Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 lut 2008, 16:45

hej dziewczyny !!!!
Emalia brawa dla maluszka :ico_brawa_01: jaki boski :ico_brawa_01: az sie płakać chce :ico_placzek: taka pamiątka na całe życie :ico_brawa_01:
Magda super fota w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jakie duze chłopaki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Mikusia pokazuj sie na TT bo jak nie to : :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
hihihihiihi :ico_oczko:
a co tam sie stało ze taką jazde w domku miałas????? o matko!!!! z dzieciakami zawsze tak jest nie ????
ok spadam obiad robic bo ja jeszcze w piżamie :ico_olaboga: nie mam weny, mój Jac chory :ico_olaboga: ja tez cos czuje mnie łąpie :ico_olaboga: oby nie przeszło na Franka :ico_olaboga:
dobrz kobietki buziam Was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

03 lut 2008, 20:29

hej
dzieki dziewczynki za mile slowa-jestecie kochane :ico_buziaczki_big:
Co do wygladu to bym sie z wami kłocila,gdyz pierwszy tez byl syn a bylam brzydka i gruba w ciazy ,wiec nie bede oceniac po tym gdyz nie jest to trafne,moja szefowa naprzyklad z pierwszym wygladala brzydko a tym razem slicznie i ma dwie corki hehe

Imienia jeszcze do konca nie mam wybranego,ciagle mysle i mysle ,mialam dla dziewczynki a tutaj taki psikus hehe-podoba mi sie Gabriel,Błażej,Fabian,Milan-naprawde nie mam pojecia :ico_olaboga:

buziaki,bede uciekac do kosciolka za niedlugo
papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 14:11

Emalia cięzko jest wybrac imię dla chłopca nie ????? jak ja bylam w ciąży to mialam dla dziewczynki chociaz od poczatku ciąży wiedziałam i czułam, ze to chłopak i sądze ze jakbym byla drugi raz :ico_ciezarowka: to tez byłby chłopak :ico_olaboga: u Jacy w rodzinie same chłopaki :ico_olaboga: i coś czuję ze oni tylko "operują męskimi plemniczkami " :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: jakos nikt nie ma dziewczynki :ico_olaboga: dziwne nie?

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 lut 2008, 16:22

witajcie

martuchafrost pisze:a co tam sie stało ze taką jazde w domku miałas?????

wiesz niebylo bijatyki na szczescie :ico_nienie: :ico_nienie:
ale mialam dwojke dzieci chlopca i dziewczynke no i jak wszyscy byli juz razem ,to ta dwojka bawila sie sama a z moja Wiki niechcieli i ja odtracali,to ta mala tak robila no ale powiedzialam jej(im0ze labo sie bawia razem albo koniec zabawy :ico_zly:
no i ze dalam tej malej do zrozumienia ze czy byloby jej fajnie jakby sie ona sama bawila a oni razem??
a ona na to ze nie i sie potem razem bawili
a jeszcze zanik ten chlopczyk przyszedl to wiki niechcacy wylala jej soczek i ta
mala
tekstem:
ze wiecej do nas nieprzyjdzie na ca,y glos i apre razy krzyczala :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

a ja jej an to ze niemusi do nas przychodzic bo nikt jej niekarze :-D :-D
zrobila dziwna mine bo myslala ze stane po jej stronie
a przeciez nic sie niestalo takiego
wiem ze to dzieci ale musze na ta mala uwarzac bo jest abrdzo riozpieszczona i ma to co chce
umnie tak niejest i niedam dziecku wejsc na glowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a tak pozatym to zaraz ide do fryzjera i bardzo sie ciesze :-D :-D :-D
bo juz niedaje rady z moimi wloskami hihi

emalia30 pisze:Imienia jeszcze do konca nie mam wybranego,ciagle mysle i mysle
mnie podoba sie Gabriel i Szymonek

pozdrawiam serdecznie buziaczki papa

[ Dodano: 2008-02-04, 15:23 ]
martuchafrost, duzo zdrowka zycze :-D :-D dla calej rodzinki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 17:16

Mikusia widzisz tak to jest z tymi dziećmi :ico_olaboga: niektórym sie wydaje, ze wszystko mozna :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mikusia1 pisze:a tak pozatym to zaraz ide do fryzjera i bardzo sie ciesze

wklej foty nowej fryzurki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja tu byłam 4 razy u fryzjera i za kazdym razem wydawałam kupe kasy na pasemka, ( sporo kasy) i jak przychodziłam do domu to sobie sama ścinałam i farbowałam, czy Wy tez tak macie, czy chodicie moze do polskich fryzjerek?????? ja juz nigdy nie pójde do angolskiej fryzjerki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 lut 2008, 19:41

hej hej
no własnie Mikusia i chyba Gabriel zostanie bo jak dla mnie jest najlepsze z wymienionych:)-a co do dzieci to znam to doskonale i nie ma co sie przejmowac,bo mozna osiwiec

Marteczko
tez zdrowka zycze jak i przyznaje ci racje-ciezko z imieniem i to bardzo dla chlopakow lobuziakow :-D

milego wieczorku
lece zjesc i poprasowac,a mam co :ico_olaboga:

buziaki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 20:55

emalia30 pisze:i poprasowac,a mam co

Emalia ja codziennie conajmniej jedną pralkę wstawiam wiec ja to mam prasowania :ico_olaboga: ale teraz juz jestem wygodna i jak wykładam pranie z pralki to składam je takie mokre w kosteczkę i zostawiam na jakies pół godz, i potem jak je wieszam i ściągam jak wyschną to sa jak wyprasowane :ico_brawa_01: oczywiście koszule itp jeszcze prasuję, ale rzadko bo Jaca nie chodzi w koszulach tylko od święta
a pomysleć ze tak uwielbiam prasować :ico_oczko:
a imię Gabriel mi sie podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 lut 2008, 22:13

hehe Marteczko wyobrazam sobie ta twoja sterte,jak Kacper byl maly to tez mialam codziennie pranko i prasowanko,w zasadzie to nie powiem,ze nie lubie prasowac,ale po calym dniu pracy i staniu w kuchni po prostu sie odechciewa
Nawet nie chce myslec co to bedzie jak maluszek przyjdzie na swiat i trzeba bedzie jeszcze pol dolozyc z tego co juz jest :ico_olaboga:
Ciesze sie,ze imie Gabriel cieszy sie u was uznaniem :-) -to mnie utwierdza w tym,by tak wlasnie mial moj synek na imie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 lut 2008, 23:32

witajcie
emalia30 pisze:Ciesze sie,ze imie Gabriel cieszy sie u was uznaniem

naprawde bardzo mi sie to imie podoba maly Gabrys hihi
fajnie brzmi

martuchafrost pisze:a pomysleć ze tak uwielbiam prasować

ja tez lubie prasowac tylko czasem nie chce sie noramlnie
a prasowac to musze koszule i spodnie meza bo musi tak chgodzic do pracy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a koszul to nielubie ale teraz to wole je od tychg spodni na kanty :ico_zly: :ico_zly:

a od fryzjerki to wrocialam i chodze zawsze do Polki,nigdy niebylam gdzie indziej bo za drogo a po drugie wszyscy narzekaja :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ato moje fotki
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lut 2008, 00:08

Mikusia bardzo ładnie wyglądasz :ico_brawa_01: i masz rację co Polki to Polki one potrafią zrobić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
emalia30 pisze:Nawet nie chce myslec co to bedzie jak maluszek przyjdzie na swiat i trzeba bedzie jeszcze pol dolozyc z tego co juz jest

hihihihihihihiihi no trochę Ci przybędzie :ico_olaboga: :ico_oczko:
emalia30 pisze:Ciesze sie,ze imie Gabriel cieszy sie u was uznaniem -to mnie utwierdza w tym,by tak wlasnie mial moj synek na imie

bedzie Gabryś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-04, 23:09 ]
Mikusia a za kim córeczka ma takie boskie loczki ????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość