lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lut 2008, 11:28

Gosiu on czeka az my pojdziemy spac,albo chociaz sie polozymy kolo niego,a ze ja musialam wczoraj sprzatac,bo taka faza mnie na noc zlapala,a T cos tam robil na kompie,to on biedny nie mogl zasnac i plakal z zamknietymi oczami,zeby do niego przyjsc...w koncu T skapitulowal i poszedl do niego i bylo ok...a teraz ja sie rano obudzilam i myslalam,ze on bedzie spal,bo spal tylko 8 h,a on zaspany i ziewajacy z usmiechem na buzi ...i koniec spania,on to taki stary malutki,wszystko tak jak my :ico_haha_01: jak ja sie w dzien bym polozyla to on tez ....i jego drzemki tak wygloadaja,ze ja leze na sofie obok niego i ogladam tv i on dopiero bedzie spal,chyba ,ze padnie z wyczerpania ,to i na siedzaco usnie,ale to bardzo rzadko :ico_noniewiem:

co do tej wplaty Kasika to ja bym sie wkurzyla,bo to nie taka mala suma...i rzeczywiscie zaraz bym liczyla,co Oli mialby za to

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lut 2008, 11:57

hej dziewczyny !!!
jak to jest z tymi benefitami????? jak sie nie pracuje to one maleją???? i jak juz sie nie ma macierzyńskiego???? ja juz nie mam macierzyńskiego i wczoraj mi przysłali ile bede dostawac kazdego miesiąca i wychodzi na to, ze z miesiąca na miesiąc coraz mniej, według mnie jak sie nie pracuje, to powinno byc tyle samo alebo wiecej nie???? a na to wychodzi, ze trzeba iść do roboty, zeby dostawac ta samą kwote co sie dostawało????? nic juz nie czaję :ico_olaboga: w takim razie musze na bank wrócic do pracy, Jaca teraz nie ma nadgodzin dopiero latem a On sie uparł, ze nie mam iść do roboty :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 lut 2008, 12:26

martuchafrost, jam mials working tax to on jest przyznawany bodajrze ludziom co przynajmnie 16 godz w tyg pracuja. jak nie pracujesz i nie masz macierzynskiego to musisz o cos innego aplikowac. teraz nie mam czasu, ale wieczor ci poszukam linkow :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lut 2008, 14:46

fajnie Jasnie Pani bo ja tez nie zorientowana ,to i ja poczytam,a Tobie sprawnie idzie to szukanie :ico_oczko: ja wlasnie zadzwonilam ,zeby powiedziec ,ze pracuje 16 h ...ja sie w ogole w tym nie lapie...nawet nie wiem ile mi placa i kiedy :ico_puknij: tylko tak mniej wiecej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-05, 13:47 ]
Oli wlasnie sie obudzil z 20 minutowej drzemki :ico_haha_01: o 14 bedziemy wychodzic na basen,ciekawe jak mu sie spodoba.wczoraj mu stroj kupilam ,potem fote wkleje jak zgram na kompa czyt.jak znajde kabel do aparatu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 lut 2008, 15:36

Beata to jest tak, że jeśli zapłacisz fee za rezerwację domu to jesli kupisz to odliczając ci to od ceny (czyli płacisz te np. 500F mniej) a jak nie kupisz bo się rozmysliłaś to tracisz te pieniądze. Ale jesli nie kupisz bo sprzedający zmienił zdanie to powinien ci oddać kasę. Niestety ny zbyt uradowani że taki superasny dom będzie nasz nie doczytalismy ze na dole tej rezerwacji pisało, że fee się traci jesli transakcja nie dojdzie do skutku obojętnie z czyjej winy :ico_zly: :ico_puknij:

Gosia serdecznie gratuluję podwyżki :ico_brawa_01: na polską rzeczywistośc to sporo kasy... a idea urzadzenia pokoju Tomka jest superasna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo mi się podoba...

Lucy hihi my też tak z nienacka z Viki na basen :-D najpierw pojechaliśmy kupic jej strój do Mothercare a tu wyprzedaż strojów kapielowych :ico_brawa_01: a potem prosto na basen... myslę, ze Oli będzie zadowolony...

Martucha nie chcę tu mieszać, ale z tego co kojarzę to Child Tax Credit jest to jakiś procent twoich zarobków, więc czym większe tym więcej kasy... Workin Tax Credit dostajesz tylko jesli wasze zarobki za rok podatkowy sa niższe niż 15.000F. A Child Benefit jest ten sam dla wszystkich.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 lut 2008, 16:26

Witam ja juz wrocilam z miasta :ico_haha_01:
Spotkanie z Marta jak zwykle fajowe :ico_haha_01:
A teraz przeczytajcie to:
Przez 9 lat brytyjscy lekarze g³owili siê, dlaczego 11-letni Jerome Bartens nie s³yszy. Po kolejnych badaniach bezradnie rozk³adali rêce. Ich zdziwienie by³o ogromne, gdy okaza³o siê, ¿e ch³opiec jest g³uchy przez zalegaj±cy w uchu wacik - pisze "Daily Mail".
Dziecko odzyska³o s³uch bez pomocy specjalistów. Po prostu, podczas zabawy z ucha ch³opca wypad³ oblepiony woskiem kawa³ek wacika. Jerome Bartens od razu zacz±³ normalnie s³yszeæ.

Rodzice ch³opca nie kryj± szczê¶cia. Ca³e zdarzenie nazywaj± wprost cudem. Maj± jednak pretensje do lekarzy, którzy nie potrafili zdiagnozowaæ tak b³ahej sprawy i ci±gali ich dziecko po rozmaitych badaniach.

Bliscy ch³opca ciesz± siê, ¿e teraz bêdzie on móg³ w koñcu normalnie funkcjonowaæ. Feralny wacik rodzina zostawi³a sobie na pami±tkê.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lut 2008, 17:20

gosia888 ja mialam porod za pomoca proznociagu wiec musieli mnie naciac i to dosc pozadnie po paru dnich to szycie mi peklo i mnie nie zszyli bo mialo niby sie samo zrosnac ale ja se myslalam ze niby jak skoro skora sie nie laczy :ico_puknij: no i nie zroslo sie i teraz c...............mam jak wiadro :-D

dzieki kasik.k teraz to rozumiem troche dziwne maja tu zasady wszystko pod siebie

Emilka_M bardzo dobry przyklad podalas dla mnie to szok jak oni dzialaja. Ja przed wyjazdem do Polski na swieta bylam w GP bo Marcelek cos mi kaszlal i bardzo duzo mu sie ulewalo oni stwierdzili ze to nic a ulewanie samo przejdzie i nic na to nie maja a w polsce okazalo sie ze ma zapalenie gardla wlasnie od tego ulewania bo te kwasy co zwracal podraznialy mu gardo i skonczylo sie antybiotykiem a na ulewanie kazala mi mieszac z mlekiem Nutriton i teraz nic a nic nie ulewa wiec na wszytko jest jakis srodek ale nie tu

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lut 2008, 17:56

Beatko co za konowały :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
kasik i jasnie dzieki za pomoc tak własnie myślałam :ico_olaboga:
Lucy wklejaj foty małego pływaka :ico_brawa_01:
a ja szybki obiad robie bo dopiero nalecialam na chate :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 lut 2008, 18:14

martuchafrost, uuuu to jeszcze poszalalas :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lut 2008, 18:27

dziewczyny co myslicie o tym wozku
http://www.tanimarket.pl/4501_Wozek_Zap ... _2007.html
(tylko napewno nie ten kolor) mysle zeby go kupic jak marcelek bedzie siedzial jak bede latac do polski bo jest taki malutki po zlozeniu ze moge go zabrc na poklad a ten co mam czyli bugaboo (kocham ten wozek :-D ) to sklada sie z dwoch czesci i zawsze wkladam do w specjalna torbe i ne kozystam z nego na lotnisku
Ostatnio zmieniony 05 lut 2008, 21:19 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość