Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 lut 2008, 00:00

Wieczór spokojny
z nocą się wita
płaszczem ciemności
ziemia okryta

Mrok spłynął sennie
na dachy i drzewa
umilkły ptaki
tylko wiatr śpiewa

Świerszcz skończył koncert
skrzypeczki złożył
zmęczony graniem
spać się położył


Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

04 lut 2008, 09:15

cześć dziewczyny!
Wróciliśmy wczoraj wieczorkiem. Było pięknie, odpoczęliśmy sobie za wszystkie czasy.
Teraz tylko na momencik, że już jestem. Więcej informacji i może jakieś zdjęcia, jak ogarnę trochę mieszkanie i uporam się z praniem.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 lut 2008, 14:55

coś tu za cicho się zrobiło
hallo pobudka!

wczoraj jak wracałam z wrocławia to myślałam, że urodze w tym pociągu, dziś miałam się zapisac do gina, ale nie mogę znaleźć nigdzie książeczki ubezpieczeniowej, jestem zła sama na siebie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 lut 2008, 22:06

witajcie

faktycznie cicho tutaj strasznie :ico_noniewiem:

witaj Szczako cala i zdrowa mam nadzieje :ico_haha_02: ???

co laseczki porabiacie,ze tutaj tak pusto??
jak sie czujecie??
maluszki daja popalic??

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

04 lut 2008, 22:31

Cała i zdrowa :)

To my w 27 tygodniu:
Obrazek
A to jedna fotka z wyjazdu:
Obrazek

96 cm w pasie. 75 kg na wadze. Rośniemy.
Bąbel kopie i zdecydowanie do spokojnych nie należy. Rozpycha się, układa ...

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

05 lut 2008, 09:31

szczako, nie przywiozłas nam trochę śniegu?
a brzuszek masz taki malutki w porównaniu do mojego i wydaje mi się, że szpiczsty :-)

szczako pisze:Bąbel kopie i zdecydowanie do spokojnych nie należy. Rozpycha się, układa ...

to tak jak u nas już widać jego kopy jak brzuch faluje :ico_brawa_01:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

05 lut 2008, 09:34

babe_boom, faktycznie, brzuchol mały, jak na 6 miesiąc, a szpic to ma od samego początku. Dlatego wróżą mi chłopaka. Zobaczymy.

Śniegu w górach cała masa. Piękna pogoda, bo do tego słońce. :-D

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

05 lut 2008, 12:10

Witam was Kochane!
emalia30, Obrazek
Bo dopiero teraz doczytalam i doogladalam slicznie sie tam wygina :ico_haha_01: i takie to slodkie! no ale fajtycznie jak na razie zadnej z nas sie nie sprawdza kazda mysli o czyms innym i jest na odwrot!
Najsmieszniejsze jest to ze juz wiem ze to bedzie Kacperek a caly czas w glowie mam ze jednak to dziewczynka w brzuszku siedzi :ico_olaboga:
a co do samopoczucia to ja ostanio tez nie za dobrze z tym moim brzucholkiem sie czuje! W nocy boli nie umiem sie nawet na bok przekrecic nie mowiac o wstawaniu ze dopiero daje popalic! Zauwazylam ze ma to troche zwiazek z gazami ale jest to nie do zniesienia! :ico_olaboga: W czwartek mam wizyte u gina wiec zapytam ale znajac zycie powie ze wszystko jest w porzadku! W sumie rozmawialam z moja polozna co przychodzi do mnie do domu na wizyty i powiedziala juz ze to jest normalne tylko jak tu spac!!!!
Jesli w ogole mozna mowic o spaniu jak sie wstaje co 2 godziny do toalety :ico_noniewiem:
no ale tak poza tym to byloby wszystko swietnie! Kacperek kopie smiga nozkami jak szalony az brzuchem milo trzesie :-D
mam nadzieje ze u was Kochane rowniez wszystko ladnie sie uklada!Buziaki dla was i waszych bobaskow! Milego dnia zycze!
Po poludniu lub jutro postaram sie wkleic zdjecia zakupow KAcperkowych :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 lut 2008, 13:45

Hej

szczako Piękny brzuszek, jak się chwalic to się chwalić... a to mój brzuszek w 24 tygodniu ciąży(przed wczoraj):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rozmiary: waga w miejscu czyli 50 kg brzuszek: 97 cm tez od 2 tyg stoi w miejscu.

babe_boom pisze:szczako napisał/a:
Bąbel kopie i zdecydowanie do spokojnych nie należy. Rozpycha się, układa ...

to tak jak u nas już widać jego kopy jak brzuch faluje :ico_brawa_01:


No moje dzieciątko to umie juz tak ładnie nonono wystawić, że aż miło..sypina swój zadek najczęściej koło pępusia i jest taka duża wypukłośc fakna...i ja sobie wtedy go poklepkuje, kilka razy udało mi się "złapał" szpałcie ...
U mnie juz od dłuższego czasu faluje brzuś przy kopniaczkach, cudowne uczucie...

szczako pisze:a szpic to ma od samego początku. Dlatego wróżą mi chłopaka.


Ja w to nie wierzyłam, że po kształcie brzucha mozna płeć ustalic.... Ja miałam okrągłą kuleczkę przy Wojtusiu i teraz tez mam piłeczkę a urodziałm synka...a teraz może córcia...kto to wie...coraz bardziej mnie kusi, żeby zpytać...ale chyba się nie zdecyduje!

Emilko Piękny filmik ..dzidzia cudna no i jaka pamiątka. GRATULUJĘ SYNKA!

A teraz mała anegdotka odnośnie Twojego filmiku: Oglądam sobie film i zachciałmi mi się siusiu więc poszłam do kibelka no a w między czasie przła moja mama i mój mąż i zerkają co tam oglądam sobie i przychodze a Tomek zbulwersowany pta mnie: Małgoś, dlaczego mi nie pwoiedziałś, że masz filimik z USG oststniego a wogole miałas nie miec USG !!! Mama też zdziwko strzela dlaczego panieńskie nazwisko na USG widnieje skoro zawsze pisało po mężu... Ja się patrzę a tam rzeczywiście Porębska pisze i w śmiech.. Omi mi się patrzą jak na wariatkę a ja im tłumacze, że to film z USG koleżanki, która nazywa się Porębska i to taki zbieg okoliczności :-D Tomasz odetchnął z ulgą, że nie kłamałam, że nic nie ukrywałam no i że jednak jego nazwiskiem sie dokumentuje a nie panieńskiem a mama stwierdziła, że naprawdę bardzo ładna dzidzia i fajna pamiateczka! To tak na marginesie!

[ Dodano: 2008-02-05, 12:49 ]
Ewelina83 pisze:W nocy boli nie umiem sie nawet na bok przekrecic nie mowiac o wstawaniu ze dopiero daje popalic!


To tak samo ja mam i babe_boom, no identycznie tylko, że nas jeszcze boli przy tym ... Ale to jest naormalne... cóż takie życie kobiety ciężarnej!

Zakupy Ja nie mam z tym najmniejszych problemów bo nic nie kupuje... :-D Wszytsko mam nowe bo od Wojtusia, wózek też, szpioszki, pieluchy tetowe, kaftaniki, bluziaki, body ..no wszytsko ... Czyli jeden duży wydatek odpada z czego się bardzo cieszę!

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 lut 2008, 13:52

Brzusio cudny, dość duży na 24 tydzień, przynajmniej tak wyglada na zdjęciu. Ale śliczny, widać, że dzidzia rośnie zdrowo :064:

Co do kształtu brzuszka, też nie wierzę w te przepowiadania ;-) Mam okrągły jak balon, a chłopca noszę w sobie, choć byłam pewna, ze dziewczynka. To tak jak mówią, że jak włosy na nogach rosną szybciej niż przed ciaza, to znaczy ze chlopak. Albo ten motyw, że z któej strony pierwszy raz się poczuło ruch dziecka... Temat przesądów to smieszny i dłuuugi temat...:-)

Pozdrawiam mamusie! :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-02-05, 12:56 ]
NO i nogi masz szczupłe, bo u mnie takie baleronki się zrobiły... i ten celluit... :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość