Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

04 lut 2008, 11:42

Witam
emilia7895, pozdrow naszą kolezanke od nas i ze trzymamy za Nich kciuki
ciesze sie ze bedzie miala juz dzidziusia przy sobie :ico_brawa_01:
kamila_torun, miejmy nadzieje ze wstreciucha baba nie biedzie Cie stresowac :-)
basia24, czekamy na wiesci po powrocie od ginka :-)
Dona, moze masz przesuszoną skore albo od mydla bo ja nie kazdym mydlem moge sie myc bo bym sie rozdrapala :-)
Unas dzis zaczyna sie robic ladniutka pogoda fakt jeszcze na termometrze tylko +2 st ale slonko juz swieci wiec nadzieja ze bedzie pieknie :-)

[ Dodano: 2008-02-04, 10:43 ]
Dona, smacznego jak masz ochote to sobie nie zaluj
Dona pisze:bo co roku w poscie ich nie jadam

ja tez mam takie postanowienie nie jesc zadnych slodyczy :-)

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

04 lut 2008, 12:10

czesc dziewczyny
troszke mnie nie bylo,aleto brak nadchnienia na pisanie no i oczywiscie lenistwo
co do proszku to tez kupilam taki delikatniejszy ,fery i jest naprawde dobry wiec wszystko w nim piore
nasza asia juz z franiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: emilko jak bedziesz wiedziala wiecej to melduj nam :ico_sorki:
pozdrawiam marcoweczki i dobrych humorkow wam zycze ,aby to sloneczkodobrze was nastrajalo i dodalo energi :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-02-04, 11:15 ]
ja o slodyczach musze zpomniec narazie,a uwielbiam,a moj wredny mezulek sie przy mnie zajada,moimi ulubionymi delicjami pomaranczowymi i wczoraj nie wytrzymalam i zjadlam pol ciasteczka,normalnie niebo w gebie :ico_haha_01: :ico_nienie:
wy nie mozecie duzo jesc a ja wrecz przeciwnie wiecznie bym cos jadla i chodze glodna,a jak glodna to i czesto :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-04, 11:18 ]
i mnie tez czest skurcze lapio,a jak juz sie przejde dluzszy kawalek to brzuszek odrazu twardy i strasznie boli,wiec nawet specjalnie na spacerki nie chodze,bo sie nospa koncza,tylko tyle co do sklepu na rogu,czasami caly dzien z domu nie wychodze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

04 lut 2008, 12:24

lalunia pisze:taką biede miałam na mysli bo teraz patrząc na Ciebie i na mnie to naprawde jesteśmy do nich bogaci że tak powiem , i nie chodzi mi o pełne konta pieniędzy tylko o to jak żyjemy, na jakim poziomie, nie wiem czy mnie zrozumiesz ale może tak
Wiem o co Ci chodzi. Szczerze mówiąc. Ja z Kubusiem nie cudowałam. Nie przejmowałam się żadnymi alergiami. Dzieciak jak był mały dawałam mu dużo rzeczy próbować no ale niestety to dziadostwo jakim jest uczulenie sę przypałętało i niestety teraz z moją Julią będziemy bardzije ostrożni. A Tobie Lalunia z całego serca życze żeby Twoja dzidzia nie była na nic uczulona. :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

04 lut 2008, 12:35

ja też jadam wszystko i piję wszystko, no ewentualnie coś po czym mam zgage to nie jem i nie pije, mojej koleżanki syn dostał skazy białkowej po 2 roku życia :ico_olaboga: , lekarz mówił że to dziedziczne, ona miała za dziecka taką skaze i w ciąży piła kakao, a ja mleko pije litrami bo łagodzi mi zgage, boje się że przez to może też u nas coś takiego się pojawić, ale chyba lepsze mleko niż leki na zgage? ja mam ją taką silną że dwie paczki tabletek na tydz bym musiała jeść a to jest raczej przegięcie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

04 lut 2008, 12:44

lalunia pisze:ona miała za dziecka taką skaze i w ciąży piła kakao, a ja mleko pije litrami bo łagodzi mi zgage, boje się że przez to może też u nas coś takiego się pojawić,
Laluna to jest tak że skaza jest dziedziczna ale i może na nią być chore dziecko zdrowych rodziców. Jeżeli mogę coś poradzić to oczywiście w ciaży pij sobie mleka ile chcesz ale jak byś miała karmić piersią to zjedz lepiej jogurcik czy serek niż zwykłe mleko. Ja swojemu Kubie tak zafundowałam skazę białkową bo jak karmniła to jadałam dużo mleka z płatkami i w końcu po jakimś czxasie dzieciak się uczulił :ico_olaboga: a co do reszty alergii mojego syna to nie wiem ską się wzięły

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

04 lut 2008, 12:45

Sylwia.O., potwierdzam w 100 %. to samo powiedziała mi kilka dni temu położna.

:ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

04 lut 2008, 12:45

Mój mąż był prawdopodobnie alergikiem tyle że u niego nie było zmian skórnych a ciągle chorował na zapalenie oskrzeli (przynajmniej raz na miesiąc)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

04 lut 2008, 13:09

monika83 pisze:wy nie mozecie duzo jesc a ja wrecz przeciwnie wiecznie bym cos jadla i chodze glodna,a jak glodna to i czesto


kto nie moze, to nie moze :ico_oczko: :ico_oczko: ja mam teraz takie dni, ze mogłabym jesc ciągle, no i mam juz w nosie to tycie, jestem na koncówce, pewnie jeszcze cosik mi przybędzie, potem będę się martwic

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

04 lut 2008, 13:21

ojej to już się marcówki rozpakowują :ico_szoking: No dziewczyny poczekajcie na nas-lutówki :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Ja piorę w proszku dla dzieci ciuszki dzidziusia i swoje do karmienia (staniki i koszule nocne). Po miesiącu zamierzam prać przynajmniej kilka rzeczy w proszku zwykłym i zobacze jaka jest reakcja, jak sie nic nie będzie działo to przechodzę na zwykły prosze (persil niemiecki :ico_oczko: ). Swoją drogą ci Niemcy musza bić fortuny na Polakach kupujących u nich proszki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

04 lut 2008, 13:25

no niestety niemieckie są dużo lepsze niż te nasze polskie ale to już nie nasza wina przecież
kurcze ja mam nadzieje że jak urodze to zgagi znikną z dnia na dzień :ico_noniewiem: i nie będe potrzebowała mleka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość