Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 lut 2008, 00:51

cze śc dziewczynki
Ja juz po rozmowie kwalif. i wszystko wskazuje na to ze będę pracowała od kwietnia...jeszcze tylko formalności.
Jestem naprawde bardzo zaodolona i podbudowana, usłyszałam dziś że mój anielski jest bardzio dobry, dodało mi to dużo wiary w siebie Obrazek

Natashko, jestem w szoku że T się tyle czasu nie odzywa....i nie odbiera twoich telefonów...ani smsów.... :ico_noniewiem: a nie znasz jakiś Jego znajomych...może oni cos wiedzą...?
Lemo co do koleczek, to ja mogę polecić Gripe Water....mojemu antkowi przeszły kolki po tym w ciągu kilku dni.
Lulu zgadzam się z Tobą, oni zupełnie inaczej myslą niż my kobietkli...ja nie rozumiem facetów, mój maż tez mnie coraz częściej zaskakuje...czaem jestem w szoku Obrazek

A mnie głowa boli jak nie wiem co...juz mnie zaczęła boleć przed tą rozmową i jakos niechce puścić.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 lut 2008, 07:36

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Witajcie :ico_haha_01: Ja juz na nogach od godziny :ico_haha_01:
Ja laze wk.....bo znowu bedziemy mieli delgacje w pon :ico_zly: :ico_zly:
Włascicielka mieszkania chce do nas przyjchac :ico_zly: :ico_zly:
A to takie wredne babsko :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 lut 2008, 10:13

Maggie ale ja juz od 28 tz nie odzywam sie do niego... nie bede sie na sile dobijac kij mu w oko, widzila przeciezze dzwonilam, na telefonie wszystko sie wyswietla i to dzwonilam kilka razy...a nie oddzwonil to jego problem i dzis 6 dzien i jak sie jutro nie odezwie to sprawi ze jak bedzie dzwonil to ja nie bede odbierac, ani odpisywac na smsy, niech sie w nos pocaluje!!!!!!!
a po jego kolegach nie bede dzownic bo po co!! wiem ze nic sie zlego nie stalo bo juz by dzownili oni dawno...
a nie dzowni wlasnie z wlasnej glupoty
Lulu dla mnie to zadne wyjasnienei ze zajety jest.sms nie pochlania tyle czau...

ach juz mi sie o tym pisac nie chce,bo tylko sie wkurzam jeszcze bardziej :ico_haha_01:


Maggie to serdeczne gratulcje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie ze do pracy pojdziesz! a jako kto bedziesz pracowac?? jesli wolno spytac??

ja juz od ponad godziny na nogach,poreobilm prawie wszystko, tylko obiadek dokonczyc musze i prasowaie czeka...
wietrznie dzis u na bardzo wiec chyba nici ze spacerku :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-01, 09:14 ]
Ala to chcoiaz dobrze ze wam sie wlascicielka mieszkania zapowiada :ico_noniewiem: , a po co on wpada? po czynsz czy tylko tak??

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 lut 2008, 13:44

Natashka, :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Temat rzeka....
Po kase nie wpada bo przesylamy jej na konto,ale chodzi o to ze,... :ico_zly: :ico_zly:
p....jedna nic po swojemu nam na tym mieszkniu nie powala zrobic,kiedys jak z nia rozmawialismy to juz z wk... zakomunikowalismy jej,ze meble z duzego pokoju zlozymy i przywieziemy swoje(jak nam wynajmowala mieszkanie wiedziala,ze mamy swoje graty)to nam odpowiedziala,ze na jednej scianie maja stac jej meble a na drugiej nasze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:W mieszkaniu wszedzie sa panele i ona na tych panelach miala polozone stare dywany ,tydz po naszym wprowadzeniu sie przywiozla nam kolejny i kazala mi go w przedpokoju polozyc :ico_puknij: :ico_puknij: W... sie wszystkie dywany zlozylam,meble z duzego pokoju tez i kij jej w oko.We wszystko sie wpier...,a do jasnej ciasnej ja tez mam jakies prawa,wynajmujemy -placimy sporo kasy i niech sie o... :ico_zly: No mowie ci zycie nam chce meblowac,a w pon chce przyjechac na inspekcje bo jeszcze nie widziala jak sie urzadzilismy....heh normalnie czuje w moczu ,ze niezla akcja bedzie :ico_zly: :ico_zly: Mało tego zanim wynajelismy mieszkanie wlascicielka zapomniala nas uprzedzic ,ze w tym bloku nie ma piwnicy i wyobraz sobie,ze te rozlozone meble z duzgo pokoju trzymam w meblach u Gabi :ico_zly: :ico_zly: No jakas kicha istna graciarnia,a ona nam tego nie wywiezie bo nie ma gdzie :ico_zly: :ico_zly: wrrr... :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 lut 2008, 13:54

ja piernicze ale powalona babka :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: jakby ludzie nie mieliprawa ze swoimi rzeczami zamieszkac w mieszkaniu.... :ico_szoking: a strychu nie ma Alu? moze na strych moglibyscie wyniesc???

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 lut 2008, 14:07

Natashka, niestety nie,zagadlalam w tej sprawie sasiadow bo cos mi sie to dziwne wydawalo... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Jak ja znam to nabardziej ja w...,ze powiesilismy w duzym pokoju 2 polki :ico_puknij: :ico_puknij: Z tego co wiem z jakimis lokatorami poklocila sie o to,ze w dziecinnym pokoju zawiesili synkowi na scianie taki maluitki koszyk na pileczki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:
A do dzis pamietam jak mi powiedziala na lodowce prosze polozyc ceratke a na stole bezwzglednie obrus :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-01, 13:11 ]
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: 1200+ rachunki jej placimy do tego wziela od nas 900 zl kaucji i jeszcze we wszystko sie wpierd.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A ona jeszcze nie wie,ze cale mieszkanie odnowilismy ,ciekawe jak zareaguje.... :ico_zly: :ico_zly:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

01 lut 2008, 14:20

Alka mamaGabi:), o litości .co za potwór z tej baby.Ja kiedyś wynajmowałam u jednych i jak się wyprowadzaliśmy to nam z kaucji 50 zł urwała,bo na suficie był ślad po zabitym komarze.Więc pyta mój mąż jak miał go unicestwić a ona mu na to że powinien odkurzacz włączyć i go wciągnąc :ico_puknij: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 lut 2008, 14:23

aniulek pisze:,bo na suficie był ślad po zabitym komarze.Więc pyta mój mąż jak miał go unicestwić a ona mu na to że powinien odkurzacz włączyć i go wciągnąc

No posikam sie zaraz :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 lut 2008, 14:28

aniulek pisze:Alka mamaGabi:), o litości .co za potwór z tej baby.Ja kiedyś wynajmowałam u jednych i jak się wyprowadzaliśmy to nam z kaucji 50 zł urwała,bo na suficie był ślad po zabitym komarze.Więc pyta mój mąż jak miał go unicestwić a ona mu na to że powinien odkurzacz włączyć i go wciągnąc :ico_puknij: :ico_smiechbig:


jeju co za babska

Alu aza ta odnowe mieszkanai to wam z czynszu powinna cosik odjac... :ico_oczko:
z takimi pierdolami, typu ceraty, tam,obrusy tam to juz dla mnie na seri o przesada.... 900zl kaucji wziela wiec niech zamilknie...
i jeszcze 1200 zl bierze... co za potwor :ico_nienie: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

01 lut 2008, 14:31

Natashka, ja juz jej dam szkole,ze jej w piety pojdzie :ico_haha_01: Nie dosc ,ze od nas tyle szmalu bierze to jeszcze nie oplaca podatku....,zlodziejka jedna :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość