Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lut 2008, 23:18

marta o jaki materacyk ci chodzi? :ico_noniewiem: na fotach nie ma nic z fisher price :ico_noniewiem:

eve zakupilismy ta z katalogu wysylkowego vertabaudet
zaraz poszukam linka to ci zapodaam
mozesz sobie zamowic przez internet katalog. po czym dostajesz jakies znizki i on line skladasz zamowienie
maja tam super kolorki hihi
ilonka tez od nich zamawia z tego co kojarze hihi

lucy
my placimy za dom 2 bed 550
ale tutaj mozna i za 450 znalezc
tyle ze ciezko o cos w dobrym stanie

taa nowa znajoma wynajmuje cos jak studio flat
taki malutki one bed
kuchnia , osobno mala sypialnia i salonik
za 350
takze b tanio
ale w bloku

[ Dodano: 2008-02-06, 22:20 ]
moj leonek mial dzis glupawke hehe
chichraalismy sie na maxa
taki pocieszny radosny smieszek przed kapaniem hehe
marta on juz tak ladnie siedzi.. dluugo. dopoki mu sie nie znudzi hihi
i probuje wstawac, hehe maly siłacz
w ub tygodniu jeszcze tak sie kiwal. a teraz coraz dluzej i sztywniej
zobaczysz ze fraanio tez lada dzien cie zaskoczy

teraz pije flache sam i juz prawie kima
by w nocy znow nam poszalec.. ja mu dam :ico_nerwusek: :-D

beatka lucy mieszka w bristolu

dobranocka dla wszystkich :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-02-06, 22:22 ]
eve dla ciebie http://www.vertbaudet.co.uk/Default.aspx

dziekujemy za komplementy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 lut 2008, 23:26

madziorka wy mieszkacie sami? bo cos pisalas o wspollokatorce
jejku ale tam jest tanio musze namowic mojego na wyprowadzke jesli nie kupimy tego domu bo tu idzie sie zrujnowac. Ja za 3 bed house place 1200 i mieszkam z dwiema parami z tym ze my mamy tylko dla siebie dwa pokoje na dole no ale lazienke i kuchnie musimy dzielic i tu jest lipa juz mieszkamy tak 6 lat i jestem wykonczona psychicznie niby ludzie sa naprawde spoko ale juz bym chciala sama mieszkac

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lut 2008, 23:26

Hej ho dziewczynki

Ja przybyłam do WAS z życzeniami dla Vinee Obrazek Obrazek Obrazek
Żyj nam sto lat , zdrówka , miłości i spełnienia marzeń Obrazek Obrazek Obrazek

madziorka hihi pisze:my placimy za dom 2 bed 550
ale tutaj mozna i za 450 znalezc
tyle ze ciezko o cos w dobrym stanie

uu Madzia taniocha, a można wiedzieć gdzie TY się wyprowadziłaś?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 lut 2008, 23:29

madziorka ja tez kupuje juz od 2 lat w vertbaudet nawet moi chlopcy maja takie same sweterki z misiem jak leonek :-) powiem ci ze kiedys byly tam fajniejsze ubranka

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

06 lut 2008, 23:32

martuchafrost, juz sie robi...NADRABIAM :ico_oczko: :ico_oczko:

JEM JABłUSZKO
Obrazek

WYGłUPY Z MAMULKą
Obrazek

PRZYGLąDAM SIE;)
Obrazek

Z NASZEGO POBYTU W UK (STYCZEń)
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-06, 22:34 ]
dzieki madziorka[b][/b]

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 lut 2008, 23:44

eve81 fajniutki chlopczyk przypomina mi mojego Marcelka :-) , a wozek tez masz super znam go za Polski niezle kosztuje

[ Dodano: 2008-02-06, 22:49 ]
aha madziorka zapomnialam odpisac spacerowka do mojego wozka to cos podobnego tak jak mowisz quinny buzz ale naprawde wygodny oscarek w tym wozku przejezdzil

Ja nie wiem co ja tak dzis z tymi wozkami :ico_puknij:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 lut 2008, 23:50

no wlasnie to mieszkanko w takim sobie stanie,ale T nie chce wiecej placic ,bo ja teraz bede malo pracowac,a on tez duzo nie zarabia ....ja nie wiem co my z kasa robimy,normalnie nam sie rozchodzi w mig :ico_olaboga: Eve fajne fotki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-06, 22:52 ]
Madziorka fajna ta zabawka,tez mialam sie Ciebie o nia pytac....to mieszkanko ma taki plus ,ze kolo znajomych jest i bede mogla Oliego podrzucac jak bede szla do szkloly,a ta kumpela jest kochana,bo jutro przyjedzie do mnie malego pilnowac i wieczorem pojedzie dopiero,a sama pracuje na 6 rano ....a tak by nie musiala jezdzic....no i tomek bardzo lubi jej karola...w ogole super ludzie sa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lut 2008, 23:53

eve super foteczki!!!

maggie wybylismy do birmingham

beatko na razie dom dzielimy z para znajomych ktorzy z nami tutaj przyjechali
chcemy bowiem szukac cos dla siebie na wlasnosc stad ten pomysl wspolnego zamieszkania tymczasowo. bo mieszkajac w watford ciezko byloby szukac tutaj chatki do kupienia. z koleji tutaj wynajac musielibysmy na conajmnieej 6 miesiecy ,.. wiec tez lipa
bo mlismy szybcciej na swoje uderzyc hehe

no ale adas ma wiele planow
i moze bedzie inwestowal w polsce i wtedy nici z chaty..
zobaczymy
hihi

[ Dodano: 2008-02-06, 22:54 ]
beata ja nie jestem fanka ciuchow vert . leos ma tylko 3 bodziaki, 2 pajacyki i ten sweterek
ale spiworek tez fajndy do spania tam znalazl i wlasnie ta dmuchana mate hehe
fajne sa mebelki kolorowe

[ Dodano: 2008-02-06, 22:56 ]
lucy no to lepiej nie widze
mam nadzieje ze wam sie uda zz tym mieszkankiem
a kiedy do nas wpadniecie??????? :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-02-06, 22:57 ]
http://www.vertbaudet.co.uk/baby-nurser ... 58&source=
to jest ta mata
dla nowych klientow 10f off i przesylka free :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

07 lut 2008, 00:28

hejka
magda fajna stronka i wlasnie na niej juz upatrzylam sobie rzeczy do konradka pokoju :ico_brawa_01: :ico_haha_01: naklejki na sciane,i spinacze takie kolorowe na jego arcydziela :ico_oczko: mebelki i wiele innych rzeczy....juz nie moge sie doczekac :ico_brawa_01:
super fotki i leos jak sie zmienil tak jakos wydoroslal i jakie wloski mu sie rzucily :ico_brawa_01:

malutko za mieszkanko w porownaniu z londynem,to teraz bedziesz mogla podwojnie wydawac na shopingi kaske :ico_oczko: :-D :-D
lucy trzymam kciuki za mieszkanko.

beatka dzieki za komplemet :ico_oczko: i powodzenia zebyscie szybko znalezli sie na swoim domku .

ok spadam spac,szukalam znowu rurek i masek do nurkowania juz raz zamowilam i facet przyslal mi email ze nie maja i czy chce poczekac a ja ze nie bo nie lubie tak i dzisiaj szukalam kolejnych i cos znalazlam tylko 3 dni do konca aukcji musze czekac. :ico_zly: :ico_puknij:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 lut 2008, 03:04

hey kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem totalnie padnieta,ale musialam wpasc i podziekowac kochanym ciotkom za zyczenia urodzinowe dla Vinee!!!!!jestescie kochane,bardzo dziekujemy Wam!!!! Maggie ale milo,ze wpadlas do nas i za zycznie goraco dziekujemy,pojawiam sie u nas czesciej z Antosiem i opowiadaj co u Was???????????????tyle Cie nie byloi :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_buziaczki_big:
Bablu zasnal na sofie,mi tez sie oczy zamykaja,ale co tam,hihihi...
Po poludniu bylam z Vinee na miescie,kupic jakis prezent mojej chrzesnicy,bo ma za tydzien,wiec szybko jutro na poczte wyslac do Pl..pozniej poszlysmy na plac zabaw,pogoda byla przepiekna,slonce caly dzien,normalnie jak wiosna,jedynie co po rekach troche zimno,a tak super...czlowiek od razu wiecej energii ma jak nie leje..hihihi...bylo mnostwo dzieciakow,Vinee byla zachwycona,gadala do nieba i wolala tecze,,,hihihi...spowrotem jak przystalo na typowa 2-latke sie zbuntowala i nie chciala zasiasc juz do wozka i szla za reke,ale byla wyjatkowo grzeczna i sie sluchala..hihih park mamy tu przesliczny,byly regaty na rzece i wiele innych atrakcji....nastepnym razem wezme aparat co by fotki porobic :-D
Postaram sie cos podpisywac,tyle naklikalyscie przez 2 ostatnie dni,ze szok.. :ico_szoking:
Madziorka super,ze juz odkrywasz swoje okolice,to tylko kwestia czasu,a kazde shopping centre bedzie Cie znalo z widzenia :ico_haha_01: :ico_haha_02: fajowo,ze juz nowe znajomosci zawieracie :ico_brawa_01: sliczne foteczki Twojego Leosia,niesamowicie wydoroslal i wloskow tak duzo juz ma....maly mezczyzna zawsze fajne kolezanki ma obok siebie,bedzie zarywal,oj bojcie sie :-D hihihihi fajowy ten ponton do zabawy :ico_brawa_01:
Lucy brawa dla Oliverka za podbijanie wod na basenie,usmialam sie z Twojego cycoholika :-D ,nawet na basenie by sobie pociumkal...hihihi...koniecznie wklej jakies fotki jak macie!!No i powodzenia z mieszkankiem!!!!Trzymam kciuki!!!
Ela no wlasnie mialam Ci tez wyslac linka z vertbaudet,bo fajowe maja mebelki itd...strasznie mi sie podobaja,jak juz kiedys osiadziemy na swoim mieszkanku to tez sciagne od nich jakies pomysly...hihihi
Beatko Twoi chlopcy sliczni,a Marcelek co raz bardziej przypomina brata,szczegolnie na tej drugiej fotce w podpisie...wyczytalam,ze Ty tez latasz do Katowic,wiesz ja zawsze latam Wizzairem(bo innego nie ma jak pisalas do Katowic)i zawsze pozwalaja mi oddac wozek juz przy schodach samolotu,i nawet sami mi skladaja jak mam Vinee na rekach,,,nigdy nic nie mowili,bo nie wyobrazam sobie z moim latajacym gagatkiem siedziec bez wozka juz po odprawie,chyba by ze mnie ostatnie poty wyszly..hihih..wozeczek masz sliczny!!!
Jasnie Pani:) ladny kolor wozeczka!!!Luska w nowym bedzie podbijac Belfast!!!!
Martazazdroszcze Wam,ze bedziecie sobie imprezowac,tyle Was juz tam w Belfascie!!!!co do wozenia na rowerze,to sama nie wiem,chyba nie widzialam takiego malucha,ale jak masz juz doswiadczenia z siostrzenica to super!!!
Kasi.k jeszcze raz brawa dla Vikusi za pierwsze samodzielne kroki,ale szybciutko zwiedza na swoich nozkach,super!!!!ale sie zlozylo,mamy te same sprzety dla dziewczyn...ja z wozka zadowolona bardzo a Ty z fotelika jak???mam nadzieje,ze Wam pasuje,bo jak co to bedzie na mnie,hihihi!!!
Gosiano wreszcie,wiesz Ty co,tyle Cie nie bylo,a my juz myslalysmy co sie stalo,ze przepadlas!!!! :ico_nienie: :-D super pokoik bedzie mial Tomus,swietny... :ico_brawa_01: pewnie nie bedzie z niego chcial wyjsc!!!hihihih...brawa dla Ciebie za podwyzke,rzeczywiscie jak na polskie realia to super sumka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka a jak Twoj juz dorosly roczny maly mezczyzna? :-D i jak Alusia??? :-)
Eve fajowe fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Julie pisz nam co z praca...?!!!mam nadzieje,ze powalisz ich na kolana,niech wiedza,ze lepszej kandydatki nie ma na ta posade,hihi!!!!!!!!!!!!!!my mozemy to potwierdzic!!
Bablu juz mnie wola,zebym do loza przyszla..hihih
Wkejam fotki z dzis,od razu uprzedzam ze ilosc szokujaca.. :-D
Obrazek
tak ustroilismy pokoj Vinee w nocy(ja poszlam spac o 5.30 bo mi sie zachcialo porzadki robic w jej szafach :ico_olaboga: i lodowke umylam jeszcze :ico_szoking: Vinee spala u nas w lozku,wiec moglam spokojnie dzialac... :-D

Obrazek
tu ja wstala rano zaraz poleciala do pokoju do siebie,kupilismy jej stolik i klocki i postawilismy w nocy juz...ma teraz manie rysowania,moja artystka :-D

Obrazek


Obrazek
nawet na polnago nie chciala sie oderwac :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
od razu do dziela :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pokazuje swoje uzebienie :-D

Obrazek
a tu juz przed spacerem namietnie tlumaczyla misiowi,jak sie siada na krzeselku :ico_haha_01:

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość