Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 mar 2007, 23:59

Lucy jutro mam isc do biura i dowiem sie juz czy dostane z pracy czy bede musiala starac sie z jobecenter....

dobrej nocki

nie wiem czy jutro wpadne bo jedziemy na zakupki potem basen a pozniej znajomi wpadaja opaleni po kanarach hihi tyle sie z nimi nie widzialam..., az mi sie stesknilo, taka super parka hihi
:ico_brawa_01:
papa :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

23 mar 2007, 09:18

Dzień dobry !!!
jak to dobrze że już piątek :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: szkoda tylko że pogoda taka wredna... ale mam nadzieje że jeszcze słoneczko wyjdzie zza chmurki :-)
asiula piękny brzusio - gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do podgrzewacza to ja tez narazie sie wstrzymam, jak będzie taka potrzeba to sie dokupi :ico_oczko:

dzisiaj po pracy wybieram sie na małe zakupki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 mar 2007, 09:45

Dzień dobry!

asiula, śliczniasty brzuszek :ico_haha_02:

madzia, ja też nie planuję kupować podgrzewacza, przynajmniej na razie, a później to się zobaczy :ico_oczko:

basiu, udanych zakupków :ico_brawa_01: A planujesz coś konkretnego upolować?

lucy, Twój tata miał szczęście, że znalazłaś Jego dowód. Ja też mam jeszcze nadzieję, że dokumenty K. odnajdą się. Tym bardziej, że zgubił je prawdopodobnie na terenie jednostki lub na parkingu przy. Więc powinien ktoś znajomy znaleźć i odnieść na biuro przepustek. Dlatego dziwi mnie, że jednak na razie cisza... Tym bardziej, że w portfelu było niewiele pieniędzy. Istnieje jeszcze możliwość, że zguba została znaleziona przez żołnierza służby zasadniczej i teraz ma jakiś kolo radochę, że znalazł dokumenty oficera. A mój K. najbardziej się martwi, że tam jest moje zdjęcie.

Jejku, nadal ocieplają mi blok - zaczynam mieć dość tego hałasu. Ale to już niedługo.

Właśnie przed chwilą czytałam na interii, że Tusk ma nowego asystenta - modela. Ale numer hihi. Znam Piotrusia, bo studiowaliśmy razem. Straszny z niego jajcarz i pewnie nieźle się tym wszystkim bawi :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Wow, w końcu się doczekałam studnióweczki :ico_haha_02: Dziewczynki, to zapraszam na :ico_tort: :ico_kawusia: :067: :564: :ico_zdrowko: . Kurczę, chyba zjem dziś niezdrowy hamburgerowy obiadek hihi, tak sobie smaku narobiłam jak popatryzłam na tą emotkę :067:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

23 mar 2007, 09:59

aniu może jeszcze portfel się znajdzie...

co do zakupków to planuje dokupic maleństwu jakieś spioszki i kaftaniki, czapeczke i skarpeteczki :ico_brawa_01: tylko cały czas głowie sie nad tymi rozmiarami.... kupie chyba po dwa na 56 cm i dwa na 62 cm :ico_oczko:

aniu ale szkoda że nie ma zdjęcia tego asystenta :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-23 ]
GRATULUJE STUDNIÓWECZKI !!!!!! :ico_prezent: I z miłą chęcia dołączam się do imprezki :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :564:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

23 mar 2007, 10:11

Witajcie,
wczoraj nie mogłam się zalogować :ico_zly: za to co chwila dostawałam info o nieprzeczytanych postach.

Aniu gratuluję stódnióweczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Taki podgrzewacz może się przydać, bo póżniej jak bobo będzie większe to soczek czy deserek w słoiczku też można podgrzać.Dla mnie to jednak droga sprawa , ale rozglądam się na allegro może kupię niedrogo.

Asila śliczny brzusio.

Basiu udanych zakupów.

[ Dodano: 2007-03-23 ]
A ja zaczynam dzisiaj 31 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

23 mar 2007, 10:23

ja pikole ale ten czas leci..... zawsze kiedy sobie uświadamiam że czas narodzin naszych kruszynek zbliża sie nieubłaganie przypiomonam sobie tytuł naszego wątku na starym forum : "a kto się dopiero dowiudział..." hie hie i jak ze zniecierpliweieniem czekałysmy aż nasze brzuszki zaczną być widoczne i kiedy w końcu poczujemy jak nasze skarby się ruszają.... :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 mar 2007, 11:06

Aniu gratuluije studnióweczki :ico_brawa_01: zdtrówko :ico_zdrowko:
Beatko - Tobie zaś 31 tygodnia :ico_ciezarowka: ładnie ładnie
Basiu a z tą nazwą frajnie było i kiedyś było takie aktualne, byłyśmy ostatnim miesiącem spodziewających się na TT a teraz... juz chyba październik jest ?
Buziaki Wam dziewuszki
AAAAAAAA jakiładny brzuszek tu widziałam, moje gratulacje :ico_ciezarowka: taki uroczy jest :ico_brawa_01: z ładna kreseczką :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 mar 2007, 11:16

Cześć czerwcówki
Ja dziś chyba oszaleje w domu :ico_olaboga:
Sąsiad chyba robi remont bo wali młotem od rana. Już mnie głowa rozbolała. Jak się będzie tak tłukł do wieczora to ja nie wytrzymam :502:
A pogoda dziś beznadziejna, pada że ho ho, nie chce sie wychodzić nawet do sklepu
Aniu zdróweczko :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: bawimy się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 mar 2007, 11:21

Basiu muszę Ci powioedzieć, ze bardzo mi się podoba Twoje zdjęcie w podpisie :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

23 mar 2007, 11:33

dziękuję :ico_buziaczki_big:
tylko że ta fatka jest z lata 2006...
ale myśle że w przyszłym roku będę wyglądać podobnie :ico_oczko:
alinko mi sie wydawało że już listopad widziałam :ico_olaboga:

asiula biedactwo.... sąsiad do odstrzału :514:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość