Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

IDZIEMY DO KOŚCIOŁA

22 mar 2007, 10:47

Czy zabieracie Swoje pociechy na mszę.
I jak to u Was wygląda. Czy dzieci są grzeczne. Czy macie specjalną mszę dla Maluchów.

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

22 mar 2007, 20:38

My często jeździmy z Dawidkiem do kościoła na specjalną Mszę Sw. dla dzieci. Wiadomo, od takiego dziecka nie można wymagać aby było grzeczne, ale ludzie patrzą na to z przymrużeniem oka bo to Msza dla dzieci i wiele dzieci rozrabia. Pozdrawiam

amkaczm
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 10 mar 2007, 23:24

22 mar 2007, 23:35

Nikola jak wchodzimy do koscioła zaczyna krzyczeć i płacze jak wyjdę jest spokój. Zaczynam ja podejrzewać że ma "diabła za skórą". Już kilka razy próbowałam, stopniowo ale zawsze kończyło się tym samym. Wkrótce święta ciekawe jak będzie?

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

22 mar 2007, 23:36

aguśka, u nas też jest niby taka msza ale też bardzo dużo starszyzny przychodzi i torszkę styd jak się cały czas ugania za małym :ico_oczko:

Ostatnio Nasz wbiegł pod ołtarz. Poszedł za nim mój M :-D

[ Dodano: 2007-03-22 ]
amkaczm pisze:Zaczynam ja podejrzewać że ma "diabła za skórą".
:ico_smiechbig:

marmati
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2007, 23:42

23 mar 2007, 23:24

amkaczm pisze:Nikola jak wchodzimy do koscioła zaczyna krzyczeć i płacze jak wyjdę jest spokój. Zaczynam ja podejrzewać że ma "diabła za skórą". Już kilka razy próbowałam, stopniowo ale zawsze kończyło się tym samym. Wkrótce święta ciekawe jak będzie?

Ja sądzę, ze może ją coś denerwować np.dźwięk organ kościelnych. Gdybsćie słyszały jak moję młodsze dziecię śpiewa w kościele. Ja się tym nie przejmuję bo chodzimy na mszę dla dzieci.

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

25 mar 2007, 21:34

My z naszą Weroniczką też chodzimy do kościoła.Na początku jest całkiem spokojna-potem już nie może wystać i zaczyna wędrować po kościele.Nawet nauczyłam ją "Aniele Boży".

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

07 cze 2007, 15:59

No to dzisiaj odświeżymy temat :-D
Byliście na procesji?
My poszliśy i Oli bardzo grzecznie siedział w wózeczku a nawet przez chwilkę sobie pospacerował. Odwiedził 3 stacje a potem poszedł z M do domu, żeby z balkonu poobserwować jak dziewczynki sypią kwiatki bo tak nie mogliśmy się przecisnąć.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

09 cze 2007, 18:19

ja z Julka byłam na mszy i procesji całej i nie było zadnego problemu....poszła grzecznie ze mną do komuni...a tak cały czas siedziała w wozku....chodzimy z Nia do kosciólka prawie co niedziele i albo siedzi grzecznie w wozku albo stoi koło nas lub jak stoimy przed kościołem to sobie chodzi ale blisko nas....

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 cze 2007, 12:51

my tez bylismy, mati biegał po trawce bo msza byla na powietrzu. co niedziele nie zabieramy go do kosciola bo wozki nie usiedzi i trzeba za nim chodzic. ja bym tam to robiła bo uwazam ze wreszcie sie nauczy a jak nie bedziemy go brac wcale to potem moze byc gorzej ale M jest inego zdania. mowi ze nic z mszy nie wynosi tylko za nim gania.ale uswiadomilyscie mi ze przeciez moge chodzic na msze dla dzieci i wtedy niech sobie babcie sie krzywo patrza:) smutno mi jest jak chodzimy w niedziele osobno do kosciola, maz na 7 ja na 9...

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

29 cze 2007, 08:27

moja piosenkarka lubi chodzic do kosciola szczegolnie spiewac.......(oczywiscie udaje bo jeszcze nie potrafi) ale grzecznosc szybko mija i konczy sie na wyjsciu przed kosciol na laweczke troszke pomarudzi. zabieram ja w spacerowce bo jest bardzo bardzo zywym dzieckiem :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość