Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 lut 2008, 11:38

:ico_olaboga: moja pamięć też ostatnio szwankuje i zapomniałam o Eryczku.
Eryczku wszystkiego najlepszego życzę Ci :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-02-02, 10:40 ]
Będę później, bo jak to przy sobocie trzeba ogarnąć cały tygodniowy bałagan i zrobić coś koło siebie bo jakaś zaniedbana ostatnio się czuję.

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

02 lut 2008, 11:52

Dzień doberek :-D
Ja też zabieram się za porządki sobotnie, później muszę coś zrobić dobrego do żarełka bo wieczorkiem mamy gości tylko jeszcze wcześniej na zakupy trzeba skoczyć bo w lodówce nawet światełka nie ma :ico_noniewiem: . Kurde coś pałka mnie boli :ico_zly: Miłego dnia i nie przemęczać się kwietniówki Obrazek to idę papa. PS Dziecko gazetę mi wpieprza ... :ico_szoking:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 lut 2008, 13:41

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-02, 12:42 ]
chciałam spróbować z jakąś emotką :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 lut 2008, 13:52

Cześć Lasencje!
Dla Eryśka
Składam Ci życzenia serdeczne, gorące
przede wszystkim miłości, bo to najcenniejsze.
Dużo radości, wszelkiej pomyślności,
a w ogóle zmartwień i żadnych przykrości


Gabrysia, Witaj, ale dawno cię nie było, ja zaczynam prace od 1 marca, i poszukuje niani dla małego, która będzie musiała się zaopiekować małym co drugi tydzien, bo mężuś ma na dwie zmiany, a ja tylko na pierwszą. Też bym wolała sie wymieniać tak jak ty z męzulkiem i mieć kamilka tylko pod naszą opieką. Więc teraz na gwałt poszukue opiekiekunki.

A żłobek zamneli w tamtym roku, gdyż nie było chętnych, bo ja mieszkam w takiej małej mieścinie, gdzie psy zaprzeproszeniem dupami szczekaj. I tez bym była za żłobkiem, ale nonono i teraz musze szukać bo ciotka klotka się nie zgodziła na pilnowanie Kamilka, stwierdziła że sobie 8 godzin nie poradzi.

kari24, dzięki za dobre chęci, ale niestety za duzo nas kilometrów dzieli od siebie , abys Kamilka pilnowała.

Ja też niedawno dopiero ogarnełam chałupke, obiadek tez gotowy, mały drzemie a ja uzależniona siedze na tt, a tu nikogo nie ma

[ Dodano: 2008-02-02, 12:56 ]

Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 lut 2008, 14:06

Hektorka to jedank idziesz do tej pracy? A będzie Ci się opłacać, po zapłaceniu opiekunki, tylko że to co 2 tydzień, to pewnie weżmie mniej! Kurcze tylko żeby znależć kogoś odpowiedniego to trzeba trochę poszulać! A dawalaś jakieś ogłoszenia, czy raczej jakiś znajomi?

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 lut 2008, 14:12

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-02, 13:21 ]
caro, narazie pytam sie znajomych, jeżeli do połowy następnego tygodnia nie znajde to będe dawać ogłoszenie. Zobaczymy.

A na prace się zdecydowałam gdyż, troszke kaski wpadnie, a praca jest biurowa, przed komputerem, a najwazniejsze że juz się zachacze, gdyz tu gdzie mieszkam to ciężko z pracą, tylko że poświęcam małego, wiem o tym i cięzko mi było zdecydować.

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

02 lut 2008, 14:22

Jestem :-D posprzątałam, ugotowałam rosół, Krystek śpi więc chwilka spokoju.
Dla ERYSIA najlepsze życzenia duuużżżo zdrówka :ico_buziaczki_big:
HEKTORKA - mam nadzieję, że znajdziesz kogoś odpowiedniego do opieki nad małym. Masz jeszcze troszkę czasu, kurcze szkoda że ta ciotencja Twoja się nie zgodziła :ico_zly: bo kłopot byłby już rozwiązany.

Fajne te emotki, może i ja coś spróbuję wkleić hmmyyy patrzę i nie wiem jak to wkleić CARO może mi podpowiesz pleas... :ico_haha_01:
Oj i się Krystek obudził więc spadam papa

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 lut 2008, 14:26

Męzus dzwonił i zaprasza mnie dzisiaj do baru, ciekawe co mu się stało??

[ Dodano: 2008-02-02, 13:27 ]
kari24, moje dziecie też się obudziło chyba jakaś telepatia to narazie

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 lut 2008, 14:29

Kari na tej stronie co Kolka podała trzeba zaznaczyć jakąś bużkę i na samym dole jest kod, który trzeba skopiować no i wkleić jak piszesz, nie wiem czy to składnie wszystko napisąłm :ico_noniewiem:

Hektorka mam nadzieję, że znajdziesz kogoś zaufanego, trzymam kciuki i dawaj znac na bieżąco! A jeśli u Was tak ciężko z praća, to może lepiej że teraz znalazłaś coś, bo może póżniej byłoby gorzej!

Ja to sama nie wiem jak faktycznie póżniej zacznę szukać pracy czy coś znajdę :ico_noniewiem: , bo dla tumanów to dużo pracy nie ma :-D ! Jeszcze zosataje praca sezonowa, bo mieszkam w mieście turystycznym, gdzie zawsz szukają na sezon pracowników!

Ale na razie nie będę o tym myślec, bo mnie głowa boli, zacznę myśleć jak faktycznie zacznę szukać roboty, ale to gdzieś chyba dopiero za rok!

[ Dodano: 2008-02-02, 13:30 ]
hektorka pisze:Męzus dzwonił i zaprasza mnie dzisiaj do baru, ciekawe co mu się stało??


Ja też bym tak chciała, niestety mój ślubny w tej kwestii jest mocno opóżniony :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-02, 13:33 ]
Obrazek

bo ślubny wrócił z roboty

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 lut 2008, 15:02

hej kobietki :ico_haha_02:
ja też chciałabym pracę przed komputerem :ico_placzek:
a muszę wam się pochwalić. Oleńka dziś powiedziała TATA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: tzn powtórzyła po tacie, ależ był tatuś dumny :-D
no i też muszę naskarżyć na Oleńkę, nie chce łobuz jeść :ico_placzek: wczoraj przespała mi jeden posiłek, dziś też śpi :ico_zly:

caro, jakie masz ładne zdjątko :ico_brawa_01: a jaka ty sympatyczna na buźce jesteś :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-02-02, 14:03 ]
a ja nadal nie widzę zdjęcia swojego w podpisie i Mordeczki :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości