Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 lut 2008, 20:38

Marta to dobrze że przypomniałaś, a M. też pamięta ?

Siunia ja Ci mogę Twój nr podać, bo mam zapisany :-D

Ja już wykąpana i na amory mnie naszło, a siedzę z Wami, bo coś mój A. się nie kwapi :ico_zly: A w dzień mnie tak rozczulił, teraz wszystko popsuł, ble chyba zmienię sobie mężą!
A na pewno już go nie będę chwaliła!!!

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

07 lut 2008, 21:20

uffffffff

szyjka na szczescie bez zmian, nie pogorszyla sie wiec dostalam odroczenie jesli chodzi o pessar :cheesy: A juz bylam gotowa dzis na zalozenie. Pani dr stwierdzila ze sie widocznie przykladam do lezenia i mam odpoczywac dalej :cheesy: Trudno bede zdechlak i bede sie dusic po przejsciu paru krokow, ale moze doleże do konca :D Leki dalej te same, juz sie przyzwyczailam, chyba mi bedzie brakowac po ciazy tych kilogramów tabletek :twisted:

wyglada dalej na dziewczynke, sama dzis zagladalam miedzy nogi i nic tam nie bylo widac :lol: A jakie ma nogi jak żaba normalnie :lol: :lol: i smukłe łydki po mamusi :lol: :lol: Waży okrągłe 500g kawał baby :D

Dla uczczenia dobrych wiadomosci zażądałam od meża żeby mnie zawiózł do McDonalda i obzarlam sie jak swinia :oops:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 lut 2008, 22:55

Tuska, to dobrze że się nic tam nie pogarsza.

A ja zapomniałam wam powiedzieć że jutro na 11 mam wizytę, ale taką kontrolną zwykłą :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 lut 2008, 09:13

Witam wszystkie :ico_ciezarowka:

Ja już z kawką do Was przyszłam.

Tuska to dobrze że nie się nie pogarsza, a kto wie może sie poprawi :ico_haha_02:

Siunia to dość często masz wizyty, tak jest w Norwegii, czy to ze względu na tą Twoją infekcję?

Nowa mam nadzieję, że czujesz się lepiej, a jeśli nie, to że właśnie jesteś u lekkarza.

Marta a Ty kiedy idziesz do dentysty?

A ja wczoraj kupiłam jeszcze 5 sztuk bodziaków, nie mogłam się oprzeć, najwyżej prać będę rzadziej :ico_haha_02: Pochwalę się:
http://allegro.pl/item306208025_5x_firm ... ki_bcm.htm

Marta i połówka za Tobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Życzę spokojnej drugiej połowy i zaraz coś zaserwuję:
Obrazek i może jeszcze do tego Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 lut 2008, 09:57

spinka, dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a ta stronksa z bodziakami mi nie wchodzi, tzn. wyskakuje allegro ale że nie znaleziona stronka. ja bez sniedanka jeszcze ale już stawiam cos słodkiego :-D

[ Dodano: 2008-02-08, 08:58 ]
do dentystki jeszcze nie zadzwoniłam :ico_wstydzioch: czekam aż katar całkiem przejdzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-08, 09:03 ]
Obrazek Obrazek
Obrazek
do wyboru do koloru, kto co lubi :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 lut 2008, 10:04

Witam :ico_ciezarowka: z rana
Jestem dziś w pracy, gardło troche przeszło, katar tylko męczy, gorączki nie było więc zrezygnowałam z wizyty u lekarza.

Spinka jak sie masz?Nie szalej ze słodkościami z rana :ico_nienie: ale wygladają smakowicie :-D . Ja staram się ograniczać, jesli o słoddkie chodzi, a mój kochany m. wczoraj znów z batonikiemzawitał :-) (nastepny do kolekcji) i wafelkami przyszedł :ico_zly: , ale nie skusiałam się, zjadłam jabłko i mandarynki. On chyba chce , żeby mały słonik ze mnie sie zrobił :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Marta wszystkiego dobrego z okazji połówinek :ico_brawa_01:

Siunia właśnie o ubranko mi chodziło, a konkretnie właśnie o rożek :-) , bo zastanawaiłam sie, czy sie przyda. Udanej wizyty życzę.

LulU_ Ty tez nie dawaj się choróbskom :-) :ico_nienie: , a parcujesz teraz, czy odpoczywasz w domku?

Tuska moje waży 602 g więc Twoja córcia nie taka wielka, a może u mnie chłopak mieszka :ico_haha_01: Fajnei, że niczego Ci nie bedą zakładać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 lut 2008, 10:07

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 lut 2008, 10:09

Hej Marta, na tak pyszną kawkę, to ja się skuszę :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 lut 2008, 10:10

to do popicia :-D
NOWA dzieki :ico_sorki:
na małzonka chyba nie mam co liczyć, stwierdził że jest spłukany bo przed wyplata i nie ma ani grosza w portfelu. Ja mu powiedziałam ze nie chodzi mi o prezent ale o pomysł, może mi laurke narysowac jak chce a on na to że talentu nie ma :ico_puknij: wiec na nic nie licze, pewnie jak wróci to rzuci na przyweitanie jakieś wszystkiego naj, ale niech spada jak się nie wysilił i nie ruszył mózgownicą. Nie trzeba miec kasy żeby zrobić niespodziankę :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-08, 09:15 ]
ale wam fajnie że widziałyscie juz dzieciaczki i wiecie jakie duze, ja dopiero za 5 dni zobacze i nie moge się doczekac.
Tuska, widzisz jak fajnie, lezenie popłaca :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 lut 2008, 10:15

Dziewczynki siedzę i wyję tak mnie A. wkurzył :ico_zly: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_zly:
Nie odezwę sie do niego nie wiem do kiedy> Napiszcie coś wesołego, bo się tu zapłaczę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość