Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 lut 2008, 15:42

czarnulka lbn, fajnie ze jesteś :-)

jak tam skurcze? ja wczoraj miałam wieczorem, dziś rano, dość długie i mocne, ale się skończyły... :ico_szoking: szkoda. Dzisiaj z mężem trochę się "podrasujemy", skoro już nam wolno :-D :-D :-D lekarz powiedział, że jedynym skutkiem ubocznym seku może być poród, więc nie ma co sobie zalować, nie? :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 lut 2008, 15:45

Anuszka, mojej qmpeli znowu lekarz powiedział,ze zero seksu, zero chodzenia po schodach i innych 'domowych sposobów",.ze to nieodpowiedzialne matki tak robią :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-08, 14:46 ]
Anuszka, sliczny ten kolor ścian! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mi się tez podobały te w żyrafki poszewki, ale kupiłam w niebieskie misie na drabinkach czy cos takiego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

08 lut 2008, 15:47

Witam, ja znów się wtrącę hehe :-D
żona, co do amortyzatorów i pasków - wypróbowałam oba w rożnych warunkach, bo na amortyzatorach ma moja przyjaciółka, a na paskach wspomniana szwagierka
w terenie na paskach bardziej wg mnie dziecko skaka, bo wózek strasznie się buja!
amortyzatory odpowiadają za tłumienie nierówności dzięki czemu gondolka jest stabilna i dzidzia tak się w niej nie "goni" :-)
co do pasków, to fakt może nie jest droga wymiana, ale częsta, skrzypienie wg mnie jest okropne zresztą pewnie same wiecie jak to jest jak skóra tak skrzypi brr aż coś się robi ...
moja przyjaciółka już 2 dziecko chowa w wózku z amortyzatorami i jeszcze, odpukać, nic jej się z nimi nie działo, zresztą po to jest gwarancja, że w razie czego muszą wymienić a i z tego co się orientuję to nie są to duże koszta, na pewno wyższe niż koszt paska, ale nie są to drastyczne kwoty i oddając wózek do serwisu - serwis zobowiązany jest dać nam wózek na zastępstwo

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 lut 2008, 16:12

żona, nam lekarz pozwolił uprawiać seks i mu zaufam, zwłąszcza, że malec donoszony, duży, ładnie siedzi na dole :-) a wiem, ze neiktorzy lekarze to w ogóle w ciąży odradzają seksu, nawet jesli ciąża ma się dobrze :ico_szoking: rózne są opinie. Ale wiesz co, jeśli nie będzie mnie bolało, to jestem pewna, że nie zaszkodzimy :-D a jak zaboli to dość :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

co do ścian, dziękuję :-) pomaranczowy pobudza apetyt :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

08 lut 2008, 16:17

co do seksu, to najlepiej jest tak jak mi lekarz powiedział:
jeśli czuję się dobre, nic mnie nie boli i mam ochotę to czemu nie, mam wsłuchać się w siebie, bo mój organizm mi najlepiej doradzi i wydaje mi się, że to sensowna porada :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 lut 2008, 16:19

To prawda, trzeba być trochę egoistką. Jak boli, to wara :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-08, 15:20 ]
albo inaczej spróbować :-) :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

08 lut 2008, 16:23

Anuszka pisze:To prawda, trzeba być trochę egoistką. Jak boli, to wara :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-08, 15:20 ]
albo inaczej spróbować :-) :-D

a jak nam też w końcu należy się odrobina przyjemności :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

08 lut 2008, 18:03

Pati Slonce! No to super wiesci. Gratuluje dwoch kreseczek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01:

Dziewczyny tak sie rozpisalyscie ze pol dnia was tu czytalam :)
Coffe cos sie nie odzywa... ciagle w szpitalu?

Anuszka - mamy chyba bardzo podobne lozeczka!!!

Sprobuje zaraz wkleic zdjecie mojej Haneczki...

Zona - twarda sztuka z Ciebie :D A kogo poinformujesz jak zaczniesz sie rozpakowywac? Macie to ustalone?

A ja mam pytanie juz do doswiadczonych mam... Jak mi dzidzia okupkala spioszek i w pralce sie nie spralo to co zrobic?

No i drugie pytanie - znacie jakies dobre kremy, ktorymi teraz powinnam smarowac mojego brzuchacza, zeby skora byla ladna?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 lut 2008, 18:06

Tagar, kochana dziekuje :588: koniecznie wklej zdjecie Hanusi, chcielibysmy wszyscy ja zobaczyc.

Mi tez to imie sie podoba i jesli bedzie u nas dziewczynka to bede musiala przekonac meza do tego imienia bo mi bardzo sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 lut 2008, 18:39

Tagar :-) na rozstępy polecam Dax Cosmetics Ideal Body, slyszalam że zdaje egzamin.

Czekamy na zdjecie Hani :-) :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość