Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 lut 2008, 19:27

Maggie pisze:choroba to jest własnie od tych zębów, czy to prawda że podczas ząbkowania osłabia sie odportność dziecka??


Tak to prawda ....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

06 lut 2008, 20:38

Aginka pisze:... a co z "3" ??? moje dziecko wszystko ma inaczej .... :ico_wstydzioch:


Aginka, 3ki ida po 4kach, wiec chyba w dobrej kolejnosci Malwince wychodza zabki....

Maggie pisze:choroba to jest własnie od tych zębów, czy to prawda że podczas ząbkowania osłabia sie odportność dziecka??


niestety to prawda....


A jesli chodzi o malowanie scian, to u Asia w pokoju juz jest kilka kresek a i w mojej sypialni znalazlam 4 kreski malowane kretkami :ico_zly: a w kuchni na scianie gdzie stoi Asi stoliczek to juz nie liczylam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 lut 2008, 20:49

Barbara pisze:Aginka, 3ki ida po 4kach, wiec chyba w dobrej kolejnosci Malwince wychodza zabki....


O jejku ... a Kapikowi wychodziły po kolei .... i dodam że expresowo .... i bezboleśnie .... to pewnie onjest jakiś taki nie tego ;)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lut 2008, 21:08

hehe no to mamy artystów :ico_haha_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

06 lut 2008, 22:11

hej hej

I Kourosh jest wsrod grona Artystow ... ostatnio mierzylismy jego wzrost i olowkiem zaznaczylismy wysokosc malego szkraba ... i co? i Kourosh spapugowal, ze mozna bazgrac po scianie :ico_olaboga: i po podlodze :ico_smiechbig:
Juz mamy malowidla na scianie w kuchni i podloga tez byla w bazgrolach .... na szczescie podloge dekorowal kreda , wiec nie bylo problemu z usowaniem szkod :ico_oczko: ale sciana jest oznaczona dlugopisem :ico_noniewiem:
Dodam,ze wczesniej rysowal tylko i wylacznie na ( czy tez po ) papierze ... :ico_noniewiem:

Kristi ... brzusi sliczny i duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Maggie ... jeszcze razduzo zdrowka dla Antonia!

Opukac w niemalowane : my jeszcze chorobsk nie przechodzilismy i az sie trzese jak osika na sama mysl :ico_wstydzioch:

Zapomnialabym : my juz mamy komplet ... trojki wkoncu sie wybily ... na paitaki naturalnie czekamy jeszcze z rok :-D

Mielismy dzis fajny dzionek , na spacerze bylismy 2 razy, udala nam sie przepyszna zupa szpinakowa i ... na placu zabaw poznalismy dwie mamy - Polki z nieco mlodszymi smerfami ... fajny dzionek :one:

12 lutego mam pierwsza wizyte w Szpitalu ... czy juz wspominalam? :ico_wstydzioch: nie pamietam
tak sie ciesze ...pozniej USG i ... poki co mam apetyt i czuje sie dobrze,choc miewam nastroje

buziaki dla wszystkich

[ Dodano: 2008-02-06, 21:24 ]
a to moj brzdac marudzacy :-D
Obrazek
i ogladajacy Dobranocke :-D
Obrazek
i jeszcze usmiechniety smerf :ico_oczko:
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 lut 2008, 22:44

diem, foteczkifajowe, Kourosh ma cudne oczęta , a mycia włosów i suszenia masz co nie miara, śliczny chłopak.
ale nam dzieciaczki rosną....................... :ico_brawa_01:
diem pisze:Opukac w niemalowane : my jeszcze chorobsk nie przechodzilismy i az sie trzese jak osika na sama mysl :ico_wstydzioch:

wspaniale że Ci jeszcze syncio nie chorował :one:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

07 lut 2008, 10:54

dziendoberek :ico_haha_02:
i juz zmykam na sniadanie , a pozniej kawunsia :ico_kawa: kto sie pisze na kawe?
jest tu kto?
nam sie poprzestawialy ghodziny i dzis nie spimy juz od 7 :ico_noniewiem:

Maggie ... dzieki kochana za mile komentarze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

07 lut 2008, 11:25

diem bardzo chetnie wypije z toba kawusie mniam uwielbiam kawe:)
kurosh jest slodziak ze tylko schrupac ...a te oczeta ....pycha
aginko ponoc tak jest jak basia pisala najpierw czworki wychodza a pozniej trojki i z tego co slyszalam nawet dentysktka mi mowila ze trojki sa straszne jesli chodzi o wyrzynanie ...u nas jednma przez miesiac sie wybijala...wiec zycze wytrwalosci hihi maggie wielkie buziaki z zyczenaimi zdrowka dla antoska ...u nas odpukac narzie rysunki na papierze ....ale srtaram sie zawsez nadzorowac jego rysowanie ...a po wszystki\m chowam kredkli i tyle ....
musze leceic moje bobo wlasnie sie wspina na mnie:)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

07 lut 2008, 14:04

Dzien doberek dziewczynki.
U nas pogoda taka sobie, raz slonce z za 5 min. chmury i deszcz :ico_noniewiem:
Asia wstala mi dzisiaj o 6:00 :ico_olaboga: , ale poszla potam spac o 9:30 i spala do 12:00 :ico_szoking: , wiec jak na nia to szok, bo tak ostatnio to spi mi niecala godzine dziennie...

Ok ja uciekam bo Asia cos cicho jest, i nie wiem co wykombinowala :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 lut 2008, 15:08

cześć dziewczynki...no i stało się Antoś dostał pierwszy w życiu antybiotyk...
Ma nie czysto w klatce ...martwie się bardzo.

Pozdrowionka.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości