Dziewczyny
A ja już całkiem założona - teraz jeszcze kaszel i katar, gorączka i drugie ucho mnie już boli masakra normalnie. Mam nadzieję, że Łukasz się nie zarazi ode mnie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 lut 2008, 11:45

Cześc kochane!

Mamcia No witaj kochana, oj ale się o Ciebie i Julkę matrwiłyśmy, nie znikaj już z na tak długo. Bardzo ładna córeczka, jejkuś a jak urosła, i le ma już ząbków, no rewelacja!

MamaJulci No chyba się zrozumiałyśmy w tej kwesti, bardzo się cieszę!
Co do porodu, to ja właśnie miałm bardzo lekki chwała Bogu poród :ico_sorki: przy Wojtusiu i mam nadzieje, że ten drugi będzie równie szybki i łatwy, oby!
U mnie bóle zaczęły się 9 lutego po "M jak miłość" :-D tyle, że krzyżowe :ico_noniewiem: następnie doszły bóle brzuszne, już nie spałam wcale w nocy, mąz był na nocce więc lekko panikowałm o 3 rano odeszły mi rody, o 6 rano z bólami co 2 minuty jechałam na porodówkę, rozwarcie o 7 było już na 6 cm o 9:45 miałm parte a o 10:10 10 lutego urodził się mój synek!

Wspaniały pomysł, zgadzam się!

Myszko Oby ten dzień był wspaniały, żebyście byli szczęśliwi!

Karolas Kryzysy się zdarzają, mniejsze i wieksze jak to w małżeństwie, mam nadzieje, że dojdziecie szybko do porozumienia!

AsiamZdrówka życze, buziaki!

[size=150][scroll][center]DLA AMELKI Z OKAZJI ROCZKU:[/center][/scroll][/size]

[center]Obrazek[/center]

[center][size=150]W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!![/size]
[/center]

[center]Obrazek[/center]
Ostatnio zmieniony 01 lut 2008, 12:15 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość