Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

01 lut 2008, 19:55

witajcie
wczoraj nie wchodzilam juz,bo zezlościłam sie tym filmikiem,ze wrzucic nie moge i nie wiem,moze jak dzis moj M. wroci wczesniej z 2 zmiany to mi pomoze :ico_sorki:

a co do dzieci to mam nadzieje,ze moje malenstwo przybierze,bo ja juz sama przybalam 7 kg wiecej :blush: ,wiec nie wiem dlaczego tak malo wazy
po za tym z usg wychodzi,ze tak naprawde teraz powinien byc 21 tydz i pare dni,jakis tydz,poltora przyspieszenia mam wg wymiarow dziecka,a to by sie zgadzalo,bo pamietam moje nieregularne miesiaczki no i dzien w ktorym moglo nastapic poczecie :mrgreen: ,kurcze jak nic czerwcowka jestem,no nic,oby do przodu
13 lutego mam miec tutaj usg i badania-zobaczymy co powiedza w moim szpitalu co bede rodzic

jak sie po za tym czujecie??
mam nadzieje,ze dobrze??

ide kopytka robic
do pozniej
sciskam kazda mocno i tule wasze brzuszki :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

01 lut 2008, 20:41

Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

01 lut 2008, 23:58

księżycowe sonaty
płyną srebrzystą smugą
gwiazdy z nieba zbierają
zostać pragną na długo

by kołysać umysły
w taktach lekkiego walca
kiedy myśli w piżamkach
chodzą cicho na palcach

gdy przytulą, rozpieszczą
czarodziejskim westchnieniem
na rydwanie ze światła
pożeglujesz marzeniem


dobranoc,kolorowych snów i do juterka

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-02, 17:50 ]
co tu takie pustki??

ja po pracy i padam
za oknem wieje i leje-pogoda pod psem

Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

02 lut 2008, 21:43

emalia30, chyba musisz filmik na youtube wrzucić

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 lut 2008, 22:08

Hej, hej

Ja coś dziś kiepsko się czuje, rano bolało mnie jak na miesiączkę brzuch na dole, ogólnie jakoś słabo się czułam :ico_noniewiem: . Nie pisałm bo myślałam, że przejdzie i przeszło ale z jakąś godzinke temu znów miałam takie tępe bóle :ico_szoking: Mam nadzieję, że nic mi się nie skraca ani nie rozwiera :ico_sorki:jak w pierwszej ciąży! Zaczynam panikować. Jak byłam u ginekologa ostatnio to powiedział, że szyjke mam miekką ale u wielorudek to całkiem normalne i mam się nie przejmowac bo wszytsko było pozamykane i nieskrócone. Oby przetrwać te 3 miesiące jeszcze, oby jakoś przetrwać... Ale jest coraz ciężej, w nocy spać nie mogę bo się budze przy każdym ruchu, jak zasypiam to albo Wojtuś coś beblocze pod nosem na spaniu a jak zaraz w czuwaniu albo maluch w brzuchu kopie ... No i już nawedza mnie zgaga :ico_noniewiem: ból krzyży ... Czy te bóle to moga już to być te przepowidające? Ja nie pamiętam od kiedy u mnie prz małym były bo ja leżałam na podtrzymaniu i "od zawssze" skurcze jakies miałm więc nie zwracałm uwagi...W przyszły poniedziałek idę do ginekologa i jeśli będzie się to powatarzać to chyba będę ZMUSZONA MU O TYM POWIEDZIEĆ :ico_placzek: a tak się przed tym broniłam i przysięgałm sobie, że nie będę o takich rzeczach wspominać...

Waga Ja jak na razie przytyłam kilogram :-D i myślę, że tylk od 10 kg dojdę, albo mniej ...W pierszej w 39 tc ważyłam 10 kg :ico_brawa_01:

emalia30, chyba musisz filmik na youtube wrzucić


Też tak myślę!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

03 lut 2008, 00:09

Małgosiu jestem z toba i mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze-daj znac jak juz bedziesz po wizycie :588:

a oto filmik mojego synka-ściągał się cały dzień,ale w końcu sie udało :ico_brawa_01:
miłego oglądania

http://pl.youtube.com/watch?v=l7lHkjD6oAA

Dobranoc majóweczki

Obrazek

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 lut 2008, 11:21

witajcie w ten piekny słoneczny dzionek :ico_haha_02:

Emilko widzialam filmik, super :ico_brawa_01: Dzidzius sliczny :ico_brawa_01: Nawet dojrzałam jego płec hihi, a najpiekniejszy to był dla mnie widok jego bijącego serduszka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Małgorzatko trzymam kciuki, by wszystko było OK :-)

Zycze WAm kochane miłej niedzieli

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 lut 2008, 13:03

Małgosia napisała:
Czy te bóle to moga już to być te przepowidające?


NIe martw się, bo tym sobie możesz te bóle wzmagać. Wcale to nie musi być to, maluszkowi przyjemniej, jelsi się nie zamartwiasz. Głowa do góry, będzie dobrze! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

03 lut 2008, 13:51

witajcie
Małgorzatka, mam dokładnie takie bóle jak opisujesz... w ogóle nie wiem jak mam spać... nie moge na boku bo cholernie boli, na plecach z pół godziny tylko bo znowu boli, nóg podkurczać nie mogę a najgorsze jest wstawanie ból nie do opisania. Nawet jak wstaję z siedzenia to cholernie boli, mam tak dopiero od 3 dni wcześniej nie miałam...
Idę jutro zapisać się do gin, niestety jestem zmuszona zmienić lekarza bo tamten bardzo dobry ale nie będę jeździć do niego ponad 200 km :(


emalia30, śliczny ten Twój synuś :)
tak to już chyba jest zulcia na początku marzyła o synku ma córcie, Ewelka chciała córcie ma synusia Ty chciałaś córcie masz synusia ja marzę o córci więc pewnie będzie synuś hehe

Miłej niedzieli dla wszytskich

[ Dodano: 2008-02-03, 12:51 ]
Anuszka, tak patrzę Tobie zostało juz tylko 3 tyg ale Ci dooooobrze :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

03 lut 2008, 13:58

babe_boom, no niby 3 tygodnie, tylko każdy dzień mija mi jak miesiąc. Wszystko boli, takze juz bym chciała ... :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość