edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 lut 2008, 13:05

magda ja to bym :wpale: :502: :505: wsumie to zgadzam się z FRYDZIĄ.Asiula no to owocnej nock życze :ico_wstydzioch: Jaśnie pani :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 lut 2008, 13:21

Juli, wlasnie mi Dan powiedzial, ze sie z twardsza baba zenil, a teraz jakis miękolec ze mnie wylazi :ico_noniewiem:
Sniłas mi sie dzis w nocy i jeszcze jedna dziewczyna z TT, ale z lipcowek.
A wczoraj nawet mojemu D moilam ile ty masz zajec i jeszcze na TT wpadasz to takie oczy zrobil :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

A ze nieszczescia chodza parami to wlasnie @ dostalam :ico_zly:

Czekam, az sie Kluchon obudzi, wmusze w nia ogórkowa i idziemy sie poszwedac :ico_noniewiem: Co tak same bedziemy siedzialy .... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 lut 2008, 13:37

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

No widzę, ze tęsknawo i smutnawo się zrobiło...

Dominka, Aniu zyczę Wam siły, zeby przetrwać rozłąki. Ja tez niedługo się rozstaję.na 2 tygodnie. W sumie mogłam się juz przyzwyczaić, ale to takie trudne...

Foty cudne. Edytka śliczne masz laleczki :ico_brawa_01:
Krzysio boski :-D

Frydza alez ta Wikunia zadziwia. Zyczymy jej wielu sukcesów w poruszaniu się , no i wszystkim naszym czerwcowym szkrabom osiągąć jej umiejętności :-D

Juli brawo za sesję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super zdolniacho Ty nasza :-D

Magda to super, ze mąz dostał podwyzkę, zawsze to coś :ico_oczko:

Byliśmy u alergologa, powiedział nam, ze mała nie ma alergii pokarmowej i pozwolił nam wszystko jej podawać. To podajemy bardziej urozmaicone posiłki... Ale ma skórę suchą starszecznie... Nawilzam 2 razy dziennie i nic nie pomaga. No cóz, czekamy na wymiki badania, zobaczymy co tam, potem moze jakieś skuteczniejsze leczenie zaleci :ico_noniewiem:
USG brzuszka tez nic nie pokazało..dziwne, bo wczoraj cały obiad zwymiotowała mi na kolana, część na stół i na podłogę.. Biedna moja kruszynka..Moze na Litwie jej coś wykryją?? Bo ulewa tez nierzadko...

A to obniecane fotki z tłustego czwartku :)

Obrazek

Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 lut 2008, 13:37

Jaśnie pani i tak czymać :ico_brawa: g:D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 lut 2008, 13:38

a w nosie ich mam :-D

Jasnie Pani podziwiam i chyle czola :ico_sorki: :ico_sorki: ....

[ Dodano: 2008-02-07, 12:39 ]
Alinko super Wanka no i paczki ...daj jednego ;p :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 lut 2008, 13:45

magda26 pisze:a w nosie ich mam

sie nie dziwie :-D :-D :ico_oczko:
edyta29 pisze:Jaśnie pani i tak czymać

postaram sie :ico_oczko:
Alineczq, a czym ja smarujesz? Kapiesz w Oilatum? Skoro lekarze nic nie wykryli to moze za duzo jej dajesz dlatego wymiotuje? Albo jej nie smakuje :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
Frydza Wiki jest wieksza od Luski kilka centymetrow, bo jak tak w łózeczku staje kak Wiki to dostaje tylko buzia tak ledwo, zeby brzeg lozeczka troche obgryzc :-D :-D
WIKI JEST GIGANTEM!!!! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 lut 2008, 13:58

Jasnie PANI :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: dasz rade dzielna kobitka jestes!!A Wiki gigant po tatusiu hihi :-D ALINKO super Wanka paczkowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobrze ze badania nic nie wykryly!!Ale moze na Litwie bardziej profesjonalnie sie nia zajma :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 lut 2008, 14:03

Moj P wlasnie wyszedl do pracy na popoludniowke Marcinek spi :):

Jasnie Pani :) pisze:WIKI JEST GIGANTEM!!!!
:):

[ Dodano: 2008-02-07, 13:12 ]
zaraz wkleje swojego giganta :)

[ Dodano: 2008-02-07, 13:32 ]
Marcinek :):
Obrazek

Obrazek

Tak czytam sobie :):

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 lut 2008, 15:02

My juz po basenie. Dzis był ryk nie z tej ziemi. Tomek od rana nie spał i spodziewałam się tego. Musiałam wczesniej wyjść bo już tak sie do mnie tulił i płakał, że mi serce ściskał. Do tego woda zimna brrr. Oszuści. Miało b yć 31 stopni a raz jest ciepła a raz zimna i jeszcze wmawiaja człowiekowi, ze głupi.

No ale trudno. Teraz bąbel spi, ciekawe jak długo? Ja zamówiłam sobie pizzę bo mi sie gotować nie chce. Zreszta tak schudłam, że mi sie przyda troche kalorii.

Alino jestem tak głodna, że jak zobaczyłam te pączki to mało klawiatury nie pogryzłam hehe. Wańka widze też miała na nie smaka.Ja Tomkowi kawałeczek dałam spróbować, w końcu to tłusty czwartek był.

Juli ogromne gratulacje. Podziwiam. Ja bym chyba nie dała rady tak jak ty. No chociaz pewnie jakbym musiała to by i siły przyszły. Mimo wszystko... szacuneczek.

Fotki rewelacyjne. Edytko masz sliczna starszą córe. No młodsza też ładniutka, ale tamta to juz pannica że hoho. Krzysio,Wikusia, Marcinek...sami modele hehe.

Alinko mam nadzieję, ze wreszcie ktos znajdzie przyczyne tych ulewań bo to jest niepokojące.

Dominika :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
Kiedy do niego jedziesz?

Madziorka zapomniałam napisać, że z podanych sałatek zrobiłam ta z selerem i była wyśmienita. Inne przepisy z internetu pościagałam, ale juz mi tak nie smakowały.

Asiu ty ostatnio widze romantyczno-seksikowa sie zrobiłaś...i dobrze. Ja jakos nie mam ostatnio na nic siły. I seks mnie nie cieszy. nonono jakaś. Moze jak wiosna przyjdzie to i powera dostanę na nowo? Mam nadzieję.

Jarek nagrał telefonem wczoraj Tomka jak się wygłupia. Musze go poprosic, żeby na kompa przegrał to bym wam pokazała mojego głupolka hehe.

[ Dodano: 2008-02-07, 14:06 ]
Ach zaponiałam podziekować za życzonka. Sama zapomniałam, że dzis kończymy 8 miesięcy.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

07 lut 2008, 15:20

Alineczko ale pączuś :-D mniam mniam .Magda to chłopaczysko i jak ładnie stoi.Indigo :ico_tort: dla małego.Amam pytanko dajecie już dziecią mięsko pieczone bo ja mam kurczaczka i tak się zastanawiam czy już można :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość