Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 lut 2008, 15:00

ojjjjjjjjjj jak cudownie pieeeeeekna pogode mamy normalnie wiosna sloneczko swieci tak ze jak w krutkim rekawku na balkonie stanelam to czulam to ciepelko :ico_brawa_01:
bylismy na spacerku kupilismy paczki bo u nas dzisiaj tlusty poniedzialek :-D teraz maly dosypia na balkonie a ja mam troche czasu zeby wstawic pranie i obiadek przygotowac :ico_duzepranko:
Madoksik znowu ma katar kuuurcze kiedy te straszne choroby mina :ico_zly: cala noc przewracalam go z jednego boczku na drugi zeby lepiej sie mu oddychalo :ico_olaboga: u nas przeprowadzka lada moment koncza juz robic nowe mieszkanko i planujemy pod koniec tego tygodnia sie wproweadzac cholera jak ja sie boje tego zwlaszcza z tym maluchem!!! ale jakos musi sie to udac wstawie wam zdiatko jak sciane pomalowalam malemu i laminat polozylismy teraz tylko dopiescic :ico_oczko:
Obrazek

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 lut 2008, 16:06

A ja jestem coraz bardziej przerażona. W tym tygodniu walczymy o kolejny kredyt i normalnie się boję, że dwa to zbyt wiele, ale nie ma wyboru.
Amisiek na podłodze dojazuje, gada i piszczy i pełza do tyłu i co chwile wali glową w fotel, postawiłam tą miekką stronę, ale ma sapkę. Cóż, zobaczę jak się rozwinie.
Nie wiem skad tak krew z nosa. Może po prostu jesteś osłabiona.
I jak egzamin Pruedence?

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 lut 2008, 17:33

moja mala szaleje z rekami tak nimi macha caly czas, poza tym troche jest markotna.
u nas zimno, pogoda brzydka, nie mam pomyslu na obiad i musze isc zrobic zakupy, a troche mi sie nie chce :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 lut 2008, 17:38

Yvone, dokładnie może to jest osłabienie,karolina-ch, podjec sobie jakiś owocków i może zbadaj sobie krew??
Marta27, super kolorki, powodzenia z przeprowadzką.
Wisienko dokładnie co oglądacie??
Ja też bardzo często wsspominam co było rok temu, a potem myśle co będzie za rok :ico_olaboga:
Pruedence powodzenia na egzaminach i duze buziaki dla Tosieńki.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 lut 2008, 18:14

ja też chętnie bym oduczyla Łukaszka jeść w nocy (budzi się 3 razy) marzę żeby przespać w końcu całą noc

karolina ja radzę zrobic badania krew z nosa to może być oznaka anemii

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lut 2008, 18:37

Hejo my w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: Bogu dzieki.
Tosia już ladnie je, wrocil jej humor, ma tylko troche biegunki ale to ponoć samo przejdzie. Nie był to rotawirus bo badali kał, ale co to było to nie wiedzą. Grunt, że z głowy.
Przy okazji zrobili jej morfologie i małymi bo małymi kroczkami zaczybamy wychodzić z naszej mega anemiii, może to zupki z mięsem tak podzialały, sama nie wiem.

A egzamin napisałam, jutro wyniki, we czwartek ustny. Nie był taki trudny więc myślę ze zdac powinnam ale mam nadzieje, że sie nie przeliczę.

Wisienko apropos super bowl słyszałam, że madonna cos tam reklamuje podczas niego, wystąpi całe 5 s , i dostanie 2mln za każdą :ico_szoking: czyli 10mln.

Apropos krwi z nosa, to oprócz badań krwi polecam ,żeby laryngolog popatrzyl do nosa, bo tam są takie sploty ktore lubią podkrwawiac i czasami trzeba je przykoagulować. Sprawdź sobie też cisnienie czy nie masz za wysokiego.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 lut 2008, 18:46

kasia1983, ja też marze o wyspaniu się, ale musze pochwalić Zosiaka :ico_brawa_01: , bo od dłuższego czasu( od tygodnia dobrego) wsaje mi raz w nocy na mega jedzenia z obu piesi i wraca spać, więc ogólnie wysypiam się.
Tylko mam pytanie zaczełam wprowadzać kaszke raz dziennie, i moje piersi są na granicy wytrzymalości, wiem jedynie, że nie mogę ściągać bo potem mi się przelewa i mam zapalenie piersi, czy mój pokarm się unormuje sam??
Pruedence, od razu widać jak ci się poprawił humorek, gratulacje i duże buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lut 2008, 19:25

Kaisa3 Daj sobie pare dni i sam Ci sie pokarm unormuje , im mniej będzie Zosia ssała, tym mniej będziesz go miała.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 lut 2008, 19:48

Pruedence, ciesze sie, ze tak sie zaczelo ukladac. :ico_brawa_01:

super bowl to mega wydarzenie sportowe, final rozgrywek w futbollu amerykanskim. :ico_oczko: wczoraj wygrala druzyna z ny i u nas byla imprezka :ico_olaboga: ludzie wyszli na ulice i swietowali, normalnie jak w sylwestra. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suuper

napisze raz jeszcze: podziwiam was za karmienie piersia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie wiem jak dajecie sobie rade. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-04, 18:49 ]
Aha, karolina, ta krew z nosa to moze byc wina cisnienia, ale dziewczyny maja racje, powinnas isc do lekarza i zrobic badania

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 lut 2008, 21:05

Pruedence, dzięki za podpowiedź. :ico_oczko:
wisienka24, zapomniałam o tym footbolu, ja nawet nie jaże co i jak z tą grą tak samo z bejzbolem , nawet wstyd się przyznać bo teść od ponad 10 lat jest trenerem bejzbolu. :ico_wstydzioch:
Karmie piersią jedynie dlatego bo Zosiak nic innego nie weżmie do ust, dobrze, że ta kaszka zaczeła jej bardziej smakować!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość