lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lut 2008, 18:45

Beatka fajne te wozki

wrocilismy z basenu ,Oli najpierw nie byl zachwycony,tzn zachowywal sie jak podczas kapieli,czyli byl lekko przestraszony,potem juz zaczal troszke rozmawiac,wiec wiedzialam,ze jest lepiej....moze nie byl zachwycony,ale tez nie plakal,wiec mysle ,ze powolutku i bedzie dobrze....bawil sie lodkami,ktore plywaly,plywal na desce i oswajal sie z woda,pod koniec nawet machal nozkami i raczkami,wiec chyba jest ok....a jak zachlysnal sie woda,to nie bylo afery ,a teraz padl jak zabity i nic go nie budzi jak zwykle,wiec widac potrzebne mu to bylo,zeby sie tak wyszalec ....chce isc w weekend z Tomkiem,zeby tez sie mogl nacieszyc malym plywakiem...wygladal tak slodko ,ze mialam ochote go zjesc :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lut 2008, 19:04

lucy brawa dla dzielnego plywaka :ico_brawa_01:
no widzisz nie bylo tak zle heh napewno szybko zacznie swirowac w wodzie hihi

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a snu oliego zazdroszcze w imieniu leonka oczywiscie hehe

kasik czy twoje pytanie mialo zabrzmiec jako zaproszenie? hehe
chetnie przyjade

fela do ciebie na parapetowe oczywiscie rowniez

emilka
no niezly przyklad angielkisej sluzby zdrowia :ico_szoking: . az strach chorowac brrrr


marta a ja wlasnie uwazalam tak jak ty, ze im nizsze zarobki tym wieksze benefity

nasi znajomi dostaja child tax credit kilka tysiecy na rok. a my zaledwie 800
a oni maja wlasnie niskie zarobki
tzn tylko on pracuje
a ona z dwojka dzieci w domu

[ Dodano: 2008-02-05, 18:05 ]
beatka ja nie jestem przekonana do tych wozkow quinny, zwlaszcza zapp.. strasznie male kolka.. ale kolorki ladne
hihi

[ Dodano: 2008-02-05, 18:27 ]
hej
nasz net na dziko dziala codziennie od 15:18 dokladnie hehe
akurat wracam do domu, i za niespelna pol godzinki jestem wsrod zywych hihi

pewnie ktos wylacza z pradu modem kiedy wychodzi. ale dobrze ze szybko wraca do domu hihi


a my dzis pojechalismy do centrum , dwie kumpele i ja z lelkiem hehe
super. pierwsza podroz autobusem w uk leonka hehe
bo on zaczynal od wiekszych i wygodniejszych maszyn hehe
no i piekna pogoda.. latalysmy jak glupie
tu jest ogromne centrum, wielki polski sklep hehe
dziewczyny szukaly pracy. a ja z lelkiem ganialismy za nimi hehe

nie jest tak zle. mamy bezposredni autobus do centrum ok 30-40 min jazdy
zwazywszy na fakt ze mieszkamy na samym koncu miasta drugiego po londynie pod wzgledem wielkosci to calkiem przyzwoity czas hehe
oczywiscie w godzinach szczytu bywa dluzej i ciasniej hihi

udalo mi sie jedynie na szybko zakupic lelkowi pizamke w mothercare za polowe ceny hihi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 lut 2008, 21:04

beatka ja tez chcialam taki wozek kupic ale zrezygnowalam bo w nim nie rozkalda sie oparcia,jest tylko pozycja siedzaca...a sama wiesz ze dzieci spia czasami w wozku i taka pozycja to zawygodna nie jest i przede wszystkim na maly kregoslup nie zdrowa.pomysl nad maclarenem jest naprawde rewelacyjny ,moze nie wyglada tak super ale sprawdza sie w zyciu.

madziorka no to tzrymam cie za slowo z parapetowa :ico_oczko:

lucyolivier napewno sie przyzwyczai i bedzie szalal :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lut 2008, 21:19

fela ja mam maclarena techno classic ale jego nie moge wziasc na poklad a jak wychodze z samolotu to wizzair (bo tylko tymi liniami latam bo one jedyne lataja do Katowic) nie zostawia przed schodami wozkow tylko ida na tasme wiec z dwojka moze mi byc ciezko jak Marcel bedzie wiekszy, a mnie chodzi o wozek na podroz i czasami w polsce gdzies podjechac bo tak to na codzien uzywam bugaboo lub maclarena ale ten drugi chce sprzedac

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 lut 2008, 23:05

beatka jak tak no to kupuj,bo on sie skalada do takiej torby wiec na podroz w sam raz.ojeny ale ty masz wozkow :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lut 2008, 23:10

fela bugaboo dostalam w prezencie od meza jak bylam w ciazy z oscarkiem a maclarena dostalam od babki u ktorej kiedys sprzatalam. Fela ale ty ladna dziewczyna jestes teraz juz wiem po kim konradek jest taki sliczniutki :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lut 2008, 23:31

Beatka a co to za wozek ten bugaboo? bo zaciekawilas mnie..moja kolezanka ma zappa i zadowolona .....uciekam ,bo maly krzyczy ....spalismy do 19.30 :ico_szoking: a w domu sajgon....jutro ide ogladac mieszkanko ,bo mam dosc klity naszej,ale na wynajem ....to za 95 tys to bylo tylko dla cash buyers ;( szkoda,bo super bylo ....no ,ale cos sie jeszcze znajdzie ,mamyu czas he he

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 lut 2008, 01:37

lucy23 bardzo chetnie sie pochwale moim woziem
to jest dokladnie moj wozek do tego jest spacerowka przykladowy link ponizej i dokupilam siedzonko dla oscarka

Obrazek

a to przyklad

http://cgi.ebay.co.uk/Brand-New-Bugaboo ... dZViewItem

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 lut 2008, 09:35

hej dziewczyny !!!!
Beatko super pomysł z tym siedzonkiem dla Oskarka :ico_brawa_01:
mojemu synowi sie cos poprzestawiało, od paru dni zaczął sie budzic w nocy na mleko ( koło 2 ) a potem sie bidzi o 5 rano i nie śpi tak do 9 :ico_puknij: jasny gwint, zwłoki mam i jeszcze do tego umieram bo jestem :ico_chory:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 lut 2008, 11:45

martuchafrost, nie zadroszcze tych nieprzespanych nocy :ico_olaboga: wiem bo sama tak mialam :ico_noniewiem: ale teraz na szczescie juz lepiej :ico_oczko:
Kurde ja dzis jestem do niczego :ico_olaboga: kac mnie meczy spac sie chce a tyle w domu do zrobienia :ico_olaboga:
Wczoraj byli u nas znajomi bo kolezanki facet przyjechal juz raczej na stale i podrinkowalismy :ico_oczko: a ja w trakcie drinkowania poszlam na gore i nie wrocilam :-D zwyczajnie nic nikomu nie mowiac poszlam spac :-D (z\a duzo procentow i juz nie myslalam :ico_wstydzioch: )
Beatka78, super wozeczek :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość