Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lut 2008, 13:41

dziewczyny moge juz malemu podawac chrupki?????????? bo on biedak tak patrzy jak jemy :ico_olaboga: a nie udławi sie ??????????????

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 lut 2008, 15:11

martuchafrost, oczywiscie ze mozesz :ico_haha_02: sa takie od 6 miesiaca SMAKOWE :ico_haha_02: oraz mozesz kupic Flipsy w polskim sklepie :-) a patrzec zawsze musisz zeby sie nie zadlawil, taki juz urok macierzynstwa :ico_haha_01: ilonakk9, super ze do nas w koncu zajrzalas :ico_haha_02: Vinne coraz wieksza na tych fotkach :ico_brawa_01: i jaka slicznotka slicznie ja stroisz :ico_brawa_01: a kiedy rodzenstwo dla niej planujecie?
Emilka_M, jednak sie zwolnie przed wyjazdem, wtedy bede miala czysta karte w UK i nie bedzie żadnych problemów

i masz racje lepiej zaczynac od czystej karty :ico_haha_01:

Kurde ja dopiero zjadlam sniadanie zaraz po ALe bede umykac, a wieje u nas tak strasznie ze glowe chce urwac az Natiemu folie na wozek zalozylam jak szlismy :ico_szoking:
O jeszcze wyczailam blisko mnie sklep akwarystyczny super zaopatrzony i czysty :ico_brawa_01: oczywiscie nie omieszkalam zakupic kilku rzeczy :-D (Karol mnie wyklnie)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lut 2008, 16:47

Emilka dzięki :ico_sorki: a ja bylam na spacerze bo zmyliło mnie słoneczko :ico_olaboga: brrrr wymarzłam :ico_olaboga: ale juz w domku jestesmy :ico_brawa_01:
Emilka_M pisze:nie omieszkalam zakupic kilku rzeczy (Karol mnie wyklnie)

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 lut 2008, 16:52

martuchafrost, ty sie nie smiej tylko szykuj miejsce dla mnie na kanapie (chyba juz kupiliscie co?)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lut 2008, 18:49

(chyba juz kupiliscie co?)
_________________

jeszcze nie i nie wiem czy kupimy bo ja chce działke w Polsce kupić, ale te co są w dobrym miejscu sa tez w dobrej cenie ok 100 000 tys zł, wiec tu bym musiala kredyt wziąźć i nie wiem co robic bo jackowi sie nie radzę jemu wszystko jedno jest, a jak kupie kanape to musze i fotele :ico_olaboga: ok 600 F wydam, a jak wezme kredyt to wracam do roboty na nocki w weekendy ( do starej roboty), a popołudniówki codziennie ( od 18 do 1 w nocy) bym była w drugiej robocie, musze cos postanowic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 lut 2008, 18:54

martuchafrost, kobieto ie przesadzaj :ico_nienie: [przeciez ty sie wykonczysz, a tak serio to daj se spokoj z tymi popoludniowkami :ico_nienie: przeciez wy z Jackiem sie wogole nie bedziesz widziec a to nie sprzyja zwiazkom
Jeszcze sie dorobicie powoli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 lut 2008, 18:59

Emilka a co sprzyja związkom???? nie rozumiem tego stwierdzenia, masz na myśli, ze sie rozstaniemy przez to???? watpię :ico_oczko: jak byłam w ciąży i pracowałam po 14 godzin, albo prosto z nocki zostawałam na rano to tez sie widywałam z jackiem rzadko i jakoś żyjemy , i tak jak jacol konczy prace to albo spędza czas z małym ( a ja sie zajmuje w tym czasie czym innym), albo idzie na drzemke i zanim sie oobudzi to ja ide spać, a po drugie my juz nie mamy czasu na dorabianie :ico_olaboga: mamy po 30 lat :ico_szoking: no niestety trzeba z czegoś zrezygnować zeby miec cos w życiu, ja chce Franiowi dać coś w życiu ( mam na myśli mieszkanie albo chociaż kase na dobry start ), a jakbyśmy musieli wracać do Polski????? to co????? tam sie dorobimy???? wątpię

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 lut 2008, 20:39

martuchafrost, zrobisz jak bedziesz uwazac za sluszne ale za duzo chcesz na siebie wziasc (takie jest moje zdanie) przepraszam jesli urazilam

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 lut 2008, 20:45


Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 lut 2008, 20:58

Jasnie Pani :), kliknelam linka, przeczytalam wszystko z ciarkami na plecach, biedne dzieciaczki, ale to taki cud ze wszystkie przezyły i jakie śliczne sa teraz :-) choc musza zmagac sie z tyloma przeciwnosciami

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość