Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 lut 2008, 19:30

Ula koniecznie wklejaj zdjęcia...no jakże to bez fotek.....
dawaj tutaj szybciutko Pawełka w nowej karocy.....

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

06 lut 2008, 19:36

Czekamy na zdiecia Pawelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

06 lut 2008, 20:18

pomózcie dziewczyny od jakiegoś czasu nie karmie Szymona wogóle, zdecydowałam się na przejście do poprzednch tabletek bo po cerazette plamiłam cały czas. Jak miałam przyjąć pierwszą tabletke to tak mi się cięzko zrobiło mimo że już i tak nie karmie że malca nie przystawie do piersi że się popłakałam. Poradcie co robić mimo że wiem że malec i tak już piersi nie weźmie

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 lut 2008, 22:10

KURCZE COS MNIE CIAGLE Z STAD WYWALA :ico_zly:

ale mzoe tym razem sie powiedzie :-)

Sandro ja tez miałam małego dołka jak zobaczyłam ze mój maluch juz nie chce mleczka od mamusi tylko butle woli :ico_noniewiem: no ale cóz przeciez nie bede go zmuszac, chociaz próbowałam :-D ale teraz to juz nasze maluchy juz coraz wiecej jedza, a moj to jakby mógł to by wszytsko juz z nami jadł :-D a nie jakies tam mleczko, wiec nie zamrtwiaj sie za bardzo., taki to juz nasz maminy los :-D nieługo bedziemy płąkac jak nam jakies laseczki sie w nonono i porwa naszych chłopaków :-D

A foteczek Pawełka w nowej furze to jeszcze nei mam ale jak tylko zrobie to sie pierszwe o tym dowiecie :-D

Violu brawa dla syneczka :ico_brawa_01: oby tak dałej najlpiej do matury :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 lut 2008, 22:29

mnie też cały czas wywalało
joasiu gdzieś miałam jeszcze zapisaną stronkę z 2 fajną spacerówką trójkołową, ale nie mogę znaleźć, jak gdzieś zlokalizuję stronkę to ci wkleję linka
w każdym razie ten co ci podałam strasznie mnie kręci, ale chyba mężuś się nie zgodzi na 3 wózeczek :ico_placzek:
za to quinny ma super szybki serwis w PL i naprawdę jak wysyłałam tapicerkę zappa (bo nie przyjrzałam się, że jeden z pasów był odwrotnie przyszyty, a używaliśmy wcześniej wózka z fotelikiem), to odesłali nam na drugi dzień, super express
a co do kosza na zakupy, to ja zazwyczaj też mam pusty, chyba że jest lato, to wtedy mnóstwo zabawek do piachu, ewentualnie lekki kocyk
violu :ico_brawa_01: dla Mikołaja, oby tak dalej
uleńko fajny wózeczek, a co do małej ilości miejsca na nogi, to rzeczywiście w 4-kołowcach jest go znacznie więcej
koniecznie wklejaj spacerkowe fotki
kingo mnie się najbardziej z twojej listy podobają chicco, wyglądają na solidniejsze
sandro spróbuj jak najwięcej przytulać malucha i spędzać z nim dużo czasu na igraszkach, całuskach, łaskotkach...

a ja po ciężkiej nocce z Tadzikiem (pobudki co 1,5 godzinki) kompletnie zbojkotowałam prackę i w tym tygodniu już raczej nikt mnie tam nie zobaczy, bo jutro alergolog, a w piątek jestem sama
jesteśmy dziś po kolejnych ćwiczonkach i wyszło na jaw, że Tadzik ma nadwrażliwe wnętrza dłoni i usta i prawdopodobnie dlatego cały czas mamy problem z leżeniem na brzuchu, więc przez tydzień mamy za zadanie się odwrażliwić (będzie trudno, ale damy jakoś radę)
przy okazji dowiedziałam się, że wg najnowszych badań no-spa w ciąży jest szkodliwa i prawdopodobnie u Tadzika właśnie ten problem (my mamy z podniebieniem i dlatego Tadzik tak strasznie się ślini, na szczęście można to naprawić przez ćwiczenia) wystąpił po tym leku, że ma słabsze napięcie, tzn. jeśli fasolka jest w 100% Ok (ale kto ma tą pewność?) to nic się nie dzieje, ale jeśli jest minimalnie gdzieś "uszkodzona" (nie umiem wam tego dokładnie przekazać, przepraszam) to no-spa powoduje dodatkowe uszkodzenie i stąd potem słabsze napięcie mięśniowe
tak więc dziewczyny radzę się dobrze zastanowić następnym razem jak w ciąży będziecie, a lekarz ot tak zaleci

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 lut 2008, 22:35

kurcze to mnie basiu zmartwiąłs tą nospa bo ja tez jakis czas brałam :ico_noniewiem: i mój mlauch sie ślini juz od jakis 3 miesiecy tak strasznei ze co godzine musze mu sliniak zmienic, chociaz juz mu zebolek wychodzi wiec licze na to ze niedługo sie to skończy,a z dłońmi raczej nic nie am bo wali nimi o podłoge az mnie boli :-D smieje sie ze tato zle panele ułozył i maluch musi teraz je uklepac :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 lut 2008, 22:42

ula ja też myślałam, że to od ząbków
na wszelki wypadek sprawdź u logopedy jak nie przestanie
joasiu znalazłam http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?Wo ... 6692115100

zobaczcie jeszcze to cudo: http://www.allegro.pl/item308354303_now ... ywany.html

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 lut 2008, 22:54

Basiu ten drugi wózeczek rewelacja, szczególnie ten olbrzymi kosz na zakupy, bo ja to zawsze jak wracam z miasta to sie ledwo mieszcze :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 lut 2008, 23:40

wygląda jak wózek w hipermarkecie :ico_haha_01:
oj dziś będzie ciężka nocka, bo Tadzik właśnie zjadł, a powinien dopiero o północy

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 lut 2008, 23:45

oj basiu wspólczuje, mam najdzie ze jutro wizyta bedzie udana i bedzie mogła zaczac tadzikowi np, kaszki na noc dawać i w końcu bedziesz sie mogła wyspać :-D mój padł o 20 i pewnie bedzie so 6 spał :-D

[ Dodano: 2008-02-06, 22:53 ]
widze ze tu ostatnio cos pusciutko i nawet wieczorem nie ma z kim poplotkowac, :ico_noniewiem:
czy wy sie juz wziełyscie z mezulkami do roboty o nowe potomstwo :-D
dobra to uciekam miłej nocki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość