Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

23 mar 2007, 10:10

U nas tez noc przespana (zwykle od 21 do 7) ale dzis nawet dala mi pospac do 8 - ale nawet jak juz wstalam to jeszcze sie nie upomina o mleko :ico_haha_01:

Sory kociczko,ze mnie wczoraj tak nagle urwalo...ale przyszedl maz i nie zdazylam nawet odpisac. A w polsce bedziemy miec neta - u moich rodzicow, jak i u tesciow...tylko na przelomie sroda - piatek mozemy nie miec - bo nie sadze,zeby dziadkowie meza mieli neta :-D

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Mery31, u nas jest identycznie :ico_haha_01: Ola tez jak dostanie grzechotke to tak wymachuje,ze niechcacy nawet siebie w glowke kilka razy uderzyla...ale najczesciej wlasnie w kolanko, albo w tatusia :-D A jeszcze pamietam jak na poczatku bala sie dzwieku tej grzechotki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 mar 2007, 10:25

Dzieńdoberek :-D :-D :-D
Gosieńko duuużo zdrówka, Kasiu ty się tak nie wyciszaj, bo się w sobie zamnkniesz :ico_oczko:
życzę miłego dzionka, u nas jakby słoneczko troszkę przebija

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 mar 2007, 10:39

Ja już z :ico_kawa: Młody :555:

Obiecałam wczoraj przepis.To jest deserek włoski i nazywa się Dolce Torino.
Kto się nie odchudza to podaję jak to wykonać.

-1 paczka biszkoptów-10 dag tartej czekolady-0,5 kostki masła-10 dag cukru pudru-1 żółtko-cukier waniliowy-filiżanka mocnej kawy-odrobina alkoholu (wódka, rum, koniak, brandy- do wyboru :))


Wymieszać kawę z alkoholem. Otrzymanym ponczem nasączyć biszkopty i wyłożyć nimi niewielką formę.Masło utrzeć na pianę z żółtkiem i cukrem pudrem oraz cukrem waniliowym. Na końcu dodać 3 łyżki alkoholu i czekoladę. Kremem posmarować biszkopty. Przykryć kolejną warstwą biszkoptów, a później znowu krem. Przekładać aż do wyczerpania składników. Przed podaniem wstawić na co najmniej 2 godziny do lodówki.Deser ładnie wygląda, gdy ostatnią warstwę stanowi krem, posypany warstwą pokruszonych biszkoptów, ale dekoracja zależy oczywiście od inwencji twórczej kuchareczki :ico_haha_01: Miłego zajadania!!! :-)

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

23 mar 2007, 10:54

Dzień dobry :-)
Oj biegna Gosia - zdrówka życzę całej jej rodzince :ico_buziaczki_big:
Ja nie wiem co to jest z tymi chorobami -jak się przyczepią tak do kogoś tak potem choroba za chorobą.Mój mały do czwartego miesiąca nawet katarku nie miał a teraz nie może się wyleczyc :ico_olaboga:
Anetko jakoś smacznie to brzmi jak się czyta :-P muszę wypróbowac.
No mały chyba sruli w pieluchę a do tego trzyma się za nóżki :-) idę sprawdzic co tam wyprodukował...

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

23 mar 2007, 11:03

Witam z rana :-D Anetko dziękuję za przepis. Z rana aż mi ślinka pociekła. Na pewno zrobię - mniam.

Mery - ja używam ciągle 3 Pampersów, ale takich z zieloną powłoczką wewnątrz. Jak miałam bez tej powłoczki i też mi przeciekały bokami.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 mar 2007, 11:05

Witam z rańca :-D

Oj, pustki wieczorem były, pustki... Gdzie te czasy, gdzie włanczałam rano kompa i miałam godzinę czytania :(

Kasiu Ty sie już nie wyciszaj i wracaj do Nas.... Bo my strasznie tęsknimy :ico_placzek:

Gosiu, Ty też..... :ico_placzek:

A Agatka wpadła, powiedziała cześć i znowu zniknęła :ico_noniewiem:

Moje dziecko po wielkich męczarnich usnęło właśnie na brzuchu. On ostatnio w ogóle na plecach nie śpi, kładę go na pleckach, a on zasypia na boku albo na brzuchu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

23 mar 2007, 11:10

Hubert, już nie może patrzeć na te plamy na suficie :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 mar 2007, 11:12

Mam jeszcze przepis na KRÓWKĘ,ale z pudełka :-D Robił ktoś może Kopiec Kreta?

Ale mam w weekend powera na robienie ciast.

Gosi i Juleczce Zdrówka Moc :ico_buziaczki_big: A kysz,a kysz wstretne choróbska :569:

Kasia coś ostatnio chyba się nagłośniała skoro teraz się wyciszyć musi :-D :-D

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Mój to tam lubi spać przytulony na boku do ochraniacza na łóżeczku. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

23 mar 2007, 11:14

A mój tylko na pleckach lubi sapc :ico_noniewiem:
Ale u mnie dzisiaj brzydka pogoda...okropnie pada. I to akurat dzisiaj jak mam z małym do lekarza iśc :ico_zly:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 mar 2007, 11:18

Macie może aktualną tabelkę??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość