Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 lut 2008, 21:12

madziorka hihi pisze:ja widzialam koszyczki z dzieciakami z przodu

ja widzialam ale w PL a tym ze juz sa w PL zakazane ze wzgledu na to ze sa niebezpieczne

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 lut 2008, 21:25

szkoda :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 lut 2008, 21:29

Uspalam Dziada Malego :ico_olaboga: godzine mi to zajelo :ico_olaboga: Czuła sie w obowiazku przez godzine po karmieniu pokazywac mi naocznie i naskornie swojego jedynego :ico_noniewiem: ja mam kolo trzydziestu, a sie nimi tyle co ona dzisiaj przez cale zycie nie chwalilam :ico_noniewiem:

Gosia no wkoncu!!!! Juz myslalam, ze Amba jak z Kaśką :ico_szoking: :ico_olaboga:
Fajny pokoik Mlodemu szykujecie i łózko mi sie podoba :ico_brawa_01: 600 zl podwyzki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: A awans tez do kompletu??? Gratki wieklkie :ico_brawa_01:

madziorka hihi wyobrazam sobie jaki to musi byc dla ciebie dramat - brak centrum zakupowego w najblizszej okolicy :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Prawko sobie zafunduj i wszedzie bedziesz miala blisko :ico_oczko:

Marta tego wozka nie chce brac, bo to zlom straszliwy :ico_olaboga: Ostatnio tak jak wy musialam po Daniela dzwonic, tylko ja sie nie zgubilam, tylko srubke jakas zgubilam i wozek jechac normalnie nie chcial :ico_olaboga: A te sruby jakies dziwne i nigdzie nie mozna dokupic. Poza tym juz ze trzy rzy pasy wlasnorecznie przyszywalam, bo sie wyrywaja. To ma byc zabezpieczenie dla dziecka, a dziecko ciagnie i sie frznce urywaja :ico_olaboga: Mam juz go dosc!!! Juz mam wypatrzonych kilka na allegro, a mamuska moja powiedziala, ze fundnie Lusce z trzynastki :ico_oczko: to co sie bede czaic :-D :-D

Co do rowera to pliiiizzzzz nie wymawiaj w mojej obecnosci slowa "nosidelko" nawet w tym kontekscie :-D :-D :-D To fotelik! I uwazam za fajny pomysl, ale tylko jesli zajebiscie umiesz jezdzic i oczywiscei kask i ochraniacze Franowi zapodasz :ico_oczko:
A to, ze z tylu.... No coz, ja tez Luske na plecach nosze, a na rowerze jakos latwiej sie odwrocic i dojrzec dziecko niz w chuscie, a poza tym walnij sobie lusterko na kierownice, co ci bedzie nie droge za toba pokazywac, tylko Frana. To zawsze bezpieczniejsze niz odwracanie sie jak jedziesz :ico_oczko:

Emilka_M, Luchon juz 11 kg dobija :ico_oczko:

madziorka hihi pisze:
martuchafrost pisze:madziorka hihi napisał/a:
a mamuska Aniol hihi

aniołek z różkami :ico_smiechbig:


wcielony diabel o anielskim glosie hihi :-D :-D :-D :ico_haha_01:

Taaaaa, ale po mnie jedziecie :-D :-D :-D Az wam rzeczywiscei cos nagram, zebyscie juz z tym Anilem wyluzowaly :619: :619: :622: :622: :619: :619:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 21:38

no to juz nie wiem co z tym rowerem zrobić, chciałam zeby Fran miał frajde :ico_olaboga:
wiem ze w Polsce są zabronione nosidełka z przodu a te co mi sie podoba ma zabezpieczenia
zaraz linka zapodam
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/store ... 39&x=0&y=0

albo

http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/store ... 79&x=0&y=0

[ Dodano: 2008-02-04, 20:40 ]
Jasnie Pani :) pisze:Co do rowera to pliiiizzzzz nie wymawiaj w mojej obecnosci slowa "nosidelko" nawet w tym kontekscie To fotelik! I uwazam za fajny pomysl, ale tylko jesli zajebiscie umiesz jezdzic i oczywiscei kask i ochraniacze Franowi zapodasz

ej no bez przesady :ico_nienie: przeciez nie bede jeździc po 10 km tylko pare minut a to nie jest nosidełko tylko taki fotelik

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 lut 2008, 21:41

no fajne sa te foteliki ale ja osobiscie nie jestem przekonana przy takim malenstwie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 21:41

Emilka_M pisze:ale pewnie jak wyprobujesz to sie przekonasz bo ja osobiscie nie probowalam

jeżdziłam w polsce tak z moja chrześnicą

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 lut 2008, 21:43

jeżdziłam w polsce tak z moja chrześnicą

ale jak byla taka mala?? 10 miesiecy? z tylu?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lut 2008, 21:44

tak i było oki, dziecko ma pasy jest zabezpieczone

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

04 lut 2008, 21:50

podziwiam ja bym sie nie odwazyla :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 lut 2008, 21:52

martuchafrost pisze:ej no bez przesady :ico_nienie: przeciez nie bede jeździc po 10 km tylko pare minut a to nie jest nosidełko tylko taki fotelik

ale chodzilo ci o to, co o nosidelku napisalam :ico_oczko: czy o te ochranoacze?
bo jak o pierwsze to sobie jeszcze raz przeczytaj uwzglednajac emotki :ico_oczko:
a jak o drugie to nawet 10 min nie mozna bez i obawiam sie, ze w UK to prawo jest bardziej przestrzegane niz w PL
A fotelik mi sie drugi wydaje solidniejszy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość